Sýkorka Hrnek na čaj 1000 ml
Kód: H309Související produkty
Detailní popis produktu
Velký porcelánový hrneček na čaj, kakao a velkou kávu o objemu 1000 ml s krásným motivem sýkorky z kolekce porcelánu ANIMALS je vyrobený z úžasného New Bone China (jemného kostního porcelánu), který se vyznačuje krémovo-bílou barvou (charakteristickou pro jemný kostní porcelán) s jemným leskem a výbornou trvanlivostí.
Jemný kostní porcelán s motivem ptáčků je vynikajícím trendy dárkem. Hrneček je zabalený v krásné dárkové krabičce, která je zdobená stejným motivem jako hrnek a je skvělým nápadem na dárek jak pro muže i ženu, stejně jako pro šéfa nebo učitele a nebo jako poděkování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnek na čaj |
|---|---|
| EAN: | 5902693931058 |
| Barva: | vícebarevná |
| Cena: | 150 - 650 Kč |
| Materiál: | porcelán |
| Objem: | nad 500 ml |
| Styl: | venkovský |
| Typ: | na čaj |
| Velikost: | velké (400 ml a více) |
| Výrobce: | DUO |
| Vzor: | se vzorem |
| Barva: | dle obrázku |
| Objem: | 1000 ml |
| Rozměry: | výška 13,5 cm, průměr 12 cm |
| Dárkové balení: | ano, dárková krabička |
| Použití v myčce nádobí: | ano |
| Použití v mikrovlnné troubě: | ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
