Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Mlýnek na pepř 21 cm Daman broušená nerez / akryl - Peugeot | Panag.cz - porcelán, sklo, nástěnné hodiny

Články
Zavoláme Vám
Panag doporučuje

Trojan Dušan

 

Josef Marek

Mlýnek na pepř 21 cm Daman broušená nerez / akryl - Peugeot

 Mlýnek na pepř 21 cm Daman broušená nerez / akryl - Peugeot
Mlýnek na pepř 21 cm Daman broušená nerez / akryl - Peugeot
 
 
Číslo výrobku:
25441
 
Výrobce:
 
Naše cena s DPH:
1.429 Kč / ks
 
Naše cena bez DPH:
1.180,99 Kč / ks
 
Cena v cizí měně:
54,96 EUR
 
Termín dodání:
7-14 dnů
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

Mlýnek na pepř 21 cm Daman broušená nerez / akryl - Peugeot

Mlýnky Peugeot nejsou jen zboží. Od roku 1810 jsou symbolem tradice francouzské vášně pro gastronomii a umění užívat života.

Těla mlýnků a mlecí mechanismy jsou vyráběny výhradně ve vlastních provozech Peugeot ve Francii a ručně je kompletují pracovníci, kteří každému mlýnku dávají nedocenitelný dotyk lidské ruky, který mlýnky Peugeot odlišuje od čínských výrobků, které vznikají doslova bez zásahu lidského faktoru. Kontroloři pak ověří součinnost jednotlivých součástí mlýnku a jeho bezchybné fungování. Díky tomu Peugeot poskytuje celoživotní záruku na mlecí mechanismus.

Hrubost mletí lze u tradičních mlýnků Peugeot nastavit utažením korunky, většina mlýnků je dnes však již vybavena systémem uSelect, který umožňuje volbu ze šesti přednastavených hrubostí mletí od jemného prášku po pořádné kusy pepře.

Nastavitelná hrubost mletí
Doživotní záruka na mlecí mechanismus
Broušená nerez a akryl 
Výška 21 cm
uSelect
Díky magneticky přichycenému vršku, je plnění ještě snazší. Kapacita vnitřní části je dostatečná, takže nemusíte sůl či pepř doplňovat příliš často. Na kovový mlecí mechanismus se speciální protikorozní úpravou je poskytována celoživotní záruka. Díky systému uSelect si snadno nastavíte hrubost mletí. Mlýnky jsou rozlišeny písmeny P a S na boční straně mlýnku (nad logem Peugeot).

 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 

Doporučit

Doporučit