Mlýnek na sůl GENOVA čirý 14 cm

Kód: 600179
Neohodnoceno
Značka: Cilio
1 189 Kč 982,64 Kč bez DPH
Prodej ukončen z důvodu zrušení výrobcem
GENOVA - Mlýnek na sůl 14 cm čirý od špičkové německé značky Cilio.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akrylový čirý mlýnek na sůl GENOVA, který má výšku 14 cm a jeho nerezový mlecí mechanismus umožňuje nastavit hrubost mletí, od vynikající Německé značky Cilio.

Německá značka Cilio byla založena v roce 1893 v Solingenu v Německu. Již od začátku své existence firma Cilio klade důraz na kvalitní materiály, účelný design a vynikající řemeslné zpracování. Dlouhodobě vytváří a zdokonaluje vlastní kolekci výrobků, pravidelně rozšiřuje svůj sortiment dle aktuálních trendů a novinek. Díky tomu je značka Cilio velmi oblíbená.

Od roku 2008 se firma Cilio zaměřila na výrobu mlýnků na sůl a pepř a vyvinula vlastní typy mlýnků. Mlecí mechanismus mlýnků na pepř je vyroben z kvalitní nerezové oceli a mlecí mechanismus mlýnků na sůl je keramicko-nerezový.

Záruka mlecích mechanismů mlýnků této špičkové značky je zvýšena na 25 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akrylové mlýnky na pepř a sůl
Barva: transparentní
Materiál mlýnku: akryl
Mlecí mechanismus: nastavitelný nerezový
Prodloužená záruka: 25 let na mlecí mechanismus
Výrobce: Cilio

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od založení společnosti v Solingenu v roce 1993 klade CILIO velký důraz na kombinaci ušlechtilých materiálů, tvarového designu, vynikajícího řemesla a průmyslového zpracování s perfektní užitnou hodnotou. Tato filozofie prochází všemi oblastmi a tématy, která dnes zahrnují mnohem víc než jen dobře prostřený stůl. Neustálý další vývoj kolekcí produktů, stejně jako integrace úspěšných řad a inovací určujících trendy přispěly k tomu, že se značka CILIO úspěšně na trhu ve velmi krátké době zavedla a drží si neustále svou vysokou kvalitu dodnes.