Forma na vaření vajec kostka OVO

Kód: 3402100B04
1 hodnocení
Značka: Lékué
335 Kč 276,86 Kč bez DPH
skladem

Forma na vaření vajec, tvar kostka oblá od španělské firmy LÉKUÉ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OVO je nová inovativní forma na vaření vajec, vyrobená z nepřilnavého platinového silikonu. Dejte vařeným vajíčkům tvar podle zvolené formy a servírujte je opravdu stylově. Přidejte do formy voňavé bylinky a další ingredience (šunku, sýr..) spolu s rozklepnutým vajíčkem, dejte do mikrovlnné trouby či vodní lázně a lahodná snídaně či předkrm je na stole během chvilky.
Zda připravíte vajíčko na tvrdo či na měkko, ovlivníte nastavením mikrovlnné trouby či dobou vaření ve vodní lázni.

- nepřilnavý platinový silikon

- použitelné v mikrovlnné troubě či vodní lázni

- omyvatelné v myčce nádobí

Španělská firma LÉKUÉ se proslavila svými pečícími formami z nejkvalitnějšího platinového silikonu, ale nezůstalo jenom u nich - výjimečné vlastnosti tohoto moderního materiálu ji přivedly k vytvoření rozsáhlé kolekce inovativních nástrojů a pomůcek, které reklektují aktuální trendy, moderní životní styl a zásady zdravého vaření.

 

Jak použít formu na vajíčka i s receptem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Španělská firma LÉKUÉ se proslavila svými pečícími formami z nejkvalitnějšího platinového silikonu, ale nezůstalo jenom u nich - výjimečné vlastnosti tohoto moderního materiálu ji přivedly k vytvoření rozsáhlé kolekce inovativních nástrojů a pomůcek, které reflektují aktuální trendy, moderní životní styl a zásady zdravého vaření.