Máme pro vás nové nákupní prostředí, těšíme se na vaši návštěvu

Difuzér na odstranění zápachu v koupelně 125 ml

Kód: 6017
Tip
2 hodnocení
555 Kč –6 %
Parfum Berger difuzér na odstranění nežádoucích pachů v koupelně MAISON BERGER PARIS
555 Kč –6 % 520 Kč 429,75 Kč bez DPH
2-4 dny
Skleněný difuzér ve tvaru krychle, 8 vonných polymerových tyčinek a 125 ml interiérové vůně určené pro neutralizaci nežádoucích pachů v koupelně - dárkový set MAISON BERGER PARIS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parfum Berger difuzér na odstranění pachů v koupelně neutralizuje nežádoucí koupelnový zápach jako je pot, plíseň a vlhkost.

Patentovaný molekulový komplex specificky navržený pro tento účel cíleně neutralizuje nepříjemný zápach tím, že zablokuje čichové vnímání tohoto zápachu. Přidáním svěžích a aromatických tónů se posílí neutralizace nepříjemného pachu.

Skleněný difuzér z čirého silnostěnného skla v tyrkysové barvě ve tvaru krychle, která je zakončená jemnou stříbrnou dekorací a pomyslnou květinou z černých vonných tyčinek. Vytrvale a jemně parfémuje interiér a uvolňuje příjemnou svěží vůni s mořskými tóny a aroma pačuli a levandule, čímž se umocňuje účinek patentovaného komplexu molekul, které neutralizují nežádoucí pachy v koupelně. Intenzitu vůně snadno ovlivníte množstvím vonných tyčinek

Vonné tyčinky, které jsou dlouhé 21 cm jsou vyrobeny z polymeru a mají trojúhelníkový tvar.  Zaručují tak velmi rychlé nasátí parfému a rovnoměrné provonění místnosti bez nežádoucího zabarvení parfému. Vonné tyčinky jsou velmi odolné a lze je použít opakovaně, pouze při výměně druhu interiérového parfému doporučujeme vyměnit i samotné tyčinky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Difuzéry MAISON BERGER PARIS
Barva: V
Barva difuzéru: tyrkysová
Materiál difuzéru: sklo
Materiál tyčinek: polymer, délka tyčinky 21 cm
Objem difuzéru: 125 ml
Množství tyčinek: 8 ks
Balení obsahuje: difuzér, 8 ks polymerových tyčinek, 125 ml interiérového parfému Chic Paříž
Dárkově baleno: ano
Výrobce: MAISON BERGER PARIS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

419780_LOGO_MAISON_BERGER_VC

Produkty francouzské firmy MAISON BERGER PARIS (dříve Lampe Berger) přínáší více jak 100 let zkušeností v provonění, osvěžení  a čištění vzduchu interiérů.

Maurice Berger si roku 1898 nechal patentovat lampu na čištění vzduchu, která od té doby nese jeho jméno.

Aromatické lampy MAISON BERGER PARIS se používají k dezinfekci a provonění vzduchu v bytech, domech i kancelářích již 120 let.

Díky své vysoké účinosti byly používány dokonce i v nemocnicích. Přidejte se i Vy ke známým osobnostem naší historie, jako byl Pablo Picasso nebo Jean Cocteou, které tyto aromatické lampy Lampe Berger běžně používaly. 

TOCADE_MAISON BERGE PARIS_Katalyticka_lampa_4634_pruhledna

 

Aroma lampy nebo přesněji řečeno katalytické lampy MAISON BERGER PARIS procesem katalytické oxidace zbavují vzduch bakterií, pachů a nečistot. Pokud zvolíte parfémovanou náplň, tak vzduch i příjemně provoní. 

Oproti běžným aroma lampám hoří jen krátkou dobu a neprodukují zbytečný kouř, proto je jejich používání velmi hygienické a bezpečné. Současný systém, který MAISON BERGER PARIS využívají je chráněn 6 patenty. Podstatou funkce aroma lamp MAISON BERGER PARIS je vysoká teplota, na kterou se rozžhaví keramický kahan lampy. Ten pak rozkládá nežádoucí molekuly obsažené ve vzduchu a usmrcuje bakterie. Běžné osvěžovače vzduchu a aroma lampy, které zápachy jen překryjí vůní, kdežto aroma lampy MAISON BERGER PARIS vzduch aktivně čistí a nechávají jej příjemně parfémovaný.

Používají se odlišným způsobem než běžné aroma lampy:

  • Po zapálení knotu se plamen začne od výšky cca 13 cm postupně snižovat.
  • Po dvou minutách, kdy bude mít jen poloviční délku se lampa sfoukne a nasadí se ochranný vršek.
  • Rozpálený keramický kahan s atomy platiny jako katalyzátorem pak dalších minimálně 20 minut čistí vzduch a rozšiřuje do interiéru vůni.
  • Katalytické spalování probíhá bez přítomnosti plamene.

Všechny interiérové vůně aroma lamp MAISON BERGER PARIS jsou připravovány vynikajícími mistry parfuméry při dodržování všech bezpečnostních a zdravotních norem. Jsou vyrobeny na bázi alkoholu a obohacené o vonné molekuly. A v současné době můžete vybírat až z 50ti nádherných vůní.

MAISON BERGER PARIS nejsou jen aroma lampy. 

Sortiment výrobků této úžasné francouzské značky nejsou jen aroma lampy, stále se vyvíjí a rozšiřuje.

Například o novou kolekci aroma difuzérů MAISON BERGER PARIS. Je to nový a velmi osvědčený způsob provonění domova. 

difuzer_s_polymerovymi_tycinkami_

aroma_difuzerdifuzer_do_auta

Kolekce založená na původních vůních parfumérů z Grasse klade velký důraz na tu nejlepší francouzskou tradici. Záleží už jen na vás, zda si vyberete speciální polymerové tyčinky nebo keramické difuzéry.

A důležitou a velmi zajímavou novinkou jsou speciální vonné difuzéry Easycent do auta. Použití je velmi jednoduché - zapojte do autozapalovače a užívejte si příjemnou vůni esenciálních olejů.

Proč si koupit zrovna MAISON BERGER PARIS výrobky?

  • katalytické lampy nejen provoní, ale i dezinfikují
  • nádherný doplněk do interiéru
  • široký výběr nejen katalytických lamp, ale i difuzérů - vyberete si podle vašeho vkusu
  • velký výběr interiérových parfémů do lamp a difuzérů - neustále se vyvíjejí a objevují nové, takže nemusíte používat pouze jedny a ty same, ale můžete je střídat podle nálady