Svačinový box JAR TO GO ORGANIC 600 ml - krémový

Kód: 0301020V19U150
Neohodnoceno
Značka: Lékué
525 Kč 433,88 Kč bez DPH
skladem

Nový svačinový box se lžičkou JAR TO GO ORGANIC o objemu 600 ml v krémové barvě od španělské firmy Lékué je ideální na cesty i pro používání doma. Svačinový box je perfektní, pokud máte rádi müsli s jogurtem nebo mlékem. Tekutou složku nalejete do spodní nádoby a müsli vložíte do silikonové. Až budete potřebovat, tak müsli smícháte s tekutou složkou. Je perfektní i pro přenášení čerstvého ovoce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Potravinová nádoba JAR TO GO ORGANIC o objemu 600 ml v příjemné krémové barvě je hermeticky uzavřená. Vezměte si své potraviny s sebou a mějte je čerstvé. Výhodou je, že díky vnitřní silikonové nádobce nemícháte potraviny. Můžete si ho vzít s sebou na cesty kamkoliv, ale jsou perfektní i pro děti. Jsou vzduchotěsné, netečou a snadno se otevírají a zavírají.

Je ideální pro ukládání jogurtů, dezertů a obilovin. Můžete v tom také převážet omáčku s masem a přílohu mít umístěnou nahoře v silikonové nádobce. Tak si je smícháte tehdy, až budete potřebovat. Připravte si jídlo večer, vložte do ledničky a ráno si jej jen přibalte s sebou.

U tohoto provedení svačinového boxu JAR TO GO ORGANIC je silikonová nádoba výškově nastavitelná. Tím můžete kontrolovat velikost porcí a udržovat je oddělené. Jakmile budete potřebovat, můžete je smíchat dohromady. Součástí tohoto svačinového boxu je integrovaná lžíce. Lžíce byla navržena speciálně pro použití s ​​JAR TO GO ORGANIC . Díky mírně nakloněnému tvaru se s ní dobře jí. Má ochranný kryt, aby byla lžíce chráněna vždy před nečistotami. Dodává se se 100% bezpečnou sponou, takže svou lžíci máte vždy připravenou spolu s boxem k použití. 

Svačinové boxy JAR TO GO ORGANIC jsou vyrobeny z organických materiálů. Tato nová nádoba je vyrobena z organických materiálů a s nižším procentem plastu. Hlavním materiálem je kombinace dřevěného vlákna a polypropylenu. Polypropylen je jeden z nejpoužívanějších plastů, který je 100%centně recyklovatelný a perfektní pro styk s potravinami. Dřevěné vlákno pochází z odpadu, který vzniká při těžbě dřeva při výrobě spotřebního zboží. Dřevěný odpad je rozdrcený, vyfiltrován a sterilizován. Poté je smíchaný s polypropylenem a výsledkem je kvalitní zcela bezpečný materiál, který vyhovuje nejpřísnějším předpisům a normám.

 

 

Celá kolekce potravinových dóz na svačinu i obědy kolekce JAR TO GO

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svačinové boxy
Výrobce: Lékue
Barva: krémová
Materiál: plast, BPA free
Rozměry boxu: průměr 9,2 cm, výška 18,8 cm
Rozměry silikonové nádoby : průměr 6,5 cm, výška 3 cm
Obsah plastové nádoby: 600 ml
Obsah silikonové nádoby: 110/220 ml
Použití v myčce nádobí: ano
Použití v mikrovlnné troubě: ano, maximálně 2 minuty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Španělská firma LÉKUÉ se proslavila svými pečícími formami z nejkvalitnějšího platinového silikonu, ale nezůstalo jenom u nich - výjimečné vlastnosti tohoto moderního materiálu ji přivedly k vytvoření rozsáhlé kolekce inovativních nástrojů a pomůcek, které reflektují aktuální trendy, moderní životní styl a zásady zdravého vaření.