Hrnek 250 ml - PÍRKA TOTEM
Kód: 7626-34-34Související produkty
Detailní popis produktu
Porcelánový hrnek na čaj, kávu nebo čokoládu o objemu 250 ml v bílé barvě veselým motivem pírek z kolekce porcelánu PÍRKA totem.
Kolekce porcelánu PÍRKA přináší veselý a moderní motiv pírek v šedé, růžové a smetanové barvě. Můžete vybírat talíře, šálky s podšálky, hrnky, cukřenky, mléčenky i konvice na kávu ve dvou dekorech. Samostatná pírka nebo pírka s totemem.
Nádobí kolekce PÍRKA je vhodné pro mytí v myčce nádobí a používání v mikrovlnné troubě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnek na čaj |
|---|---|
| EAN: | 8592559125065 |
| Barva: | vícebarevná |
| Cena: | Levné do 150 Kč |
| Materiál: | porcelán |
| Objem: | do 250 ml |
| Styl: | moderní |
| Typ: | na kávu |
| Velikost: | malé (do 250 ml) |
| Výrobce: | by inspire |
| Vzor: | se vzorem |
| Barva: | bílá s béžovými, šedými, růžovými pírky |
| Materiál: | porcelán |
| Objem: | 250 ml |
| Kolekce porcelánu: | PÍRKA totem |
| Použití v myčce nádobí: | ano |
| Použití v mikrovlnné troubě: | ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

V jednoduchosti je krása. Tímto motem a také přírodou se inspirují návrháři značky by inspire.
By inspire je vynikající česká značka, která nabízí prvotřídní porcelán i keramiku, jedinečné designové kolekce porcelánového nádobí, bytových i kuchyňských doplňků. Najdete zde elegantní hrnky, šálky i celé jídelní soupravy, jednoduché i rafinované zároveň s originálními jemnými dekory. Nádherné keramické stolní i porcelánové vázy.
