AnySharp Pro Chefs brousek - wolframový

Kód: ASKSPROWOLF
1 hodnocení
Značka: AnySharp
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
2-4 dny

Světová špička mezi brousky na nože. Brousek na nože AnySharp s vysoce odolnou kovovou konstrukcí a silnou přísavkou ve wolframové metalické barvě. Brousek není nutné přidržovat rukama.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brousek AnySharp patří mezi světovou špičku brousků na nože. Elegantní moderní vzhled dodává brousku AnySharp jeho celokovové tělo ve wolframové metalické barvě. Je opatřen silnou přísavkou. Tento patentovaný systém zajistí, aby se brousek dokonale přisál k jakémukoliv hladkému povrchu a nemusel se přidržovat rukama. Přísavka PowerGrip se aktivuje sklopením rukojeti. Zdokonalený diamantem ostřený karbid wolframový mechanismus umí nabrousit i zoubkované nože. Velký důraz je kladen nejen na perfektní naostření nožů , ale i na bezpečnost při používání. Je použit černý polymerový kryt pro ochranu samotného nože před poškozením . Tento špičkový brousek používají profesionální šéfkuchaři.

Použití je velmi snadné, nůž stačí bez působení jakékoliv síly opakovaně protáhnout brouskem. . Dokud klade nůž lehký odpor nebo lehce zadrhává, je třeba protažení opakovat. U udržovaných ostrých nožů stačí 2-3 protáhnutí, u dlouho nebroušeného nože cca 10 protáhnutí brouskem. Vždy je třeba na nůž netlačit, mohlo by dojít k poškození nože i brousku. Vlastní váha čepele nože je dostačující pro jemné odebrání materiálu nože a tím k jeho naostření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nové zboží
Barva: wolframová
Materiál: kov
Výška: 6,2 cm
Průměr: 6 cm
Prodloužená záruka: 10 roků
Výrobce: AnySharp

Představení používání brousku AnySharp

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: