SAFA Šálek s podšálkem 200 ml - souprava 6 ks
Kód: H170Související produkty
ROMA Červený silnostěnný porcelánový presso šálek s podšálkem na espresso od německé značky Cilio. Objem 100 ml. Rozměry: průměr 9,5 cm, výška 6 cm, šířka 11,8 cm.
ROMA Bílý silnostěnný porcelánový presso šálek s podšálkem na espresso od německé značky Cilio. Objem 100 ml. Rozměry: průměr 9,5 cm, výška 6 cm, šířka 11,8 cm.
NAPOLI Luxusní šedý šálek s podšálkem na kávu od špičkové německé značky Cilio. Šálek je určen na malé espresso - objem šálku 125 ml. Rozměry: šířka 11,4 cm, výška 7,8 cm, délka...
ETNO CATS Nádherná dárková souprava šálků s podšálkem na capuccino a kávu o objemu 280 ml - souprava 2 ks s motivem černých kočiček je opravdu jedinečným dárkem. Perfektní jako...
NAPOLI Luxusní mátově zelený šálek s podšálkem na kávu od špičkové německé značky Cilio. Šálek je určen na malé espresso - objem šálku 125 ml. Rozměry: šířka 11,4 cm, výška 7,8...
Šálek s podšálkem 300 ml - Balance - Maxwell and Williams
Krásná dárková souprava šálků na čaj nebo kávu WILD POPPIES o objemu 280 ml s podšálkem zabalená v krásné dárkové krabičce. Ideální jako dárek.
Krásná dárková souprava šálků na čaj nebo kávu PROVANCE o objemu 280 ml s podšálkem zabalená v krásné dárkové krabičce. Ideální jako dárek.
NAPOLI Luxusní modrý šálek s podšálkem na kávu od špičkové německé značky Cilio. Šálek je určen na malé espresso - objem šálku 125 ml. Rozměry: šířka 11,4 cm, výška 7,8 cm,...
ROMA Tmavě modrý silnostěnný porcelánový presso šálek s podšálkem na espresso od německé značky Cilio. Objem 100 ml. Rozměry: průměr 9,5 cm, výška 6 cm, šířka 11,8 cm.
NAPOLI Luxusní bílý šálek s podšálkem na kávu od špičkové německé značky Cilio. Šálek je určen na malé espresso - objem šálku 125 ml. Rozměry: šířka 11,4 cm, výška 7,8 cm, délka...
BIRDS Krásná dárková souprava šálků na čaj nebo kávu o objemu 280 ml s podšálkem zabalená v krásné dárkové krabičce. Ideální jako dárek.
ROMA Hnědý silnostěnný porcelánový presso šálek s podšálkem na espresso od německé značky Cilio. Objem 100 ml. Rozměry: průměr 9,5 cm, výška 6 cm, šířka 11,8 cm.
Vínově červený porcelánový šálek s podšálkem ROMA o objemu 100 ml od německé značky Cilio.
ROMA Originální zlatý silnostěnný porcelánový presso šálek s podšálkem na espresso od německé značky Cilio. Objem 100 ml. Rozměry: průměr 9,5 cm, výška 6 cm, šířka 11,8 cm.
NAPOLI Luxusní růžový šálek s podšálkem na kávu od špičkové německé značky Cilio. Šálek je určen na malé espresso - objem šálku 125 ml. Rozměry: šířka 11,4 cm, výška 7,8 cm,...
Detailní popis produktu
Porcelánová souprava SAFA obsahuje 6 šálků s podšálkem o objemu 200 ml z řady ROMANTIC, vyrobený z porcelánu New Bone China, vyznačující se elegantní a přírodní krémově bílou barvou s jemným leskem a mimořádnou trvanlivostí při zachování lehkosti a jemnosti.
Linie se vyznačuje motivem jemných květinových popínavých rostlin v pastelových barvách.
Šálky s podšálkem jsou zabaleny v krásné dárkové krabičce se saténovou lesklou látkou, která je zdobená stejným motivem jako šálky a je skvělým nápadem na dárek jak pro muže i ženu, stejně jako pro šéfa nebo učitele a nebo jako poděkování. Ideální také jako dárek k narozeninám i svatební dar.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Capuccino šálek s podšálkem |
|---|---|
| Barva: | vícebarevná |
| Cena: | 150 - 650 Kč |
| Vzor: | se vzorem |
| Barva: | dle obrázku |
| Materiál: | jemný kostní porcelán |
| Objem: | 200 ml |
| Rozměry šálku: | výška 6 cm |
| Rozměry podšálku: | průměr 15,5 cm |
| Souprava obsahuje: | 6 ks šálků, 6 ks podšálků |
| Dárkové balení: | ano, dárková krabička |
| Použití v myčce nádobí: | ano |
| Použití v mikrovlnné troubě: | ano |
| Výrobce: | DUO |
| Položka byla vyprodána… | |
Úžasný retro porcelánový šálek na kávu o objemu 250 ml s milým motivem kočky od špičkové české značky by inspire.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
