Umělý tulipán žlutý 40 cm

Kód: F244-Y
5 hodnocení
Značka: Paramit
24 Kč 19,83 Kč bez DPH
3-7 dnů

Krásný umělý tulipán, který vypadá jako živý v oblíbené žluté barvě, výška 40 cm od české značky Paramit. Tento tulipán patří mezi nejoblíbenější.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žlutý tulipán patří k nejžádanější květině špičkové české značky Paramit. Tulipán měří 40 cm a má jeden list a jeden květ, má jemný poprašek, a tímto získává tzv. patinu. Použitím umělého materiálu je dosaženo, že květina drží pořád stejný vzhled a nevadne. Tulipány jsou barevně stálé (neblednou na sluníčku), jsou odolné vůči mrazu, větru i dešti, a proto patří ke špičkám umělých tulipánů na trhu.

Květina vhodná pro aranžování samostatně jen do vázy nebo jako krásný doplněk velké kytice. Můžete je používat nejen v interiéru, ale i venku. Umělé tulipány nabízíme ve 24 barvách.

Aby tulipány lépe vynikly, doporučuji vám tyto vázy a džbánky: Krajka džbán porcelánový bílý 23 cm , Link váza bílá 25 cm nebo 35 cm , Inka váza bílá 25 cm nebo 30 cm , Amfora bílá 31 cm , Ilona váza bílá 25 cm nebo 28 cm , Trudy váza bílá 25 cm nebo 30 cm , Lisa váza bílá 28 cm , Eleanor váza bílá 26 cm nebo 30 cm .

Doplňkové parametry

Kategorie: Aranžovací umělé květiny
Barva: růžová
Cena: 0-100 Kč
Materiál: plast
Rozměry: 40 cm
Výrobce: Paramit
Barva: žlutý
Materiál: plast
Výška: 40 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: