AMICI Waben Miska na ramen 15,5 cm/500 ml
Kód: 107760Související produkty
Detailní popis produktu
Svěží porcelánová miska AMICI Kritzce je vyrobena z porcelánu, který je vypálený na cca 1300 °C a je vhodná do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby.
Využijete ji po celý den. Při snídani naplněnou cereáliemi, ovocem nebo oblíbenou kaší vám zpříjemní každé ráno. Na stole můžete mít připravené ořechy pro rychlé doplnění energie. Je to také skvělá stylová mísa pro horkou polévku ramen. Večer se bude skvěle hodit k servírování středomořských pokrmů, jako jsou krevety a kalamáry nebo grilovaný lilek a cuketu.
Vysoce kvalitní porcelánová mísa je všestranná a nádherně barevná. Vyberte si ten správný z různých designů.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Misky na polévky a saláty (16-20 cm) |
|---|---|
| EAN: | 4017166107760 |
| Výrobce: | Cilio |
| Materiál: | porcelán |
| Rozměry: | průměr 15,5 cm, výška 7 cm |
| Objem: | 500 ml |
| Použití v myčce nádobí: | ano |
| Použití v mikrovlnné troubě: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Od založení společnosti v Solingenu v roce 1993 klade Cilio Solingen velký důraz na kombinaci ušlechtilých materiálů, tvarového designu, vynikajícího řemesla a průmyslového zpracování s perfektní užitnou hodnotou. Tato filozofie prochází všemi oblastmi a tématy, která dnes zahrnují mnohem víc než jen dobře prostřený stůl. Neustálý další vývoj kolekcí produktů, stejně jako integrace úspěšných řad a inovací určujících trendy přispěly k tomu, že se značka Cilio Solingen úspěšně na trhu ve velmi krátké době zavedla a drží si neustále svou vysokou kvalitu dodnes.
Espresso kávovary a příslušenství pro dokonalý zážitek z kávy, mlýnky na pepř a sůl, které dodají dokonalé koření každému pokrmu, příslušenství pro kvalitní víno a kreativní koktejly, odšťavňovače, piknikové koše a lucerny – Cilio Solingen nabízí to správné příslušenství pro každou příležitost a zajistí příjemné chvíle doma i na cestách. Díky nejvyšším standardům kvality, designu a funkce se výrobky stávají současnými pomocníky, kteří nejen plní svůj účel, ale také dobře vypadají a dodají každé domácnosti, kanceláři i restauraci něco navíc.
Další vývoj a rozšiřování stávajícího sortimentu těží z našeho vkusu pro trendy, přesného vnímání neustále se měnících potřeb a v neposlední řadě z našich desetiletí zkušeností. To znamená, že Cilio Solingen zůstává vždy spolehlivým společníkem.
