V současné době probíhá velká aktualizace zboží z důvodu rušení a pozastavování výroby ze strany zahraničních výrobců kvůli covid 19. Všechny výrobky jednotlivě ověřujeme a potvrzujeme. Děkujeme za pochopení.

Kulatá forma na chleba Specialities 30,5x10,5 cm - granátová

Kód: 345505
Novinka
1 hodnocení
Značka: Emile Henry
ZdarmaZdarma 2 420 Kč –2 %
Kulatá forma na chleba Specialities 30,5x10,5 cm - granátová - Emile Henry - 345505
2 420 Kč –2 % 2 360 Kč 1 950,41 Kč bez DPH
2-4 dny
Kulatá forma Specialities na pečení 8 ks domácího pečiva o průměru 30,5 cm a výšky 10,5 cm granátové barvy od francouzské značky Emile Henry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Keramická forma Specialities na pečení 8 ks chleba nebo buchet v granátové barvě s kapacitou 1,9 litru od špičkové francouzské značky Emile Henry Keramická forma na pečení chleba nebo buchet se stane Vaším největším přítelem. Objevte znovu radost z doma upečeného chleba a buchet. Tato unikátní forma je ideální pro přípravu domácích chlebových bulek, měkkých housek, ale také tradičních tvarohových buchet (bez použití vrchní části formy), které budou mít křupavý povrch a zároveň krásný tvar. Glazovaná keramika na spodní straně formy udržuje ve formě optimální vlhkost a teplotu pro rovnoměrné propečení. Díky exkluzivnímu výrobnímu procesu, který je nazván High Resistance®, je nádobí vysoce odolné i proti nárazu a poškrábání. Jídlo v něm lze nejen upéci, ale i krájet a servírovat.

Emile Henry je tradiční francouzská značka a od roku 1850 zásobuje domácnosti kvalitní burgundskou keramikou. Všechny produkty jsou z větší části vyráběny ručně, každý kus je tak originál. Na spodní straně vyražené označení např. JN3 není číslo Vašeho džbánku nebo formy, ale podpis řemeslníka a zároveň prchavá vzpomínka na okamžik, kdy výrobek vznikl ve francouzském Marcigny. Všechny nádoby lze používat v mikrovlnné troubě. Po vyjmutí z mrazáku můžete nádobí Emile Henry ihned vložit do trouby či mikrovlnné trouby. Toto nádobí není určeno k používání na přímých zdrojích žáru, jako jsou plynové nebo elektrické plotýnky. Všechno nádobí od Emile Henry je možné mýt v myčce. Odolá teplotám do 270 °C.

Forma na chleba Specialities 30,5x10,5 cm je v těchto barvách: pepřová, lněná, granátová.

Doplňkové parametry

Kategorie: Formy na chleba
Barva: granátová
Materiál: keramika "HR® - HIGH RESISTANCE OVER CERAMIC
Rozměry:: délka 30,4 cm, šířka 30,4 cm, výška 10,3 cm
Objem: 1,9 l
Použití v myčce nádobí: ano
Výrobce: Emile Henry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Emile Henry je synonymem tradiční burgundské keramiky. 

Pod značkou Emile Henry se skrývá francouzská rodinná firma, která byla založena již roku 1850 a je vedená již šestou generací rodiny Henry. Sídlí v Marcingy.

Keramika Emile Henry je vyráběna ve Francii s certifikátem ISO 9001. Při výrobě jsou používány výhradně přírodní materiály té nejvyšší kvality a glazura neobsahuje těžké kovy (olovo kadmium). 

Výrobky jsou na dně označeny logem Emile Henry a rokem, ve kterém roce byl daný výrobek udělán. Také je na dně číslo pracovníka, který výrobek vyrobil, a proto může společnost Emile Henry poskytovat záruku 10 let, která se vztahuje na výrobní vady.

Díky patentované výrobní technologii HR® - HIGH RESISTANCE OVER CERAMIC je zaručena vyšší odolnost proti odštěpování a poškrábání.

Keramika Emile Henry umožňuje optimální rozložení tepla pro rovnoměrné vaření i pečení a uchovává teplotu pokrmů při podávání z trouby přímo na stůl. 

Je vhodná i do mikrovlnné trouby a snadno se myje díky neporézní glazuře. Samozřejmostí je mytí v myčce nádobí. 

Rozlišujeme tyto druhy keramiky pro  upravování pokrmů:

 "HR® - HIGH RESISTANCE OVER CERAMIC" - pro pečení v troubě a mikrovlnné troubě

  • tato keramika odolává teplotním šokům od 20 °C do 250 °C
  • není určena pro používání na zdrojích přímého tepla, jako jsou plynové nebo elektrické plotny apod.

"BBQ CERAMIC" - pro zdravé vaření na grilu

  • je extrémně odolná vůči teplotě do 500 °C
  • teplo se distribuuje rovnoměrněji a pomalu
  • díky pomalému a zdravému vaření bez nadbytečného tuku se lépe zachovávají nutriční vlastnosti a vitamíny v jídle

"flame CERAMIC" - pro pozvolné, přirozené vaření na přímých zdrojích tepla, v troubě i mikrovlnné troubě

  • odolává teplotním šokům od -20 °C do 500 °C
  • s adaptačním diskem vhodná i na indukční varné desky
  • bez adaptačního disku funguje na indukční varné desky kolekce 1850