Zavařovací sklenice s klipem hranatá 70 ml

Kód: 0025.460
Akce
Neohodnoceno
Značka: Kilner
89 Kč –22 %
0025.460 Zavařovací sklenice s klipem 70 ml od Kilner
89 Kč –22 % 69 Kč / set 57,02 Kč bez DPH
Skladem ihned k odeslání
Možnosti doručení

Hranatá sklenice s klipem na konzervování vyrobená ze skla o objemu 70 ml od špičkové anglické značky KILNER.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skleněná zavařovací sklenice je ideální pro uchovávání koření. Obsahuje vysoce kvalitní klipový systém z nerezové oceli, navržený tak, aby vytvářel dokonalé napětí a pokaždé poskytoval vzduchotěsné a bezpečné utěsnění. Kapacita nádoby je 70 ml, pro uchování koření jako chilli, sůl, pepř, mletou papriku. Každá sklenice ztělesňuje tradiční styl Kilner s autentickým vyraženým logem.

Každá sklenice je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu sodnovápenatého skla a konzistentní tloušťkou stěnySkleněná nádoba je vhodná do myčky nádobí.

Kilner to je rozmanitá produktová značka, která poskytuje jednoduchá řešení pro konzervaci, přípravu jídla, skladování a konzumaci na cestách s použitím vysoce kvalitních materiálů.

Kulaté sklenice na zavařovaní nabízíme ve více velikostech: 125 ml200 ml, 350 ml500 ml1000 ml, 1500 ml, 2000 ml3000 ml

Hranaté sklenice na zavařování nabízíme ve velikostech: 1000 ml, 1500 ml, 2000 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na zavařování
Cena: Levné do 300 Kč
Materiál: sklo neobsahuje BPA, pryž, nerezová ocel
Objem: 70 ml
Výrobce: Kilner
Rozměr: 8,1x7,5x5,2 cm
Použití v myčce nádobí: ano sklenice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

První sklenice na konzervaci potraviny spatřily světlo světa již v roce 1842 v Anglii, ve sklárně v Thornhill Lees v Dewsbury. Jejich vynálezcem byl John Kilner.

I když vzniklo a vzniká spousta kopií, které oblíbenost zavařování přinesla, jsou stále zavařovací sklenice Kilner snadno rozpoznatelným originálem s úžasným a jedinečným kouzlem a také technickými výhodami, které přesvědčí každého, kdo to se zavařováním myslí vážně.

"Kilnerky" jsou vyráběny na automatických linkách, aby byla zaručena stejná síla materiálu po celém povrchu a bez vzduchových bublin. Uzavírací spony Kilner jsou z nerezavějící oceli. To je důvodem, proč se používáním nevytahují a zaručují dokonalou těsnost. Celý mechanismus je vymyšlen precizně tak, aby byla zachována vzduchotěsnost nádoby, ale zároveň nebyl na hrdlo vyvíjen tlak, který by mohl vést k jeho poškození.

Kilner se domácí konzervaci potravin věnuje už téměř 200 let, proto má dokonalý přehled o všem, co s ní souvisí. Jeho sortiment proto tvoří nejen tradiční zavařovací sklenice, láhve pro uchovávání doma připravených šťáv, likérů, vín i destilátů, ale zahrnuje i širokou nabídku doplňků a příslušenství. Jsou to například etikety v mnoha designech, zavařovací teploměry, trychtýře i nálevky. Velkým důkazem kvality a odolnosti těchto zavařovacích sklenic je to, že Kilner standardně nabízí i náhradní těsnění. Pravá "Kilnerka" totiž slouží roky.