KOLEDA Porcelánový hrnek na čaj 350 ml set 6 ks
Kód: 8094-06-81Související produkty
Detailní popis produktu
Souprava 6 ks porcelánových hrnků na čaj, kávu, kakao, svařák nebo punč 350 ml s vánočním motivem z kolekce porcelánu KOLEDA. Tento typ hrnků je velmi oblíbený kvůli svému tvaru a stabilnosti. A díky kvalitě porcelánu, ze kterého je vyroben, je nepropustný a můžete ho používat v myčce i mikrovlnné troubě.
Tyto mezi zákazníky velmi oblíbené hrnky na teplé nápoje můžete mít i v jiných motivech, které si můžete prohlédnout po rozkliknutí zde.
Pomůže vykouzlit sváteční atmosféru nejen doma, ale i v kanceláři.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnek na kávu |
|---|---|
| EAN: | 8592559153686 |
| Barva: | bílá s vánočním motivem |
| Materiál: | porcelán |
| Objem: | do 350 ml |
| Výrobce: | by inspire |
| Šířka: | 12 cm |
| Hloubka: | 8,5 cm |
| Výška: | 9,5 cm |
| Použití v mikrovlnné troubě: | ano |
| Použití v myčce nádobí: | ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

V jednoduchosti je krása. Tímto motem a také přírodou se inspirují návrháři značky by inspire.
By inspire je vynikající česká značka, která nabízí prvotřídní porcelán i keramiku, jedinečné designové kolekce porcelánového nádobí, bytových i kuchyňských doplňků. Najdete zde elegantní hrnky, šálky i celé jídelní soupravy, jednoduché i rafinované zároveň s originálními jemnými dekory. Nádherné keramické stolní i porcelánové vázy.
