Svačinový box LUNCH BOX TO GO 2x500 ml - černý

Kód: 0301030G08M017
1 hodnocení
Značka: Lékué
689 Kč 569,42 Kč bez DPH
skladem

Potravinový box LUNCH BOX TO GO na svačinu obsahuje 2 krabičky v černé barvě, každá má obsah 500 ml. Jsou spojeny silikonovým popruhem, takže je můžete snadno přenášet. Můžete používat jen jednu krabičku nebo obě. Podle potřeby. Díky své vzduchotěsnosti je ideální na cesty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LUNCH BOX TO GO slouží nejen jako svačinový box, můžete ho také použít v případě, že si potřebujete připravit  oběd i na cesty. Skládá se ze dvou krabiček (černé barvy), které jsou vzduchotěsné a každá krabička má nahoře přihrádku na příbory, takže je nemusíte lovit po kabelce, ale najdete je tam, kde jste je uložili. Boxy můžete používati v mikrovlnné troubě (maximálně 2 minuty), ale předem odklopte víko. 

Je ideální pro jakékoliv potraviny. Můžete v tom také převážet omáčku s masem a přílohu mít umístěnou v druhé krabičce zvlášť. Připravte si jídlo večer, vložte do ledničky a ráno si jej jen přibalte s sebou.

Celá kolekce svačinových boxů a nádob na potraviny  TO GO

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svačinové boxy
Barva: černá
Materiál: plast, BPA free, silikon
Rozměry boxu: 19,2 cm x 10 cm x 11 cm (výška)
Teplota: max:+100ºC , min:-20ºC
Obsah boxů: 1000 ml - 1 krabička 500 ml
Balení obsahuje: dvě krabičky, 2 x černé, silikonový popruh
Použití v myčce nádobí: ano
Použití v mikrovlnné troubě: ano, maximálně 2 minuty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Španělská firma LÉKUÉ se proslavila svými pečícími formami z nejkvalitnějšího platinového silikonu, ale nezůstalo jenom u nich - výjimečné vlastnosti tohoto moderního materiálu ji přivedly k vytvoření rozsáhlé kolekce inovativních nástrojů a pomůcek, které reflektují aktuální trendy, moderní životní styl a zásady zdravého vaření.