STACY ANDÍLEK sedící 58 cm bílá
Kód: X452-58WSouvisející produkty
MARGOT Panenka je svítící vánoční dekorace v červené barvě, vysoká 60 cm od vynikající české značky Paramit.
LÓRA je krásný bílý anděl výšky 25 cm od špičkové české značky Paramit, který drží v ruce srdíčko. Nádherný dárek z lásky i pro štěstí.
Stříbrný andílek Čestmír délky 10 cm od špičkové značky Paramit.
EMILY Panenka je svítící zimní dekorace vysoká 48 cm od vynikající české značky Paramit.
GABRIEL Dřevěný anděl je přírodní dekorace ze dřeva mangovníku o výšce 45 cm od skvělé české značky Paramit.
MARGOT Panenka je svítící vánoční dekorace v modré barvě, vysoká 60 cm od vynikající české značky Paramit.
GABRIEL Dřevěný anděl je přírodní dekorace ze dřeva mangovníku o výšce 36 cm od skvělé české značky Paramit. Výška 36 cm.
Andílek Karla v bílé barvě výšky 24 cm od české značky Paramit.
RAFAEL Velký dřevěný anděl je přírodní dekorace ze dřeva mangovníku o výšce 53 cm od skvělé české značky Paramit. Výška 53 cm.
LÓRA je krásný sytě červený anděl výšky 30 cm od špičkové české značky Paramit, který drží v ruce srdíčko. Nádherný dárek z lásky i pro štěstí.
RICARDO Nádherně zpracovaný velký dřevěný anděl od úžasné české značky Paramit je vyroben z luxusního mangovníkového dřeva, je vysoký 51cm a bude vašemu pokoji opravdu...
LÓRA je krásný bílý anděl výšky 20 cm od špičkové české značky Paramit, který drží v ruce srdíčko. Nádherný dárek z lásky i pro štěstí.
MATTEO Krásný malý dřevěný anděl od úžasné české značky Paramit je vyroben z luxusního mangovníkového dřeva, je vysoký 16 cm a je to vynikající dárek pro každého.
Keramický andílek Pepita, výška 18 cm od české značky Paramit.
MATTEO Krásný malý dřevěný anděl od úžasné české značky Paramit je vyroben z luxusního mangovníkového dřeva, je vysoký 20 cm a je to vynikající dárek pro každého.
Detailní popis produktu
STACY je krásná dekorační panenka, která sedí. Je velmi dobře vypracovaná, má krásnou bílou chlupatou sukní a jemný obličej. Je vysoká 58 cm.
STACY je originální vánoční dekorace, která ohromí svou křehkou krásou a potěší vaše oko. Je to také ideální a krásný dárek, který je nadčasový a bude vás těšit po mnoho let.
Cena za jeden kus.
V nabídce máme také svítícího andílka AMBER s červenou sukní..
Svítícího andílka nebo i jinak řečeno panenku se svítícími křídly RACHEL si můžete vybrat ve dvou barvách - se zlatou sukní, a stříbrnou sukní.
Vyberte si další vánoční ozdoby, dekorace, svítící andělky, soby i hrnečky z vánoční kolekce pro rok 2023. Výběr je opravdu pestrý a rozmanitý.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace andělé a víly |
|---|---|
| EAN: | 8592643041387 |
| Výrobce: | Paramit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | textil, kožešina |
| Rozměry: | výška 58 cm |
NIKOLA Vánoční skřítek sedící výšky 45 cm od vynikající české značky Paramit.
LUISA Panenka andělka stojící výšky 38 cm od vynikající české značky Paramit.
LUISA Panenka andělka sedící výšky 39 cm od vynikající české značky Paramit.
EMILY Panenka je svítící zimní dekorace vysoká 48 cm od vynikající české značky Paramit.
EMILY Panenka je svítící zimní dekorace vysoká 63 cm od vynikající české značky Paramit.
MARGOT Panenka je svítící zimní dekorace v modré barvě, vysoká 48 cm od vynikající české značky Paramit.
MARGOT Panenka je svítící zimní dekorace v červené barvě, vysoká 48 cm od vynikající české značky Paramit.
MARGOT Panenka je svítící zimní dekorace v bílé barvě, vysoká 48 cm od vynikající české značky Paramit.
MARGOT Panenka je svítící vánoční dekorace v modré barvě, vysoká 60 cm od vynikající české značky Paramit.
MARGOT Panenka je svítící vánoční dekorace v červené barvě, vysoká 60 cm od vynikající české značky Paramit.
MARGOT Panenka je svítící vánoční dekorace v bílé barvě, vysoká 60 cm od vynikající české značky Paramit.
Čtvercový tác Salma v bílé barvě, 10x10 cm od špičkové české značky Paramit.
Nádherný velký dřevěný servírovací tác o rozměrech 60x45x7 cm ze skládacím stojanem z akátového dřeva od špičkové německé značky Zassenhaus.
LAZY SUSI Nadčasový skleněný otočný servírovací tác, průměr 35 cm od špičkové německé značky Philippi.
Bílý servírovací podnos ve tvaru listu délky 35 cm od vynikající české značky Paramit.
Servírovací talíř bílé barvy na zákusky, chlebíčky i jednohubky o rozměrech 28 x 20 cm od špičkové české značky Paramit.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
