CHRISTMAS BIRDS hrnek na čaj baculka 430 ml
Kód: H358Související produkty
Detailní popis produktu
CHRISTMAS BIRDS Nádherný hrnek baculka je ideální na čaj, velkou kávu, svařák i grog o objemu 350 ml z vánoční kolekce pro rok 2023. Hrnek z bílého porcelánu je zdobený krásným vánočním motivem je a tím pravým doplňkem pro sváteční náladu.
Hrneček je vyrobený z kvalitního porcelánu přírodní krémově bílé barvy s jemným leskem a mimořádnou pevností a odolností. Je zdoben typickým vánočním motivem barevných ptáčků půvabně s motivem sedících na větvích vánočního stromku. Klasické červené, zelené a zlaté barvy dokonale odrážejí vánoční náladu.
Hrneček je zabalený v ozdobné krabičce zdobené stejným motivem a je to skvělý nápad na dárek.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnek na čaj |
|---|---|
| EAN: | 5902693936169 |
| Barva: | vícebarevná |
| Cena: | 150 - 650 Kč |
| Materiál: | porcelán |
| Objem: | 300-400 ml |
| Styl: | vánoční |
| Typ: | na čaj |
| Velikost: | střední (250-400 ml) |
| Vzor: | vánoční |
| Barva: | dle obrázku |
| Objem: | 430 ml |
| Rozměry: | výška 10 cm, horní průměr 8,2 cm |
| Dárkové balení: | ano, nádherná dárková krabička |
| Použití v myčce nádobí: | ano |
| Použití v mikrovlnné troubě: | ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
