V současné době probíhá velká aktualizace zboží z důvodu rušení a pozastavování výroby ze strany zahraničních výrobců kvůli covid 19. Všechny výrobky jednotlivě ověřujeme a potvrzujeme. Děkujeme za pochopení.

Stojánek na mlýnky do výšky dřevo / nerez 16 cm

Kód: 25847
Neohodnoceno
Značka: Peugeot
605 Kč 500 Kč bez DPH
2-4 týdny
Stojánek na mlýnky LINEA vhodný pro mlýnky do výšky 16 cm od francouzského výrobce Peugeot. Provedení bukové dřevo v kombinaci s nerezovou ocelí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stojánek na mlýnky vyrobený ze dřeva a nerezové oceli od francouzského výrobce Peugeot. Zachytí zbylá zrnka pepře nebo soli, je ideálním pomocníkem čistoty na stole.

Mlýnky Peugeot nejsou jen zboží. Od roku 1810 jsou symbolem tradice francouzské vášně pro gastronomii a umění užívat života.

Těla mlýnků a mlecí mechanismy jsou vyráběny výhradně ve vlastních provozech Peugeot ve Francii a ručně je kompletují pracovníci, kteří každému mlýnku dávají nedocenitelný dotyk lidské ruky, který mlýnky Peugeot odlišuje od čínských výrobků, které vznikají doslova bez zásahu lidského faktoru. Kontroloři pak ověří součinnost jednotlivých součástí mlýnku a jeho bezchybné fungování. Díky tomu Peugeot poskytuje celoživotní záruku na mlecí mechanismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akrylové mlýnky na pepř a sůl
Materiál: dřevo, ušlechtilá nerezová ocel
Rozměr: 17,5 x 19,5 x 15 cm
Vhodné pro mlýnky: do průměru 5,7 cm
Výrobce: Peugeot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo_peugeot_corporate       znamená více než 200 let francouzské elegance a kvality.