ZAHRA hrnek na čaj se sítkem a víčkem baculka 430 ml
Kód: H211Související produkty
Detailní popis produktu
Baculatý hrnek ZAHRA se sítkem a víčkem o objemu 430 ml s krásným motivem růží z jemného kostního porcelánu od vynikající značky DUO. Hrneček ZAHRA je vyrobený z jemného porcelánu New Bone China, vyznačující se elegantní a přírodní krémově bílou barvou s jemným leskem a mimořádnou trvanlivostí při zachování lehkosti a jemnosti.
Linie se vyznačuje motivem růží v pastelových barvách.
Celek zabalený v ozdobné krabičce zdobené stejným motivem je skvělým nápadem pro originální dárek k narozeninám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnek na čaj |
|---|---|
| EAN: | 5902693926627 |
| Barva: | vícebarevná |
| Cena: | 150 - 650 Kč |
| Materiál: | porcelán |
| Objem: | 400-500 ml |
| Sítko: | se sítkem |
| Styl: | vintage |
| Typ: | na čaj |
| Velikost: | střední (250-400 ml) |
| Víčko: | s víčkem |
| Výrobce: | DUO |
| Vzor: | se vzorem |
| Barva: | s motivem růží |
| Porcelán: | jemný porcelán |
| Objem: | 430 ml |
| Dárkové balení: | ano, nádherná dárková krabička |
| Použití v myčce nádobí: | ano |
| Použití v mikrovlnné troubě: | ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
