Forma na bábovku Anniversary 1400 ml zlatá

Kód: 51277
Akce
6 hodnocení
Značka: Nordic Ware
1 220 Kč –18 %
51277 Forma na bábovku Anniversary 1400 ml zlatá
1 220 Kč –18 % 999 Kč 825,62 Kč bez DPH
skladem

Luxusní středně velká litinová zlatá forma na bábovku od špičkové americké značky Nordic Ware.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní zlatá forma na bábovku střední velikosti od špičkové americké značky Nordic Ware je vyrobena z vysoce kvalitního a odolného litého hliníku s nepřilnavou vrstvou, který má dlouhou životnost a je zdravotně nezávadný. 

Elegantně tvarovaná forma Anniversary byla navržena při příležitosti 70. výročí značky Nordic Ware s praktickými uchy.

Vhodné do trouby max 200 stupňů. Můžete ji doplnit o moučkový cukr a nebo jemnou citronovou polevu.

Před prvním použitím formu nechte vypálit v troubě při 180 °C cca 20 minut a po vychladnutí ji umyjte ručně čistícím prostředkem. Nedoporučujeme mytí v myčce na nádobí, životnost nepřilnavé vrstvy by se zkrátila. 

Před každým použitím vytřete rostlinným tukem nebo máslem a vysypte moukou.

Nepřilnavý povrch neobsahuje PFOA, je začištěn pomocí vibračního zařízení a ošetřen postřikem proti korozi a zdrsnění povrchu. Tato forma prošla ručním opracováním.

Nádherné bábovkové formy špičkové americké značky Nordic Ware jsou vyráběny s jasně viditelnou péčí člověka a to nejen díky tomu, že při výrobě dojde také na ruční opracování. Proces vytvoření unikátních bábovek zvylepšují už přes 70 let, tak aby formy byly nejen funkční, ale také jedinečné. Každý produkt, než opustí výrobu, prošel dvěma desítkami sad rukou pro zajištění nejvyšší kvality.

Hliník používaný pro výrobu forem, se v prvním kroku roztaví při teplotě 650°C  a následně vtéká tekutý hliník do záchytné komory, kde tlakové rameno vtlačuje tekutý hliník do formy. Tento proces musí být rychlý a trvá pouze pár vteřin, než hliník ztuhne. Pak se forma otevře a je možné z ní vyjmout velice horkou, ale pevnou hliníkovou formu na bábovku. Hliník je snadno tvárný, proto mohou být formy Nordic Ware vyladěny do nejmenšího detailu.

Forma má  ale před sebou ještě dlouhou cestu. Prvním krokem je oříznutí přebytečného hliníku po obvodu formy. Pak se odešle k dalšímu zpracování, kde prochází dalšími dokončovacími procesy, včetně začišťování pomocí vibračního zařízení, ochranného postřiku proti korozi a zdrsnění povrchu. Poté se důkladně umyjí a opatří nástřikem nepřilnavého povrchu a vytvrdí pomocí pryskyřice bez příměsi PFOA.

 Cena za 1 ks formy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Formy na bábovky
Barva: zlatá
Materiál: litý hliník
Velikost: Ø 20,5 x 8,5 cm
Objem: 1400 l
Odolnost vůči teplotám do: 200 °C
Použití v myčce nádobí: ne
Výrobce: Nordic Ware

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

NORDIC WARE logo

Inspirativní americký splněný sen. Společnost Nordic Ware, byla založena v roce 1946 odhodlanou manželkou Dotty a jejím vynalézavým manželem Davem, který se nedávno vrátil z druhé světové války. S pouhými 500 dolary v kapse, několika dobrými nápady a touhou založit vlastní podnik byla ze suterénu jejich domu v Minneapolisu v Minnesotě spuštěna skromná společnost na výrobu kuchyňských potřeb. Na začátku byla produktová řada Nordic Ware tvořena jen hrstkou položek. 

Nejznámější položkou Nordic Ware je bezpochyby forma Bundt®, kterou najdete ve více než 70 milionech domácností po celém světě.  Bundt® je patentově chráněné označení bábovkových pečících forem.

Dnes má formu Nordic Ware téměř 70 miliónů domácností, a toto číslo stále roste. Společnost sídlí v Minneapolis ve státě Minnesota, kde má rovněž své vývojové centrum. Značka Nordic Ware totiž neustále obměňuje svůj prodejní sortiment o nové tvary a sezonní formy. Když je forma navržena, vytiskne se nejprve 3D model a pak se může začít s výrobou formy. Vše od vzniku až po expedici výrobku se děje na jednom místě.

Heritage                               BhjwLdQg