ZANZIBAR Mlýnek se 3 zásobníky pepře - 13 cm

Kód: 32814
Neohodnoceno
Značka: Peugeot
1 770 Kč 1 462,81 Kč bez DPH
3-6 týdnů

Mlýnek na pepř ZANZIBAR z ABS plastu od francouzského výrobce Peugeot. Součástí mlýnku jsou zásobníky s třemi druhy pepře. Mlýnek má obousměrný mlecí mechanismus uSelect s nastavitelnou hrubostí mletí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZANZIBAR mlýnek na pepř se třemi zásobníky pepře vyrobený z ABS plastu od francouzského výrobce Peugeot. Mechanismus se skládá ze dvouřadé ozubené spirály, která skvěle vede a drží jednotlivá zrnka pepře. Mlecí mechanismus byl vyvinut speciálně pro mletí pepře. Ocel, ze které je mechanismus vyroben, je speciálně ošetřena patentovaným postupem proti korozi. Výsledkem je, že si mechanismus zachová svou ostrost a odolnost. Těla mlýnků a mlecí mechanismy jsou vyráběny výhradně ve vlastních provozech Peugeot ve Francii a ručně je kompletují pracovníci, kteří každému mlýnku dávají nedocenitelný dotyk lidské ruky, který mlýnky Peugeot odlišuje od čínských výrobků, které vznikají doslova bez zásahu lidského faktoru. Kontroloři pak ověří součinnost jednotlivých součástí mlýnku a jeho bezchybné fungování. Díky tomu Peugeot poskytuje celoživotní záruku na mlecí mechanismus. Pokud jste skutečným milovníkem a znalcem jídla a vaření, nespokojíte se s obyčejným mlýnkem na pepř.
Právě pro vás je tu jedinečný mlýnek se třemi, rozmanitými druhy pepřů, z nichž každý má svou specifickou chuť a vůni. Jednotlivé zásobníky s pepři lze velmi pohodlně na mlýnku měnit a díky patentované technologii uSelect můžete zvolit jednu ze šesti hrubostí mletí. Vyzkoušejte tři úžasné, čerstvě namleté druhy pepřů a najděte mezi nimi svého favorita. 

Hrubost mletí lze u tradičních mlýnků Peugeot nastavit utažením korunky, většina mlýnků je dnes však již vybavena systémem uSelect, který umožňuje volbu ze šesti přednastavených hrubostí mletí od jemného prášku po pořádné kusy pepře.

Mlýnek Zanzibar vám nabízí 3 skvělé a netradiční druhy pepřů
Kampot - černý pepř z Kambodže vyznačující se sladkou květinovou vůní
Sikara - bílý pepř z Madagaskaru má výraznou mentolovou příchuť
Voatsiperifery - divoký černý pepř z Madagaskaru s náznakem citrusů, ovoce a květin

Nastavitelná hrubost mletí
3 zásobníky se třemi exotickými druhy pepřů
Snadná výměna zásobníků na mlýnku
Jedinečný designový kousek

Doplňkové parametry

Kategorie: Kombinace provedení mlýnků na koření
Materiál: ABS plast, akrylátové sklo,nerezová ušlechtilá ocel
Výška: 13 cm
Prodloužená záruka: 5 roků na tělo mlýnku
Záruka na mlecí mechanismus: doživotní
Výrobce: Peugeot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo_peugeot_corporate       znamená více než 200 let francouzské elegance a kvality.