Forma na vaření vajec kostka OVO

Kód: 3402100B04
1 hodnocení
Značka: Lékué
335 Kč / ks 276,86 Kč bez DPH
Skladem ihned k odeslání
Možnosti doručení

Forma na vaření vajec, tvar kostka oblá od španělské firmy LÉKUÉ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OVO je nová inovativní forma na vaření vajec, vyrobená z nepřilnavého platinového silikonu. Dejte vařeným vajíčkům tvar podle zvolené formy a servírujte je opravdu stylově. Přidejte do formy voňavé bylinky a další ingredience (šunku, sýr..) spolu s rozklepnutým vajíčkem, dejte do mikrovlnné trouby či vodní lázně a lahodná snídaně či předkrm je na stole během chvilky.
Zda připravíte vajíčko na tvrdo či na měkko, ovlivníte nastavením mikrovlnné trouby či dobou vaření ve vodní lázni.

- nepřilnavý platinový silikon

- použitelné v mikrovlnné troubě či vodní lázni

- omyvatelné v myčce nádobí

Španělská firma LÉKUÉ se proslavila svými pečícími formami z nejkvalitnějšího platinového silikonu, ale nezůstalo jenom u nich - výjimečné vlastnosti tohoto moderního materiálu ji přivedly k vytvoření rozsáhlé kolekce inovativních nástrojů a pomůcek, které reklektují aktuální trendy, moderní životní styl a zásady zdravého vaření.

 

Jak použít formu na vajíčka i s receptem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Španělská firma LÉKUÉ se proslavila svými pečícími formami z nejkvalitnějšího platinového silikonu, ale nezůstalo jenom u nich - výjimečné vlastnosti tohoto moderního materiálu ji přivedly k vytvoření rozsáhlé kolekce inovativních nástrojů a pomůcek, které reflektují aktuální trendy, moderní životní styl a zásady zdravého vaření.