GARDEN Hrnek 350 ml bílý s černými kvítky
Kód: 7305-KY-84Související produkty
Detailní popis produktu
Bílý porcelánový hrnek na čaj i kávu s nádherným a příjemným motivem lučního kvítí a travin v černé barvě z kolekce porcelánu GARDEN. Vyznačuje se bílou barvou se smetanovým nádechem, elegantním a nadčasovým vzhledem. Má průměr 19 cm a výšku 1,5 cm. Využijete ho nejen pro každodenní příležitosti, ale i svátečním stolování.
Kolekce porcelánu GARDEN je vyrobena z porcelánu s jemným dekorem lučního kvítí a travin v černé barvě. Tuto kolekci tvoří kulaté jídelní talíře a dezertní talíře. Miska na polévku nahrazuje talíř na polévku. Součástí kolekce GARDEN jsou také malé misky a hrnky. Využijete je nejen pro každodenní použití, ale skvěle vyniknou i pro slavnostně prostřený stůl. Pokud potřebujete dokoupit více kusů talířů, lze je dokoupit i jednotlivě. Stejně tak můžete dokoupit zvlášť misky, i hrnky. Sadu talířů nabízíme také jako dvě soupravy - GARDEN jídelní sada 20 ks a GARDEN jídelní sada 18 ks - obě jsou určeny pro 6 osob.
Samozřejmostí je možnost mytí v myčce nádobí a používání v mikrovlnné troubě.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnek na čaj |
|---|---|
| EAN: | 8592559154201 |
| Barva: | černobílá |
| Cena: | Levné do 150 Kč |
| Kolekce porcelánu: | GARDEN |
| Materiál: | porcelán |
| Objem: | 300-400 ml |
| Styl: | venkovský |
| Typ: | na kávu, na čaj |
| Velikost: | střední (250-400 ml) |
| Výrobce: | by inspire |
| Vzor: | se vzorem |
| Použití v myčce nádobí: | ano |
| Použití v mikrovlnné troubě: | ano |
| Rozměry: | šířka 12 cm, hloubka 8,5 cm, výška 10,5 cm |
| Objem: | 350 ml |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

V jednoduchosti je krása. Tímto motem a také přírodou se inspirují návrháři značky by inspire.
By inspire je vynikající česká značka, která nabízí prvotřídní porcelán i keramiku, jedinečné designové kolekce porcelánového nádobí, bytových i kuchyňských doplňků. Najdete zde elegantní hrnky, šálky i celé jídelní soupravy, jednoduché i rafinované zároveň s originálními jemnými dekory. Nádherné keramické stolní i porcelánové vázy.
