Vincent Van Gogh "Slunečnice" Hrnek 300 ml na stopce
Kód: H173Související produkty
Detailní popis produktu
Porcelánový hrnek o objemu 300 ml s motivem obrazu "Slunečnic" od úžasného umělce Vincenta van Gogha je vyrobený z úžasného New Bone China (jemného kostního porcelánu) se vyznačuje krémovo-bílou barvou (charakteristickou pro jemný kostní porcelán) s jemným leskem a výbornou trvanlivostí.
Jemný kostní porcelán v kombinaci se žlutou barvou dává hrnečku jedinečné kouzlo. Hrneček zabalený v krásné dárkové krabičce, která je zdobená stejným motivem jako hrnek je skvělým nápadem na dárek jak pro muže i ženu, stejně jako pro šéfa nebo učitele a nebo jako poděkování.
Obraz "Slunečnice" je jedním z nejvýznamnějších uměleckých děl v kariéře Vincenta van Gogha.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnek na čaj |
|---|---|
| EAN: | 5902693923398 |
| Cena: | 150 - 650 Kč |
| Objem: | 300-400 ml |
| Styl: | retro |
| Typ: | na čaj |
| Velikost: | střední (250-400 ml) |
| Vzor: | se vzorem |
| Barva: | dle obrázku |
| Materiál: | jemný kostní porcelán |
| Objem: | 300 ml |
| Rozměry: | výška 11 cm, průměr 8,5 cm |
| Dárkové balení: | ano, nádherná dárková krabička |
| Použití v myčce nádobí: | ano |
| Použití v mikrovlnné troubě: | ano |
| Výrobce: | DUO |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
