V současné době probíhá velká aktualizace zboží z důvodu rušení a pozastavování výroby ze strany zahraničních výrobců kvůli covid 19. Všechny výrobky jednotlivě ověřujeme a potvrzujeme. Děkujeme za pochopení.

Dóza na olej 0,45 l + odkladačka na vařečku - granátová

Kód: 349762
2 hodnocení
Značka: Emile Henry
1 380 Kč –12 %
349762 Nádoba na olej a odkladač na vařečku granátová
1 380 Kč –12 % 1 220 Kč 1 008,26 Kč bez DPH
Vyprodáno

Keramická dóza na olej o objemu 0,45 l a průměru 7,5 cm a odkládácí tácek na vařečky v gránátové barvě - dárková sada od francouzské značky Emile Henry. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárková sada keramické dózy na olej o objemu 0,45 l a odkládací tácek na vařečky nebo lžíce v krásné granátové barvě je perfektním dárkem pro vaše nejbližší. A nyní za super akční cenu.

Keramický tácek na odkládání vařečky oceníte, pokud při vaření potřebujete odložit vařečku nebo při servírování odložit servírovací příbory. 

Keramická dóza na olej v granátové barvě o průměru 7,5 cm, výšce s nálevkou 24 cm a objemu 0,45 litru od špičkové francouzské značky Emile Henry. Dózu na olej lze použít na stolní nebo olivový, ocet a salátové dresinky. Pomocí praktické nálevky můžete dávkovat obsah přesně i v malém množství. Díky exkluzivnímu výrobnímu procesu, který je nazván Ceradon, je nádobí vysoce odolné i proti teplu a chladu. Proto pokrm v nádobí Emile Henry můžete přímo z mrazícího boxu vložit do předehřáté trouby nebo mikrovlnné trouby

Emile Henry je tradiční francouzská značka a od roku 1850 zásobuje domácnosti kvalitní burgundskou keramikou. Všechny produkty jsou z větší části vyráběny ručně, každý kus je tak originál. Na spodní straně vyražené označení např. JN3 není číslo Vašeho džbánku nebo formy, ale podpis řemeslníka a zároveň prchavá vzpomínka na okamžik, kdy výrobek vznikl ve francouzském Marcigny. Všechny nádoby lze používat v mikrovlnné troubě. Po vyjmutí z mrazáku můžete nádobí Emile Henry ihned vložit do trouby či mikrovlnné trouby. Toto nádobí není určeno k používání na přímých zdrojích žáru, jako jsou plynové nebo elektrické plotýnky. Všechno nádobí od Emile Henry je možné mýt v myčce. Odolá teplotám do 270 °C.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dózy na olej
Barva: granátová
Materiál: keramika Ceradon®
Průměr dózy: 7,5 cm
Objem dózy: 0,45 l
Výška bez nálevky: 18 cm
Výška s nálevkou: 24 cm
Rozměry odkladačky na vařečky: 22,5 x 10 cm
Použití v mikrovlnné troubě: ano
Použití v myčce nádobí: ano
Výrobce: Emile Henry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Emile Henry je synonymem tradiční burgundské keramiky. 

Pod značkou Emile Henry se skrývá francouzská rodinná firma, která byla založena již roku 1850 a je vedená již šestou generací rodiny Henry. Sídlí v Marcingy.

Keramika Emile Henry je vyráběna ve Francii s certifikátem ISO 9001. Při výrobě jsou používány výhradně přírodní materiály té nejvyšší kvality a glazura neobsahuje těžké kovy (olovo kadmium). 

Výrobky jsou na dně označeny logem Emile Henry a rokem, ve kterém roce byl daný výrobek udělán. Také je na dně číslo pracovníka, který výrobek vyrobil, a proto může společnost Emile Henry poskytovat záruku 10 let, která se vztahuje na výrobní vady.

Díky patentované výrobní technologii HR® - HIGH RESISTANCE OVER CERAMIC je zaručena vyšší odolnost proti odštěpování a poškrábání.

Keramika Emile Henry umožňuje optimální rozložení tepla pro rovnoměrné vaření i pečení a uchovává teplotu pokrmů při podávání z trouby přímo na stůl. 

Je vhodná i do mikrovlnné trouby a snadno se myje díky neporézní glazuře. Samozřejmostí je mytí v myčce nádobí. 

Rozlišujeme tyto druhy keramiky pro  upravování pokrmů:

 "HR® - HIGH RESISTANCE OVER CERAMIC" - pro pečení v troubě a mikrovlnné troubě

  • tato keramika odolává teplotním šokům od 20 °C do 250 °C
  • není určena pro používání na zdrojích přímého tepla, jako jsou plynové nebo elektrické plotny apod.

"BBQ CERAMIC" - pro zdravé vaření na grilu

  • je extrémně odolná vůči teplotě do 500 °C
  • teplo se distribuuje rovnoměrněji a pomalu
  • díky pomalému a zdravému vaření bez nadbytečného tuku se lépe zachovávají nutriční vlastnosti a vitamíny v jídle

"flame CERAMIC" - pro pozvolné, přirozené vaření na přímých zdrojích tepla, v troubě i mikrovlnné troubě

  • odolává teplotním šokům od -20 °C do 500 °C
  • s adaptačním diskem vhodná i na indukční varné desky
  • bez adaptačního disku funguje na indukční varné desky kolekce 1850