Náplň do difuzéru Mořský vzduch 200 ml

Kód: 6030
1 hodnocení
375 Kč 309,92 Kč bez DPH
Prodej ukončen

Parfémovaná náplň Mořský vzduch o objemu 200 ml pro vonné difuzéry MAISON BERGER PARIS, která vás díky vůni oceánu zavede zpět po celý rok na vaši letní dovolenou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní parfémovaná náplň do tyčinkového difuzéru "Mořský vzduch" světoznámé značky MAISON BERGER PARIS vám připomene mořské vlny i pohlazení  kapek vody nesoucích se od moře, to vše vám připomene interiérový parfém Mořský vzduch. V počátečních notách ucítíte vůni růže a černého rybízu na mořském pobřeží. Květinové srdce vám pak postupně odhalí kytici úžasného jasmínu, konvalinek a růží. Základ parfému pak tvoří bílé pižmo, ambra a vůně exotického dřeva. 

Mořský vzduch: Osvěžující a podmanivá vůně, jež v sobě snoubí svěžest a exotiku citrusových plodů s teplými tóny dřevitých vůní.

 Interiérové vůně pro aroma difuzéry MAISON BERGER PARIS:

- vznikly ve spolupráci s mistry parfuméry z francouzského města GRASSE

- objem náplně, která je 200 ml účiinně parfémuje interiér až po dobu 8mi týdnů (vlastní zkušenost máme 11 týdnů)

- skládá se z isopropylalkoholu a vonných složek

- náplně jsou z hlediska bezpečnosti testovány nezávislou laboratoří

- intenzitu vůně můžete regulovat množstvím vonných tyčinek (menší množství zajistí, že vůně není tak intenzivní a déle vydrží a opačně)

- jsou určené pouze pro vonné difuzéry MAISON BERGER PARIS

- vyberte si ze širokého výběru vonných náplní do těchto difuzérůDoplňkové parametry

Kategorie: Vůně do difuzéru MAISON BERGER PARIS
Objem náplně: 200 ml
Výrobce: MAISON BERGER PARIS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

419780_LOGO_MAISON_BERGER_VC

Produkty francouzské firmy MAISON BERGER PARIS (dříve Lampe Berger) přínáší více jak 100 let zkušeností v provonění, osvěžení  a čištění vzduchu interiérů.

Maurice Berger si roku 1898 nechal patentovat lampu na čištění vzduchu, která od té doby nese jeho jméno.

Aromatické lampy MAISON BERGER PARIS se používají k dezinfekci a provonění vzduchu v bytech, domech i kancelářích již 120 let.

Díky své vysoké účinosti byly používány dokonce i v nemocnicích. Přidejte se i Vy ke známým osobnostem naší historie, jako byl Pablo Picasso nebo Jean Cocteou, které tyto aromatické lampy Lampe Berger běžně používaly. 

TOCADE_MAISON BERGE PARIS_Katalyticka_lampa_4634_pruhledna

 

Aroma lampy nebo přesněji řečeno katalytické lampy MAISON BERGER PARIS procesem katalytické oxidace zbavují vzduch bakterií, pachů a nečistot. Pokud zvolíte parfémovanou náplň, tak vzduch i příjemně provoní. 

Oproti běžným aroma lampám hoří jen krátkou dobu a neprodukují zbytečný kouř, proto je jejich používání velmi hygienické a bezpečné. Současný systém, který MAISON BERGER PARIS využívají je chráněn 6 patenty. Podstatou funkce aroma lamp MAISON BERGER PARIS je vysoká teplota, na kterou se rozžhaví keramický kahan lampy. Ten pak rozkládá nežádoucí molekuly obsažené ve vzduchu a usmrcuje bakterie. Běžné osvěžovače vzduchu a aroma lampy, které zápachy jen překryjí vůní, kdežto aroma lampy MAISON BERGER PARIS vzduch aktivně čistí a nechávají jej příjemně parfémovaný.

Používají se odlišným způsobem než běžné aroma lampy:

  • Po zapálení knotu se plamen začne od výšky cca 13 cm postupně snižovat.
  • Po dvou minutách, kdy bude mít jen poloviční délku se lampa sfoukne a nasadí se ochranný vršek.
  • Rozpálený keramický kahan s atomy platiny jako katalyzátorem pak dalších minimálně 20 minut čistí vzduch a rozšiřuje do interiéru vůni.
  • Katalytické spalování probíhá bez přítomnosti plamene.

Všechny interiérové vůně aroma lamp MAISON BERGER PARIS jsou připravovány vynikajícími mistry parfuméry při dodržování všech bezpečnostních a zdravotních norem. Jsou vyrobeny na bázi alkoholu a obohacené o vonné molekuly. A v současné době můžete vybírat až z 50ti nádherných vůní.

MAISON BERGER PARIS nejsou jen aroma lampy. 

Sortiment výrobků této úžasné francouzské značky nejsou jen aroma lampy, stále se vyvíjí a rozšiřuje.

Například o novou kolekci aroma difuzérů MAISON BERGER PARIS. Je to nový a velmi osvědčený způsob provonění domova. 

difuzer_s_polymerovymi_tycinkami_

aroma_difuzerdifuzer_do_auta

Kolekce založená na původních vůních parfumérů z Grasse klade velký důraz na tu nejlepší francouzskou tradici. Záleží už jen na vás, zda si vyberete speciální polymerové tyčinky nebo keramické difuzéry.

A důležitou a velmi zajímavou novinkou jsou speciální vonné difuzéry Easycent do auta. Použití je velmi jednoduché - zapojte do autozapalovače a užívejte si příjemnou vůni esenciálních olejů.

Proč si koupit zrovna MAISON BERGER PARIS výrobky?

  • katalytické lampy nejen provoní, ale i dezinfikují
  • nádherný doplněk do interiéru
  • široký výběr nejen katalytických lamp, ale i difuzérů - vyberete si podle vašeho vkusu
  • velký výběr interiérových parfémů do lamp a difuzérů - neustále se vyvíjejí a objevují nové, takže nemusíte používat pouze jedny a ty same, ale můžete je střídat podle nálady