Máme pro vás nové nákupní prostředí, těšíme se na vaši návštěvu

Sklenice s brčkem - set 2 ks

Kód: 0025.480
Výrobce: Kilner
430 Kč 355,37 Kč bez DPH
skladem (2 set)

Sklenice s  brčkem a víčkem - 2 ks - Kilner

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kilner set na pití - 2 ks skleněných džbánků ukazuje kreativní způsob servírování a vychutnání si lahodných nápojů. 
Džbánek je vyroben z odolného silnostěnného skla, je zdobený typickým logem Kilner v podobě reliéfu na čele džbánku. Do rukou příjemný, zaoblený tvar se skvěle doplňuje s ostatními produkty Kilner.

Stylové dárkové balení obsahuje 2 kusy skleněných džbánků o objemu 0,4 l, 2 ks dekorativních víček, 4 ks opakovaně použitelných brček a brožuru s recepty (v angličtině).

  • džbánek - čiré silnostěnné sklo o objemu 0,4 l
  • závit pro nasazení víčka
  • omyvatelné v myčce nádobí
  • není určeno na vroucí nápoje (teplota nápoje do 80°C)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

První sklenice na konzervaci potraviny spatřily světlo světa již v roce 1842 v Anglii, ve sklárně v Thornhill Lees v Dewsbury. Jejich vynálezcem byl John Kilner.

I když vzniklo a vzniká spousta kopií, které oblíbenost zavařování přinesla, jsou stále zavařovací sklenice Kilner snadno rozpoznatelným originálem s úžasným a jedinečným kouzlem a také technickými výhodami, které přesvědčí každého, kdo to se zavařováním myslí vážně.

"Kilnerky" jsou vyráběny na automatických linkách, aby byla zaručena stejná síla materiálu po celém povrchu a bez vzduchových bublin. Uzavírací spony Kilner jsou z nerezavějící oceli. To je důvodem, proč se používáním nevytahují a zaručují dokonalou těsnost. Celý mechanismus je vymyšlen precizně tak, aby byla zachována vzduchotěsnost nádoby, ale zároveň nebyl na hrdlo vyvíjen tlak, který by mohl vést k jeho poškození.

Kilner se domácí konzervaci potravin věnuje už téměř 200 let, proto má dokonalý přehled o všem, co s ní souvisí. Jeho sortiment proto tvoří nejen tradiční zavařovací sklenice, láhve pro uchovávání doma připravených šťáv, likérů, vín i destilátů, ale zahrnuje i širokou nabídku doplňků a příslušenství. Jsou to například etikety v mnoha designech, zavařovací teploměry, trychtýře i nálevky. Velkým důkazem kvality a odolnosti těchto zavařovacích sklenic je to, že Kilner standardně nabízí i náhradní těsnění. Pravá "Kilnerka" totiž slouží roky.