MARINI FERLAZZO Ježura australská hrnek na čaj 450 ml barevná
Kód: DX0965Související produkty
Detailní popis produktu
MARINI FERLAZZO Sqt Echidna Porcelánový hrnek na čaj nebo velkou kávu o objemu 450 ml s motivem Ježury australské s mládětem, tentokrát v barevném provedení od australského umělce Nathana Ferlazzo.
Každý hrnek z této kolekce porcelánu MARINI FERLAZZO má jedinečnou květinovou ilustraci, která představuje životní prostředí zvířat a nese si s sebou nezaměnitelný styl této kolekce. Každý design zachycuje živé zobrazení ikonického australského zvířete spolu s jejich mláďaty, zdobené bujným původním listím v charakteristickém stylu MARINI FERLAZZO.
.jpg)

K tomuto hrnečku si můžete dokoupit dezertní talířek v černo-bílé barvě o průměru 20 cm se stejným motivem Ježury Australské.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnek na čaj |
|---|---|
| EAN: | 9315121802381 |
| Barva: | bílá |
| Cena: | 150 - 650 Kč |
| Kolekce porcelánu: | MARINI FELAZZO |
| Materiál: | porcelán |
| Objem: | 400-500 ml |
| Styl: | moderní |
| Typ: | na kávu |
| Velikost: | velké (400 ml a více) |
| Výrobce: | Maxwell and Williams |
| Vzor: | se vzorem |
| Barva: | bílá s motivem barevné Ježury Australské |
| Objem: | 450 ml |
| Použití v myčce nádobí: | ano |
| Použití v mikrovlnné troubě: | ano |
| Dárkové balení: | ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Maxwell and Williams je světově uznávaná značka s dostupným kvalitním porcelánem a designovými bytovými doplňky.
Již od roku 1995 vytváří její porcelánové jídelní soupravy atmosféru moderním interiérům.
Maxwell and Williams je značka, které můžeme důvěřovat.
