CHAUMONT Mlýnek na sůl 11 cm

Kód: 940211/SME
3 hodnocení
Značka: Peugeot
789 Kč 652,07 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Mlýnky na sůl a pepř CHAUMONT ve dvou velikostech v provedení průhledný akryl od francouzského výrobce Peugeot. Dodávají se naplněné. Mají obousměrný mlecí mechanismus s nastavitelnou hrubostí mletí.

Detailní informace

11 cm
2-4 dny | 940211/SME
789 Kč
652,07 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

CHAUMONT mlýnek na sůl je vyrobený z transparentního akrylu od francouzského výrobce Peugeot. Díky zabroušeným hranám mlýnek vypadá velmi elegantně a tím vynikne na každém stolu. Má obousměrný mlecí mechanismus s nastavitelnou hrubostí mletí. Mlecí mechanismus na sůl byl vyvinut speciálně pro mletí hrubé a suché mořské soli. Ocel, ze které je mechanismus vyroben, je speciálně ošetřena patentovaným postupem proti korozi. Výsledkem je, že si mechanismus zachová svou ostrost a odolnost. Pro ideální chod a využití mlýnku jsou doporučeny zrnka hrubé soli o průměru do 4 mm. Používejte vždy hrubou sůl, a to buď suchou mořskou, nebo kamennou.

Mlýnky Peugeot nejsou jen zboží. Od roku 1810 jsou symbolem tradice francouzské vášně pro gastronomii a umění užívat života. Těla mlýnků a mlecí mechanismy jsou vyráběny výhradně ve vlastních provozech Peugeot ve Francii a ručně je kompletují pracovníci, kteří každému mlýnku dávají nedocenitelný dotyk lidské ruky, který mlýnky Peugeot odlišuje od čínských výrobků, které vznikají doslova bez zásahu lidského faktoru. Kontroloři pak ověří součinnost jednotlivých součástí mlýnku a jeho bezchybné fungování. Díky tomu Peugeot poskytuje celoživotní záruku na mlecí mechanismus. Hrubost mletí lze u tradičních mlýnků Peugeot nastavit utažením korunky.

CHAUMONT mlýnek nabízíme ve dvou velikostech:
Varianta 1: výška 11 cm
Varianta 2: výška 16 cm

Mlýnky na pepř CHAUMONT můžete zakoupit zde

Doplňkové parametry

Kategorie: Akrylové mlýnky na pepř a sůl
Materiál: ušlechtilá nerezová ocel, akryl
Varianta 1: výška 11 cm
Varianta 2: výška 16 cm
Prodloužená záruka: 5 roků na tělo mlýnku
Záruka na mlecí mechanismus: doživotní
Výrobce: Peugeot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo_peugeot_corporate       znamená více než 200 let francouzské elegance a kvality.