Hrnek 400 ml na čaj - Passion
Kód: RP61410Související produkty
Detailní popis produktu
Porcelánový hrnek na čaj nebo kávu o objemu 400 ml z kolekce porcelánu Passion od australské značky Maxwell and Williams.
Kolekce porcelánu Passion je založená na zvlněných liniích talířů s jemně zaoblenými rohy. Design této kolekce tvoří šedé a červené linie doplněné o barevné květy máku nebo lístky ginka. Je vhodný pro každodenní používání nebo slavnostně prostřený stůl. Je vhodný pro používání v mikrovlnné troubě a myčce nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnek na čaj |
|---|---|
| EAN: | 9315121678719 |
| Barva: | vícebarevná |
| Cena: | 150 - 650 Kč |
| Materiál: | porcelán |
| Objem: | 300-400 ml |
| Styl: | minimalistický |
| Typ: | na kávu |
| Velikost: | velké (400 ml a více) |
| Výrobce: | Maxwell and Williams |
| Vzor: | se vzorem |
| Barva: | bílá s šedými a červenými linkami, květy máku a lístky ginka |
| Materiál: | porcelán |
| Objem: | 400 ml |
| Kolekce porcelánu: | Passion |
| Výrobce: | Maxwell and Williams |
| Použití v mikrovlnné troubě: | ano |
| Použití v myčce nádobí: | ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Maxwell and Williams je světově uznávaná značka s dostupným kvalitním porcelánem a designovými bytovými doplňky.
Již od roku 1995 vytváří její porcelánové jídelní soupravy atmosféru moderním interiérům.
Maxwell and Williams je značka, které můžeme důvěřovat.
