PONTARLIER Kombi mlýnek na pepř a sypkou sůl 15 cm

Kód: 860501
Neohodnoceno
Značka: Peugeot
900 Kč 743,80 Kč bez DPH
Prodej ukončen z důvodu zrušení výrobcem

Kombi mlýnek na pepř a sypkou sůl PONTARLIER s výškou 15 cm od francouzského výrobce Peugeot. Mlýnek se dodává naplněný. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kombi mlýnek PONTARLIER na pepř a sypkou sůl vyrobený z akrylu od francouzského výrobce Peugeot. Je ideálním řešením, které šetří místo a vypadá skvěle. Obousměrný mlecí mechanismus s volbou nastavení hrubosti mletí se reguluje pomocí nerezové korunky. Mlýnek se uvádí do chodu otáčením horní části se slánkou. Mechanismus se skládá ze dvouřadé ozubené spirály, která skvěle vede a drží jednotlivá zrnka pepře. Mlecí mechanismus byl vyvinut speciálně pro mletí pepře. Ocel, ze které je mechanismus vyroben, je speciálně ošetřena patentovaným postupem proti korozi. Výsledkem je, že si mechanismus zachová svou ostrost a odolnost.

Mlýnky Peugeot nejsou jen zboží. Od roku 1810 jsou symbolem tradice francouzské vášně pro gastronomii a umění užívat života. Těla mlýnků a mlecí mechanismy jsou vyráběny výhradně ve vlastních provozech Peugeot ve Francii a ručně je kompletují pracovníci, kteří každému mlýnku dávají nedocenitelný dotyk lidské ruky, který mlýnky Peugeot odlišuje od čínských výrobků, které vznikají doslova bez zásahu lidského faktoru. Kontroloři pak ověří součinnost jednotlivých součástí mlýnku a jeho bezchybné fungování. Díky tomu Peugeot poskytuje celoživotní záruku na mlecí mechanismus. Hrubost mletí lze u tradičních mlýnků Peugeot nastavit utažením korunky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akrylové mlýnky na pepř a sůl
Materiál: akryl/nerezová ušlechtilá ocel
Výška: 15 cm
Prodloužená záruka: 5 roků na tělo mlýnku
Záruka na mlecí mechanismus: doživotní
Výrobce: Peugeot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_peugeot_corporate       znamená více než 200 let francouzské elegance a kvality.