Delight keramický tajine na indukci 4 l

Kód: 776632
5 hodnocení
Značka: Emile Henry
4 225 Kč 3 491,74 Kč bez DPH
2-4 dny

Keramická tajine na indukci 4,0 l Delight o průměru 33 cm, objemu 4 l a výšce 23 cm od francouzské značky Emile Henry. Díky chromovému plátu je tajine vhodná na všechny zdroje tepla včetně indukce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Keramická tajine Delight o průměru 33 cm, objemu 4 l a výšce 23 cm od špičkové francouzské značky Emile Henry vyrobená z keramiky "HR® - HIGH RESISTANCE OVER CERAMIC" Tajine je nádoba vyrobená z glazované keramiky se špičatou poklicí, která umožňuje páře dobře cirkulovat a pomáhá udržovat ingredience křehké a dostatečně vlhké. Nádobu lze použít buď na sporáku, indukci nebo v troubě. Ideální je pro přípravu marockých tajine, dušeného masa a všech pokrmů, které vyžadují pozvolnou přípravu dušením, které vyzdvihne jejich chutě.

Díky technologii High Resistance® je nádobí odolné proti nárazu a poškrábání, takže v něm lze pokrm nejen upéci, ale i porcovat a servírovat. Keramika Emile Henry nabízí mimo jiné efektivní distribuci tepla, která je nezbytným předpokladem pro pomalé vaření, zachování nutričních vlastností ingrediencí a vytvoření těch nejjemnějších chutí. Design kastrolů “Delight” přizpůsobila Véronique Maire modernímu světu a jeho touze po jednoduchosti. Navrhla ho tak, abyste v něm mohli připravit tradiční i moderní recepty a sdíleli je během jídla se svými blízkými.

Řada “Delight” byla vyrobena nejmodernější technologií a nabízí všechny výhody, které se očekávají od kuchyňské keramiky vysoké kvality, a dříve byly dostupné jen u jiných materiálů. Má skvělé výkony na indukci a všech dalších zdrojích tepla, ale i v tradiční a mikrovlnné troubě. Kastrol Delight je mnohem lehčí než klasický kastrol. Díky tomu je vhodný pro více uživatelů a snadno se s ním pracuje. Díky jedinečné reaktivitě keramiky (vystoupá na velmi vysokou teplotu za méně než jednu minutu) je v kastrolu možné opékat, dusit a smažit! Při poklesu od určitou teplotu se únik tepla zpomalí natolik, aby jídlo během servírování zůstávalo déle teplé. Odolná glazura usnadňuje údržbu, navíc jde o naprosto přírodní povrch.

Emile Henry je tradiční francouzská značka a od roku 1850 zásobuje domácnosti kvalitní burgundskou keramikou. Všechny produkty jsou z větší části vyráběny ručně, každý kus je tak originál. Na spodní straně vyražené označení např. JN3 není číslo Vašeho džbánku nebo formy, ale podpis řemeslníka a zároveň prchavá vzpomínka na okamžik, kdy výrobek vznikl ve francouzském Marcigny. Všechny nádoby lze používat v mikrovlnné troubě. Po vyjmutí z mrazáku můžete nádobí Emile Henry ihned vložit do trouby či mikrovlnné trouby. Toto nádobí není určeno k používání na přímých zdrojích žáru, jako jsou plynové nebo elektrické plotýnky. Všechno nádobí od Emile Henry je možné mýt v myčce. Odolá teplotám do 270 °C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zapékací mísy
Barva: černá, bílá poklice
Materiál: keramika Flame®
Průměr: 33,5 cm
Výška: 23 cm
Objem: 2,5 l
Hmotnost: 3,63 kg
Vhodné pro: všechny typy sporáků včetně indukce
Použití v mikrovlnné troubě: ano
Použití v myčce nádobí: ano
Prodloužená záruka: 5 roků na výrobní vady
Výrobce: Emile Henry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Emile Henry je synonymem tradiční burgundské keramiky. 

Pod značkou Emile Henry se skrývá francouzská rodinná firma, která byla založena již roku 1850 a je vedená již šestou generací rodiny Henry. Sídlí v Marcingy.

Keramika Emile Henry je vyráběna ve Francii s certifikátem ISO 9001. Při výrobě jsou používány výhradně přírodní materiály té nejvyšší kvality a glazura neobsahuje těžké kovy (olovo kadmium). 

Výrobky jsou na dně označeny logem Emile Henry a rokem, ve kterém roce byl daný výrobek udělán. Také je na dně číslo pracovníka, který výrobek vyrobil, a proto může společnost Emile Henry poskytovat záruku 10 let, která se vztahuje na výrobní vady.

Díky patentované výrobní technologii HR® - HIGH RESISTANCE OVER CERAMIC je zaručena vyšší odolnost proti odštěpování a poškrábání.

Keramika Emile Henry umožňuje optimální rozložení tepla pro rovnoměrné vaření i pečení a uchovává teplotu pokrmů při podávání z trouby přímo na stůl. 

Je vhodná i do mikrovlnné trouby a snadno se myje díky neporézní glazuře. Samozřejmostí je mytí v myčce nádobí. 

Rozlišujeme tyto druhy keramiky pro  upravování pokrmů:

 "HR® - HIGH RESISTANCE OVER CERAMIC" - pro pečení v troubě a mikrovlnné troubě

  • tato keramika odolává teplotním šokům od 20 °C do 250 °C
  • není určena pro používání na zdrojích přímého tepla, jako jsou plynové nebo elektrické plotny apod.

"BBQ CERAMIC" - pro zdravé vaření na grilu

  • je extrémně odolná vůči teplotě do 500 °C
  • teplo se distribuuje rovnoměrněji a pomalu
  • díky pomalému a zdravému vaření bez nadbytečného tuku se lépe zachovávají nutriční vlastnosti a vitamíny v jídle

"flame CERAMIC" - pro pozvolné, přirozené vaření na přímých zdrojích tepla, v troubě i mikrovlnné troubě

  • odolává teplotním šokům od -20 °C do 500 °C
  • s adaptačním diskem vhodná i na indukční varné desky
  • bez adaptačního disku funguje na indukční varné desky kolekce 1850