OXO

OXO – Better Guarantee

OXO je prémiová značka domácích potřeb napříč kategoriemi – od vaření a pečení až po úklid. Zlepšují váš každý den, ušetří váš čas a předčí vaše očekávání.

Tato firma již 30 let vyrábí nástroje, které potěší a předčí očekávání. 

Společnost OXO vznikla před více než 30 lety jako malá rodinná firma v USA. Cílem této firmy bylo vylepšit domácí pomocníky tak, aby jejich každodenní používání bylo snadnější, příjemnější, lehčí a efektivnější.

Prvním podnětem této firmy bylo, když zakladatel společnosti Sam Farber vylepšil pro svou milovanou manželku Betsey škrabku na zeleninu. Kvůli počínající artritidě pro ni bylo používání tradiční škrabky nepříjemné a problematické.

Designéři v OXO pečlivě zkoumají tradiční pomocníky, kdo a jak je používá. Soustředí se na každý jeden detail a jejich vzájemné propojení. Důležitá a zásadní je i zpětná vazba od zákazníků, která se jednoznačně promítá do finální podoby výrobků OXO. Výsledek musí být dokonalý.

„Často se stává, že vylepšíme něco, co by vás nenapadlo, že vylepšit jde.“ Teprve potom, co vezmete poprvé do ruky pomocníky od firmy OXO, zjistíte, jak moc jsou všechny detaily dokonale promyšlené a jsou „prostě lepší“. Častokrát vás i napadne: „Jak to, že na to nikdo nepřišel dříve?“

Výrobky OXO vám usnadní každodenní činnosti, a to doslova všude. Od pomocníků, které používáte při vaření a pečení, při přípravě nápojů, až po úklid a organizaci nejen v kuchyni. V OXO navrhují nástroje, které vám dokonale padnou nejen do ruky, ale i do vašeho života. Vše je dokonale funkční, je vyrobeno pro maximální odolnost i při každodenním používání v domácnosti. Proto OXO u svých výrobků garantuje doživotní záruku.

Cena

299300
1299300
1 položek celkem
GOOD GRIPS Kuchyňské kleště silikonové nerezová ocel malé 23,5 cm zavřené
Akce
399 Kč –25 %
247,11 Kč bez DPH
299 Kč / ks

OXO GOOD GRIPS Kuchyňské kleště malé využijete při servírování, smažení, pečení i grilování. Díky silikonové rukojeti se vám budou dobře držet a nehrozí nebezpeční sklouznutí....

Kód: 1101880

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem