Hrnek 450 ml bílý - WHITE BASICS
Kód: FX0140Související produkty
Detailní popis produktu
Porcelánový hrnek bílé barvy o objemu 400 ml ze základní kolekce porcelánu WHITE BASICS od renomované australské značky Maxwel and Williams.
Kolekce porcelánu WHITE BASICS je jednou z nejdéle nabízených kolekcí porcelánu od společnosti Maxwell and Williams.
Důvodem této stálice je nadčasovost designu a tvarů, kvalita porcelánu a samozřejmě bílá barva, která se hodí nejen ke kolekcím porcelánu společnosti Maxwell and Williams, ale i kolekcím porcelánu společností by inspire a Paramit.
Důležitou vlastností tohoto porcelánu je možnost mytí v myčce nádobí a používání v mikrovlnné troubě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnek na čaj |
|---|---|
| EAN: | 9315121758947 |
| Barva: | bílá |
| Cena: | Levné do 150 Kč |
| Materiál: | porcelán |
| Objem: | 400-500 ml |
| Styl: | moderní |
| Typ: | na čaj |
| Velikost: | střední (250-400 ml) |
| Výrobce: | Maxwell and Williams |
| Vzor: | jednobarevné |
| Objem: | 450 ml |
| Kolekce porcelánu: | WHITE BASICS |
| Použití v mikrovlnné troubě: | ano |
| Použití v myčce nádobí: | ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Maxwell and Williams je světově uznávaná značka s dostupným kvalitním porcelánem a designovými bytovými doplňky.
Již od roku 1995 vytváří její porcelánové jídelní soupravy atmosféru moderním interiérům.
Maxwell and Williams je značka, které můžeme důvěřovat.
