Náplň do elektrického difuzéru Bavlněná péče 475ml

Kód: 6455
1 hodnocení
305 Kč 252,07 Kč bez DPH
2-4 dny
Náhradní náplň do elektrického mlžného rozprašovače s vůní Caresse de coton - Bavlněná péče 475 ml od MAISON BERGER PARIS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní vůně do elektrického difuzéru MAISON BERGER PARIS Bavlněná péče 475 ml nabízí jemnost, lehkost čistoty a elegance, která je velmi uklidňující a komfortní. Vytváří úžasně pohodovou atmosféru. Tato vonná kompozice si zakládá na medově sladké harmonii, kde se odráží vanilka a bílé pižmo.

Tajemství parfému: Bavlna pochází z rostliny bavlníku a jsou to rostlinná vlákna, které obklopují semena této rostliny. Obecně se z bavlny za pomocí technologických postupů vyrábí příze, jež se dále zpracovává v textilním průmyslu. Bavlna sama o sobě představuje pohodlí a čistotu.

Vůně Bavlněná péče zahalí váš domov do vůně plné čistoty, jemné, ale zároveň svěží vůně, která přinese nejen vám, ale i vašim nejbližším jedinečnou atmosféru.

Svěží tóny růží pozvolna přecházejí do srdce parfému, který je tvořen oranžovými květy s jemnou vůní pudru. Základem parfému je harmonická kombinace cedru, medu, bílého pižma a vanilky.

 • Hlavu tvoří růže, svěží tóny a aldehydy.
 • Srdcem parfému je pomerančovník hořký a pudrové tóny.
 • Základ tvoří cedrové dřevo, pižmo a vanilka.

Vůně je určena do elektrických difuzérů MAISON BERGER PARIS.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nové zboží
Objem: 475 ml
Vůně: Caresse de coton - Bavlněná péče 475 ml
Doba provonění: 40 hodin
Použití: do elektrických mlžných rozprašovačů MAISON BERGER PARIS
Výrobce: MAISON BERGER PARIS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

419780_LOGO_MAISON_BERGER_VC

Produkty francouzské firmy MAISON BERGER PARIS (dříve Lampe Berger) přínáší více jak 100 let zkušeností v provonění, osvěžení  a čištění vzduchu interiérů.

Maurice Berger si roku 1898 nechal patentovat lampu na čištění vzduchu, která od té doby nese jeho jméno.

Aromatické lampy MAISON BERGER PARIS se používají k dezinfekci a provonění vzduchu v bytech, domech i kancelářích již 120 let.

Díky své vysoké účinosti byly používány dokonce i v nemocnicích. Přidejte se i Vy ke známým osobnostem naší historie, jako byl Pablo Picasso nebo Jean Cocteou, které tyto aromatické lampy Lampe Berger běžně používaly. 

TOCADE_MAISON BERGE PARIS_Katalyticka_lampa_4634_pruhledna

 

Aroma lampy nebo přesněji řečeno katalytické lampy MAISON BERGER PARIS procesem katalytické oxidace zbavují vzduch bakterií, pachů a nečistot. Pokud zvolíte parfémovanou náplň, tak vzduch i příjemně provoní. 

Oproti běžným aroma lampám hoří jen krátkou dobu a neprodukují zbytečný kouř, proto je jejich používání velmi hygienické a bezpečné. Současný systém, který MAISON BERGER PARIS využívají je chráněn 6 patenty. Podstatou funkce aroma lamp MAISON BERGER PARIS je vysoká teplota, na kterou se rozžhaví keramický kahan lampy. Ten pak rozkládá nežádoucí molekuly obsažené ve vzduchu a usmrcuje bakterie. Běžné osvěžovače vzduchu a aroma lampy, které zápachy jen překryjí vůní, kdežto aroma lampy MAISON BERGER PARIS vzduch aktivně čistí a nechávají jej příjemně parfémovaný.

Používají se odlišným způsobem než běžné aroma lampy:

 • Po zapálení knotu se plamen začne od výšky cca 13 cm postupně snižovat.
 • Po dvou minutách, kdy bude mít jen poloviční délku se lampa sfoukne a nasadí se ochranný vršek.
 • Rozpálený keramický kahan s atomy platiny jako katalyzátorem pak dalších minimálně 20 minut čistí vzduch a rozšiřuje do interiéru vůni.
 • Katalytické spalování probíhá bez přítomnosti plamene.

Všechny interiérové vůně aroma lamp MAISON BERGER PARIS jsou připravovány vynikajícími mistry parfuméry při dodržování všech bezpečnostních a zdravotních norem. Jsou vyrobeny na bázi alkoholu a obohacené o vonné molekuly. A v současné době můžete vybírat až z 50ti nádherných vůní.

MAISON BERGER PARIS nejsou jen aroma lampy. 

Sortiment výrobků této úžasné francouzské značky nejsou jen aroma lampy, stále se vyvíjí a rozšiřuje.

Například o novou kolekci aroma difuzérů MAISON BERGER PARIS. Je to nový a velmi osvědčený způsob provonění domova. 

difuzer_s_polymerovymi_tycinkami_

aroma_difuzerdifuzer_do_auta

Kolekce založená na původních vůních parfumérů z Grasse klade velký důraz na tu nejlepší francouzskou tradici. Záleží už jen na vás, zda si vyberete speciální polymerové tyčinky nebo keramické difuzéry.

A důležitou a velmi zajímavou novinkou jsou speciální vonné difuzéry Easycent do auta. Použití je velmi jednoduché - zapojte do autozapalovače a užívejte si příjemnou vůni esenciálních olejů.

Proč si koupit zrovna MAISON BERGER PARIS výrobky?

 • katalytické lampy nejen provoní, ale i dezinfikují
 • nádherný doplněk do interiéru
 • široký výběr nejen katalytických lamp, ale i difuzérů - vyberete si podle vašeho vkusu
 • velký výběr interiérových parfémů do lamp a difuzérů - neustále se vyvíjejí a objevují nové, takže nemusíte používat pouze jedny a ty same, ale můžete je střídat podle nálady