Hrnek 280 ml Quadro - GRASS
Kód: 7786-00-01Související produkty
Detailní popis produktu
Porcelánový hrnek se svěžím motivem stébel trávy na bílém podkladu. O objemu 280 ml Quadro z kolekce porcelánu GRASS od špičkové značky by inspire.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnek na čaj |
|---|---|
| EAN: | 8592559103995 |
| Barva: | vícebarevná |
| Cena: | 150 - 650 Kč |
| Materiál: | porcelán |
| Objem: | 250-300 ml |
| Styl: | moderní |
| Typ: | na kávu |
| Velikost: | střední (250-400 ml) |
| Výrobce: | by inspire |
| Vzor: | se vzorem |
| Barva: | bílá se zelenými listy trávy |
| Materiál: | porcelán |
| Objem: | 280 ml |
| Kolekce porcelánu: | GRASS |
| Použití v myčce nádobí: | ano |
| Použití v mikrovlnné troubě: | ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

V jednoduchosti je krása. Tímto motem a také přírodou se inspirují návrháři značky by inspire.
By inspire je vynikající česká značka, která nabízí prvotřídní porcelán i keramiku, jedinečné designové kolekce porcelánového nádobí, bytových i kuchyňských doplňků. Najdete zde elegantní hrnky, šálky i celé jídelní soupravy, jednoduché i rafinované zároveň s originálními jemnými dekory. Nádherné keramické stolní i porcelánové vázy.
