Pouzdro na vaření v páře zelené

Kód: 3404600V09U004
1 hodnocení
Značka: Lékué
560 Kč 462,81 Kč bez DPH
2-4 dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Španělská firma LÉKUÉ se proslavila svými pečícími formami z nejkvalitnějšího platinového silikonu, ale nezůstalo jenom u nich - výjimečné vlastnosti tohoto moderního materiálu ji přivedly k vytvoření rozsáhlé kolekce inovativních nástrojů a pomůcek, které reklektují aktuální trendy, moderní životní styl a zásady zdravého vaření.

Pouzdro na vaření v páře zelené - LÉKUÉ

Lékué steam case je praktické pouzdro na vaření v mikrovlnné či klasické troubě s využitím horké páry - což pomáhá uchovat nutriční hodnoty, množství vitamínů a minerálů obsažených ve zpracovávaných potravinách. Zelenina si udrží původní barvu a její chuť bude opravdu autentická.
Využít jej ale můžete i při rozmrazování potravin.

Steam Case, který je vyroben z nejkvalitnějšího dostupného silikonu - platinového silikonu, má řadu výhod: nepřejímá pachy ani chutě, je hygienický a snadno se udržuje čistý, odolá nízkým i vysokým teplotám, je nepřilnavý, při vaření v páře nemusíte ohřívat velké množství vody - stačí jen několik mililitrů - je tedy i energeticky úsporný.
Praktický odnímatelný vnitřní tácek zajistí, že tekutiny, které se nashromáždí během vaření či rozmrazování, odtečou a připravované pokrmy tak nebudou rozmočené. Výsledek tak bude vždy perfektní.

- platinový silikon

- omyvatelné v myčce nádobí

- použitelné v klasické i mikrovlnné troubě

- -60 / +220 °C

- objem 650 ml

- výška 5 cm

- délka 24 cm

- šířka 12 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: