Vývrtka Languedoc (Chablis)
Kód: 350135Související produkty
Detailní popis produktu
Páková vývrtka CHABLIS na snadné otevírání lahví vína.
Je vyrobena z matné chromovaníé oceli a kvalitního plastu s protiskluzovou úpravou. Vysoce kvalitní spirála se speciální povrchovou úpravou. Touto vývrtkou otevře lahev vína naprosto každý, k otevření stačí malá síla.
Obsah dárkového balení:
- 1x vývrtka
- 1 x ořezávátko fólií z hrdla lahví
- 1 x náhradní spirála
Doplňkové parametry
Kategorie: | Zátky do lahví |
---|---|
EAN: | 4017166350135 |
Výrobce: | Cilio |
Materiál: | chromovaná ocel, odolný plast |
Délka: | 16 cm |
Šířka: | 12 cm |
Hmotnost: | 0,475 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Od založení společnosti v Solingenu v roce 1993 klade Cilio Solingen velký důraz na kombinaci ušlechtilých materiálů, tvarového designu, vynikajícího řemesla a průmyslového zpracování s perfektní užitnou hodnotou. Tato filozofie prochází všemi oblastmi a tématy, která dnes zahrnují mnohem víc než jen dobře prostřený stůl. Neustálý další vývoj kolekcí produktů, stejně jako integrace úspěšných řad a inovací určujících trendy přispěly k tomu, že se značka Cilio Solingen úspěšně na trhu ve velmi krátké době zavedla a drží si neustále svou vysokou kvalitu dodnes.
Espresso kávovary a příslušenství pro dokonalý zážitek z kávy, mlýnky na pepř a sůl, které dodají dokonalé koření každému pokrmu, příslušenství pro kvalitní víno a kreativní koktejly, odšťavňovače, piknikové koše a lucerny – Cilio Solingen nabízí to správné příslušenství pro každou příležitost a zajistí příjemné chvíle doma i na cestách. Díky nejvyšším standardům kvality, designu a funkce se výrobky stávají současnými pomocníky, kteří nejen plní svůj účel, ale také dobře vypadají a dodají každé domácnosti, kanceláři i restauraci něco navíc.
Další vývoj a rozšiřování stávajícího sortimentu těží z našeho vkusu pro trendy, přesného vnímání neustále se měnících potřeb a v neposlední řadě z našich desetiletí zkušeností. To znamená, že Cilio Solingen zůstává vždy spolehlivým společníkem.