ELIS Elektrický mlýnek na sůl 20 cm

Kód: 27179
2 hodnocení
Značka: Peugeot
2 480 Kč –4 %
Elektrický mlýnek na sůl Elis Sense - Peugeot - Peugeot - 27179
2 480 Kč –4 % 2 379 Kč 1 966,12 Kč bez DPH
2-4 týdny
Elektrický mlýnek na sůl ELIS Sense od francouzského výrobce Peugeot. Dodává se naplněný. Mlýnek má systém uSelect pro snadné nastavení 6-ti stupňů hrubosti mletí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mlýnek na pepř ELIS Sense s elektrickým pohonem vyrobený z nerezu a plastu od francouzského výrobce Peugeot. Mlýnek v moderním designu působí velice elegantně. Možnost ovládání jednou rukou je k nezaplacení. Díky systému Elis Sense již nemusíte zapínat či vypínat elektrický mlýnek vypínačem, při současném dotyku lidské ruky na těle a vrchní části mlýnku se spustí elektrický mechanismus a namele přesně odměřenou dávku soli či pepře, současně se na vrchní části mlýnku rozsvítí kontrolka indikující, že mlýnek je v chodu, rovněž na spodní částí mlýnku se rozsvítí LED světlo. Je poháněn 6 bateriemi AAA. Mlecí mechanismus na sůl byl vyvinut speciálně pro mletí hrubé a suché mořské soli. Ocel, ze které je mechanismus vyroben, je speciálně ošetřena patentovaným postupem proti korozi. Výsledkem je, že si mechanismus zachová svou ostrost a odolnost. Pro ideální chod a využití mlýnku jsou doporučeny zrnka hrubé soli o průměru do 4 mm. Používejte vždy hrubou sůl, a to buď suchou mořskou, nebo kamennou.

Mlýnky Peugeot nejsou jen zboží. Od roku 1810 jsou symbolem tradice francouzské vášně pro gastronomii a umění užívat života. Těla mlýnků a mlecí mechanismy jsou vyráběny výhradně ve vlastních provozech Peugeot ve Francii a ručně je kompletují pracovníci, kteří každému mlýnku dávají nedocenitelný dotyk lidské ruky, který mlýnky Peugeot odlišuje od čínských výrobků, které vznikají doslova bez zásahu lidského faktoru. Kontroloři pak ověří součinnost jednotlivých součástí mlýnku a jeho bezchybné fungování. Díky tomu Peugeot poskytuje celoživotní záruku na mlecí mechanismus. Hrubost mletí lze u tradičních mlýnků Peugeot nastavit utažením korunky.

Mlýnek na sůl ELIS Sense můžete zakoupit zde

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické mlýnky na pepř a sůl
Barva: matná
Materiál: ušlechtilá nerezová ocel, plast
Výška: 20 cm
Napájení: 6 AAA baterií je součástí balení
Prodloužená záruka: 5 roků na tělo mlýnku
Záruka na mlecí mechanismus: doživotní
Výrobce: Peugeot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_peugeot_corporate       znamená více než 200 let francouzské elegance a kvality.