Máme pro vás nové nákupní prostředí, těšíme se na vaši návštěvu

Univerzální poklice 16-30 cm TWIN Specials

Kód: 40990-800
Novinka
1 hodnocení
1 095 Kč 904,96 Kč bez DPH
2-4 dny
Praktická univerzální poklice, kterou lze použít na hrnce v průměrové škále 16–30 cm od německé značky Zwilling J.A. Henckels.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktická univerzální poklice od německé značky Zwilling J.A. Henckels, která sedí na hrnce v průměrové škále 16–30 cm. Oceníte ji nejen kvůli snadné údržbě, ale především díky ušetření místa na sadu klasických pokliček. Je vyrobena z nerezové oceli a využijete ji pro pánve a hrnce o velikostech 16, 18, 20, 22, 24 26, 28 a 30 cm.

V roce 1731 Peter Henckels zaregistroval nyní světově proslulou ZWILLING jako ochrannou známku se společností Cutler's Guild of Solingen. O čtyřicet let později se narodil Johann Abraham Henckels a podle jeho jména je společnost známá dodnes. A tak začal mimořádný úspěch s původem v Solingenu a s kapitolami napsanými po celém světě do dnes. Vyrábí bezkonkurenční nože a nůžky, nádobí, příbory, manikúry a různé kuchyňské doplňky. U všeho, co vyrobí, klade důraz na kvalitu zpracování za použití špičkových materiálů. O své zákazníky se stará Zwilling stále, a proto když potřebujete svůj nůž nechat nabrousit, zajistí to Zwilling přímo ve své továrně!

Doplňkové parametry

Kategorie: Poklice na pánve
Materiál: nerezová ocel
Průměr: 16 - 30 cm
Použití v myčce nádobí: ano
Výrobce: Zwilling J.A. Henckels

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: