GIULIETTA Konvice s infuzérem 1,5 l

Kód: 291254
1 hodnocení
1 125 Kč / ks 929,75 Kč bez DPH
Skladem u výrobce/termín odeslání 2-3 týdny
Možnosti doručení

Jeden design, nekonečné možnosti požitku.

Skleněná konvice Giulietta o objemu 1,5 l od prestižní značky Cilio Solingen je dokonale univerzální pro milovníky horkých nápojů. Ať už dáváte přednost rituálu sypaného čaje, nebo si rádi vychutnáte čerstvě připravenou kávu, konvice Giulietta díky svému extra jemnému nerezovému infuzéru zvládne obojí na profesionální úrovni. Vyrobena z vysoce odolného borosilikátového skla, přináší do vašeho domova čistotu a styl.

Tento oblíbený model u nás najdete v objemech 1 l a 1,5 l. Protože na Panag.cz platí: „Váš domov, váš styl. Každý den.“

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skleněná konvice na kávu i čaj Giulietta: Multifunkční design od Cilio Solingen

Proč si vybírat mezi kávou a čajem, když můžete mít jeden dokonalý nástroj na obojí?

Konvice Giulietta je zosobněním filozofie německé značky Cilio Solingen, která se od roku 1993 specializuje na doplňky pro prvotřídní stolování. Tento model byl navržen jako moderní a trendem určující pomocník, který kombinuje ušlechtilé materiály s maximální užitnou hodnotou. V souladu s naším mottem: Váš domov, váš styl. Každý den.

Borosilikátové sklo: Čistota bez kompromisů

Základem konvice Giulietta je borosilikátové sklo, které je klíčové pro její univerzální využití pro různé druhy nápojů:

  • Absolutní chuťová neutralita: Sklo nepřebírá pachy ani barviva. To znamená, že po ranní kávě stačí konvici vypláchnout a odpolední jemný bílý čaj bude chutnat přesně tak, jak má – bez jakýchkoliv cizích příměsí.

  • Tepelná odolnost: Materiál hravě zvládá vroucí vodu i náhlé teplotní změny, což zaručuje bezpečné používání po mnoho let.

  • Vizuální zážitek: Sledujte barvu svého nálevu v celé jeho kráse, ať už jde o tmavou kávu nebo zlatavý bylinkový čaj.

Extra jemný infuzér pro kávu i čaj

Tajemství multifunkčnosti konvice Giulietta tkví v jejím precizním nerezovém infuzéru, který byl vyvinut na základě desetiletí zkušeností značky Cilio:

  • Pro milovníky čaje: Jemná očka sítka zachytí i ty nejmenší částečky sypaného čaje, zatímco lístky mají dostatek prostoru pro plné rozvinutí aroma.

  • Pro milovníky kávy: Konvici lze skvěle využít pro přípravu kávy metodou louhování. Stačí použít hruběji mletou kávu, nechat ji louhovat a následně infuzér vyjmout – výsledkem je čistý nápoj plný chuti.

  • Hygiena a údržba: Nerezový infuzér je odolný a spolu s celou konvicí jej lze bez obav svěřit myčce nádobí.

Kolekce Giulietta na Panag.cz: Vyberte si svůj objem

Víme, že každá domácnost má jiné nároky, proto u nás tuto designovou konvici najdete ve dvou praktických velikostech:

  • Objem 1 litr: Ideální pro menší rodinu, do kanceláře nebo pro chvíle klidu ve dvou.

  • Objem 1,5 litru: Velkorysá varianta pro hosty, velké rodinné snídaně nebo pro přípravu osvěžujícího ledového čaje v horkých dnech.

 Technické parametry konvice Giulietta 1,5 l

Vlastnost Specifikace
Materiál Borosilikátové sklo (prémiová kvalita)
Příslušenství Extra jemný nerezový infuzér na kávu i čaj
Objem 1,5 litru (dostupné také v objemu 1 l)
Značka Cilio Solingen (založeno 1993)
Údržba Vhodné do myčky nádobí

 

Proč nakupovat na Panag.cz?

Na Panag.cz přinášíme produkty, které zjednodušují život a přitom podtrhují váš osobní styl. Konvice Giulietta od Cilio Solingen je důkazem, že jeden kvalitní kousek nahradí několik specializovaných nádob. Sázíme na kvalitu, která nejen plní svůj účel, ale dodá vaší domácnosti "něco navíc".

Jeden pomocník pro všechny vaše chutě

Dopřejte si luxus výběru. S konvicí Giulietta připravíte dokonalý čaj i kávu s lehkostí a elegancí. Protože váš domov si zaslouží chytrá řešení, která vypadají skvěle – každý den.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konvice na čaj / kávu
EAN: 4017166291254
Barva: bílá
Cena: 400 - 1500 Kč
Výrobce: Cilio
Materiál: borosilikátové sklo, nerezová ocel
Objem: 1,5 l
Rozměry: výška 19 cm, šířka 17 cm, průměr 15 cm
Hmotnost: 0,52 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Od založení společnosti v Solingenu v roce 1993 klade Cilio Solingen velký důraz na kombinaci ušlechtilých materiálů, tvarového designu, vynikajícího řemesla a průmyslového zpracování s perfektní užitnou hodnotou. Tato filozofie prochází všemi oblastmi a tématy, která dnes zahrnují mnohem víc než jen dobře prostřený stůl. Neustálý další vývoj kolekcí produktů, stejně jako integrace úspěšných řad a inovací určujících trendy přispěly k tomu, že se značka Cilio Solingen úspěšně na trhu ve velmi krátké době zavedla a drží si neustále svou vysokou kvalitu dodnes.

Espresso kávovary a příslušenství pro dokonalý zážitek z kávy, mlýnky na pepř a sůl, které dodají dokonalé koření každému pokrmu, příslušenství pro kvalitní víno a kreativní koktejly, odšťavňovače, piknikové koše a lucerny – Cilio Solingen nabízí to správné příslušenství pro každou příležitost a zajistí příjemné chvíle doma i na cestách. Díky nejvyšším standardům kvality, designu a funkce se výrobky stávají současnými pomocníky, kteří nejen plní svůj účel, ale také dobře vypadají a dodají každé domácnosti, kanceláři i restauraci něco navíc.

Další vývoj a rozšiřování stávajícího sortimentu těží z našeho vkusu pro trendy, přesného vnímání neustále se měnících potřeb a v neposlední řadě z našich desetiletí zkušeností. To znamená, že Cilio Solingen zůstává vždy spolehlivým společníkem.