ELISE SENSE DUO Elektrický mlýnek na pepř a sůl 20 cm

Kód: 2/27162
Akce
5 hodnocení
Značka: Peugeot
4 790 Kč –19 %
2 27162 Elektrický mlýnky ELISE SENSE DUO 20 CM PEUGEOT
4 790 Kč –19 % 3 899 Kč 3 222,31 Kč bez DPH
2-4 týdny

Set mlýnků na pepř a sůl ELIS SENSE DUO  od francouzského výrobce Peugeot. Dodávají se naplněné. Mlýnek má systém uSelect pro snadné nastavení 6-ti stupňů hrubosti mletí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set mlýnků s elektrickým pohonem na pepř a sůl ELIS Sense a stojánku od francouzského výrobce Peugeot. Mlýnek v moderním designu působí velice elegantně. Možnost ovládání jednou rukou je k nezaplacení. Díky systému Elis Sense již nemusíte zapínat či vypínat elektrický mlýnek vypínačem, při současném dotyku lidské ruky na těle a vrchní části mlýnku se spustí elektrický mechanismus a namele přesně odměřenou dávku soli či pepře, současně se na vrchní části mlýnku rozsvítí kontrolka indikující, že mlýnek je v chodu, rovněž na spodní částí mlýnku se rozsvítí LED světlo. Je poháněn 6 bateriemi AAA.

Mlecí mechanismus se skládá ze dvouřadé ozubené spirály, která skvěle vede a drží jednotlivá zrnka pepře. Mlecí mechanismus byl vyvinut speciálně pro mletí pepře. Ocel, ze které je mechanismus vyroben, je speciálně ošetřena patentovaným postupem proti korozi. Výsledkem je, že si mechanismus zachová svou ostrost a odolnost. Doporučujeme používat sušená zrnka pepře o průměru 6 mm a méně, a to pepř bílý, černý nebo zelený. Směsi barevných pepřů by neměly obsahovat více než 15% červeného (růžového) pepře. Lze použití i k mletí sušeného koriandru.
Mlecí mechanismus na sůl byl vyvinut speciálně pro mletí hrubé a suché mořské soli. Ocel, ze které je mechanismus vyroben, je speciálně ošetřena patentovaným postupem proti korozi. Výsledkem je, že si mechanismus zachová svou ostrost a odolnost. Pro ideální chod a využití mlýnku jsou doporučeny zrnka hrubé soli o průměru do 4 mm. Používejte vždy hrubou sůl, a to buď suchou mořskou, nebo kamennou.

Mlýnky Peugeot nejsou jen zboží. Od roku 1810 jsou symbolem tradice francouzské vášně pro gastronomii a umění užívat života. Těla mlýnků a mlecí mechanismy jsou vyráběny výhradně ve vlastních provozech Peugeot ve Francii a ručně je kompletují pracovníci, kteří každému mlýnku dávají nedocenitelný dotyk lidské ruky, který mlýnky Peugeot odlišuje od čínských výrobků, které vznikají doslova bez zásahu lidského faktoru. Kontroloři pak ověří součinnost jednotlivých součástí mlýnku a jeho bezchybné fungování. Díky tomu Peugeot poskytuje celoživotní záruku na mlecí mechanismus. Hrubost mletí lze u tradičních mlýnků Peugeot nastavit utažením korunky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické mlýnky na pepř a sůl
Barva: matná
Materiál: ušlechtilá nerezová ocel, plast
Výška: 20 cm
Napájení: 2 x 6 AAA baterií je součástí balení
Prodloužená záruka: 5 roků na tělo mlýnku
Záruka na mlecí mechanismus: doživotní
Výrobce: Peugeot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_peugeot_corporate       znamená více než 200 let francouzské elegance a kvality.