TAHITI Set mlýnků na pepř a sůl žluto/zelená 15 cm

Kód: 2/33262
Novinka
4 hodnocení
Značka: Peugeot
1 385 Kč 1 144,63 Kč bez DPH
3-6 týdnů

Sada mlýnků na pepř a sůl TAHITI z lakovaného bukového dřeva v krásných jarních barvách - žluté a zelené od francouzského výrobce Peugeot. Dodávají se naplněné. Mají obousměrný mlecí mechanismus s nastavitelnou hrubostí mletí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TAHITI mlýnek na pepř a sůl výšky 15 cm vyrobenéz lakovaného bukového dřeva od francouzského výrobce Peugeot. TAHITI je série trendy mladistvých mlýnků na první pohled podle barvy snadno rozeznatelných. Jsou vybavené obousměrným mlecím mechanismem s volbou nastavení hrubosti mletí na korunce mlýnku. 

Mlecí mechanismus na sůl byl vyvinut speciálně pro mletí hrubé a suché mořské soli. Ocel, ze které je mechanismus vyroben, je speciálně ošetřena patentovaným postupem proti korozi. Výsledkem je, že si mechanismus zachová svou ostrost a odolnost. Pro ideální chod a využití mlýnku jsou doporučeny zrnka hrubé soli o průměru do 4 mm. Používejte vždy hrubou sůl, a to buď suchou mořskou, nebo kamennou.

Mechanismus mlýnku na pepř se skládá ze dvouřadé ozubené spirály, která skvěle vede a drží jednotlivá zrnka pepře. Ocel, ze které je mechanismus vyroben, je speciálně ošetřena patentovaným postupem proti korozi. Výsledkem je, že si mechanismus zachová svou ostrost a odolnost. Doporučujeme používat sušená zrnka pepře o průměru 6 mm a méně, a to pepř bílý, černý nebo zelený. Směsi barevných pepřů by neměly obsahovat více než 15% červeného (růžového) pepře. Lze použití i k mletí sušeného koriandru.

Mlýnky Peugeot nejsou jen zboží. Od roku 1810 jsou symbolem tradice francouzské vášně pro gastronomii a umění užívat života. Těla mlýnků a mlecí mechanismy jsou vyráběny výhradně ve vlastních provozech Peugeot ve Francii a ručně je kompletují pracovníci, kteří každému mlýnku dávají nedocenitelný dotyk lidské ruky, který mlýnky Peugeot odlišuje od čínských výrobků, které vznikají doslova bez zásahu lidského faktoru. Kontroloři pak ověří součinnost jednotlivých součástí mlýnku a jeho bezchybné fungování. Díky tomu Peugeot poskytuje celoživotní záruku na mlecí mechanismus.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Barevné mlýnky na pepř a sůl
Barva: žluto-zelená
Materiál: bukové dřevo, ušlechtilá nerezová ocel
Rozměry: výška 15 cm
Prodloužená záruka: 5 roků na tělo mlýnku
Záruka na mlecí mechanismus: doživotní
Výrobce: Peugeot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo_peugeot_corporate       znamená více než 200 let francouzské elegance a kvality.