2.7.2020-3.7.2020 Inventura. Naskladněné zboží expedujeme i v těchto dnech.

Filetovací nůž 18 cm - VRI N°221 Intempora

Kód: 002221
1 hodnocení
Značka: Opinel
1 415 Kč 1 169,42 Kč bez DPH
2-4 týdny
Nůž filetovací z kolekce Intempora s délkou čepele 18 cm od francouzské značky Opinel. Čepel je vyrobená z vysoce kvalitní švédské nerezové oceli Sandvik 12C27.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filetovací nůž z kolekce Intempora s délkou čepele 18 cm od francouzské značky Opinel. Filetovací nůž je vhodný ke snadnému a přesnému krájení tenkých plátků ze syrového, pečeného a vařeného masa a také šunky. Nůž se také perfektně hodí pro zpracování ryb a mořských plodů, velmi dobře a jednoduše se s ním filetuje. Čepel je vyrobena z vysoce kvalitní švédské nerezové oceli Sandvik 12C27, která je vyhlášena pro svou odolnost a dlouhotrvající ostrost. Rukojeť je vyrobena z polyoxymethylenu obsahujícím skleněná vláken, což zaručuje vynikající odolnost proti opotřebení, nárazu a vodě. Zakřivený tvar trojúhelníkového profilu zajišťuje bezpečné a pohodlné uchopení.

Francouzské nože Opinel jsou již přes 120 let ověřenou klasikou. První kapesní nůž Opinel byl vyroben už v roce 1890 a od té doby jsou nože Opinel známé svojí dlouhodobou ostrostí, výbornou spolehlivostí k všestrannému použití. Tyto nože mají svůj nezaměnitelný tvar a design. Nerezové oceli Sandvik jsou díky výborným antikorozním vlastnostem vysoce odolné proti rezavění. Tato ocel vyžaduje minimální údržbu a při tom si uchovává dlouhodobou ostrost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Filetovací nůž
Materiál: modifikovaná nerezová ocel 12C27 Sandvik, rukojeť polyoxymethylen
Délka čepele: 18 cm
Tloušťka čepele: 2 mm
Výrobce: Opinel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: