Hrnek na čaj Adele Bloch-Bauer 390 ml
Kód: H102Související produkty
Detailní popis produktu
Porcelánový hrnek o objemu 390 ml na čaj nebo kávu vyrobený z jemného kostního porcelánu od vynikající české značky Paramit.
Elegantní hrnek s motivem Gustava Klimta - Adele Bloch-Bauer. Je dodáván v krásné dárkové krabičce se stejným motivem jako hrnek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnek na čaj |
|---|---|
| EAN: | 5902693919711 |
| Barva: | vícebarevná |
| Cena: | 150 - 650 Kč |
| Materiál: | porcelán |
| Objem: | 300-400 ml |
| Styl: | retro |
| Typ: | na čaj |
| Velikost: | střední (250-400 ml) |
| Výrobce: | DUO |
| Vzor: | se vzorem |
| Barva: | dle obrázku |
| Porcelán: | jemný kostní porcelán |
| Objem: | 390 ml |
| Dárkové balení: | ano, nádherná dárková krabička |
| Použití v myčce nádobí: | ne |
| Použití v mikrovlnné troubě: | ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
