Máme pro vás nové nákupní prostředí, těšíme se na vaši návštěvu

Tlakový hrnec 3 l EcoQuick

Kód: 64203-322
Neohodnoceno
3 024 Kč 2 499,17 Kč bez DPH
1-3 týdny - termín dodání bude upřesněn
Tlakový hrnec Eco Quick o objemu 3 litry a průměru 22 cm od německé značky Zwilling J.A. Henckels. Hrnec má dvě úrovně vaření, první úroveň je na jemé vaření a druhá je na rychlé vaření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tlakový hrnec EcoQuick o objemu 3 litry od německé značky Zwilling J.A. Henckels. Můžete si vybrat ze dvou úrovní tlaku. Úroveň 1 je vhodná pro vaření jemných pokrmů, jako je zelenina nebo ryby, úroveň 2 je pro vaření dušeného masa a omáček. Díky tomuto tlakovému hrnci z nerezové oceli ušetříte čas v každodenním životě při přípravě mnoha pokrmů. V tlakovém hrnci ZWILLING EcoQuick můžete připravit jídlo rychle a snadno. Ukazatel tlaku zajišťuje snadnou kontrolu průběhu celého procesu vaření. Princip tlakového hrnce je založen na principu, že je hrnec těsně uzavřený, je z něj při uzavření tlaková nádoba. Vytvoření vnitřního tlaku umožňuje efektivní vaření při vysokých teplotách. Pokrmy připravované v tlakovém hrnci si uchovávají přirozenou chuť a většinu svých živin, přičemž zachovávají nízkou spotřebu energie. Sendvičové dno SIGMA Classic je s hliníkovým jádrem, které zajišťuje optimální rozložení tepla v tlakovém hrnci. Vzhledem k tomu, že rukojeť hrnce je vyrobena z tepelně odolného plastu, zůstává během procesu vaření chladná. Kromě toho je na rukojeti ovládací prvek, pomocí něhož si můžete vybrat mezi jemným a vysokorychlostním stupněm. Tlakový hrnec ZWILLING® vám nabízí efektivní a inovativní kastrol, kde můžete připravit i ty nejnáročnější jídla bez námahy, energeticky efektivně a rychle.

V roce 1731 Peter Henckels zaregistroval nyní světově proslulou ZWILLING jako ochrannou známku se společností Cutler's Guild of Solingen. O čtyřicet let později se narodil Johann Abraham Henckels a podle jeho jména je společnost známá dodnes. A tak začal mimořádný úspěch s původem v Solingenu a s kapitolami napsanými po celém světě do dnes. Vyrábí bezkonkurenční nože a nůžky, nádobí, příbory, manikúry a různé kuchyňské doplňky. U všeho, co vyrobí, klade důraz na kvalitu zpracování za použití špičkových materiálů. O své zákazníky se stará Zwilling stále, a proto když potřebujete svůj nůž nechat nabrousit, zajistí to Zwilling přímo ve své továrně!

Doplňkové parametry

Kategorie: Nerezové nádobí
Materiál: nerezová nerezová ocel 18/10
Průměr: 22 cm
Objem: 3 l
Praktická pomůcka pro umístění: usnadňuje správné uzavření víka
Dvě úrovně nastavení tlaku páry: pro jemné vaření nebo zvláště rychlé vaření
Bezpečnostní ventil: brání otevření hrnce při vysokém vnitřním tlaku
Vhodné pro: všechny typy sporáků včetně indukce
Použití v myčce nádobí: ano
Výrobce: Zwilling J.A. Henckels

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: