PLECHÁČEK Hrnek 380 ml žlutý keramika
Kód: 8948-09-00Související produkty
Detailní popis produktu
Výrazný žlutý hrnek Plecháček, objem 380 ml, vyrobený z keramiky.
Tento hrneček Plecháček je inspirován klasickými plechovými hrnky a spojuje retro design s moderními materiály - velmi kvalitní keramikou, která vám nabízí snadnou údržbu a dlouhou dobu používání. Oblíbená žlutá barva nám bude dělat radost po celý den. Tento retro keramický hrnek je úžasným moderním prvkem vaší kuchyně a využijete ho nejen při ranní kávě nebo čaji, ale také na oblíbenou čokoládu nebo kakao.
Keramický hrnek Plecháček na čaj, kávu, čokoládu nebo kakao si můžete vybrat ve čtyřech barvách: výrazné červené, příjemné žluté, oblíbené tyrkysové a uklidňující béžové barvě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnek na kávu |
|---|---|
| EAN: | 8592559154904 |
| Barva: | žlutá |
| Cena: | Levné do 150 Kč |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 300 - 400 ml |
| Styl: | moderní |
| Typ: | na kávu, na čaj |
| Velikost: | střední (250-400 ml) |
| Výrobce: | Clay |
| Objem: | 380 ml |
| Rozměry: | šířka 13,5 cm, hloubka 10 cm, výška 9 cm |
| Váha: | 350 g |
| Použití v myčce nádobí: | ano |
| Použití v mikrovlnné troubě: | ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Česká značka Clay vyrábí zejména nádherné keramické nebo kameninové kolekce nádobí. Můžete si vybrat ze širokého výběrů dezertních, polévkových a jídelních talířů v různých barvách, které můžete zakoupit i jako sady nádobí. Jsou doplněny také miskami, mísami a tácy. Keramické nádobí má stříkanou glazuru a je rudně vyráběné, takže každý kousek je opravdu originál.

