Co máme nového

Nové krásné dárkové sady šálků s podšálkem.

Dobrý den,

dnes jsem zařadila do nabídky nové krásné dárkové sady šálků s podšálkem 250 ml z  kolekce porcelánu CROCUS.

Můžete vybírat z pěti motivů - sedmikrásek, růží, levandulí a vlčích máků.

Nové umělé růže, pryskyřníky a vlčí mák.

Dobrý den,

právě jsem rozšířila naše aranžovací květiny o nové krásné umělé růže, pryskyřníky a vlčí mák. Jsou vyrobeny z plastu a textilu. Jsou ideální pro aranžování samostatně do vázy nebo jako krásný doplněk velké kytice. 

Jsou ideální k výzdobě nejen vašich domovů, ale i hotelů, restaurací, recepcí, svatebních sálů a dalších míst, která jsou reprezentativní a zaslouží si výzdobu z těch nejkrásnějších květin, které lze na trhu najít a neutratit přitom spoustu peněz. Přesvědčte se sami.

Najdete je tady.

Novinky CILIO.

Vážení zákazníci, 

rozšířila jsem zboží německé značky CILIO o novinky roku 2023 a 2024. Další novinky roku 2024 budou k dispozici v druhé polovině tohoto roku. Naleznete je souhrnně zde.

Novinky Philippi.

Dobrý den,

rozšiřujeme produkty německé designové značky Philippi. Najdete je souhrnně zde.

Keramika SEA LACE novinka roku 2024.

Dobrý den,

jsem moc ráda, že vám mohu představit nové krásné keramické nádobí z kolekce keramiky SEA LACE. 

Kolekce keramiky SEA LACE je vyrobena z keramiky, která má stříkanou glazuru v odstínech modré barvy a je dozdobena bílým dekorem. Tvoří ji keramický mělký jídelní, dezertní a polévkový talíř - každý dva kusy. Miska (2ks)  a hrnečky (2 ks) tuto kolekci keramického nádobí krásně doplňují. Povrch keramiky je jakoby jemně kropenatý a modrá barva přechází z modrých světlejších odstínů do tmavších, Keramika má jemně nepravidelné okraje, které jsou zvýrazněny hnědou okrajovou barvou. Všechny talíře a miska jsou vyrobeny ručně, proto můžou mít jiný odstín. Každý kousek je originál. Tímto keramickým nádobím ohromíte každou návštěvu. Jsou vhodné pro každou příležitost, oceníte je při každodenním stolování, ale ohromí i při slavnostní příležitosti.  Můžete si vybrat ze dvou jídelních souprav pro dvě osoby. 

Keramika je vhodná do myčky i mikrovlnné trouby.

Nové dětské jídelní sady nádobí.

Dobrý den,

dnes jsem znovu rozšířila sortiment o další dětské jídelní sady nádobí. Dětské jídelní sady vždy obsahují dětský talířek, dětskou misku a hrneček. Každá sada je obohacena o krásný dekor. Můžete vybírat ze dvou druhů růžových poníků a zelených dinosaurů a vrátila se do nabídky oblíbená zvířátka - kočka, kravička, prasátko, myška, koza a ovečka. Neváhejte, jsou v nabídce v omezeném množství. Nádobí je velmi kvalitní a samozřejmostí je mytí v myčce nádobí a používání v mikrovlnné troubě.

Najdete je všechny zde. 

 

Nové vývrtky CLASSIC od Brabantia.

Dobrý den,

dnes jsme rozšířila sortiment vývrtek o šikovné a praktické vývrtky CLASSIC ve třech barvách od špičkové holandské značky Brabantia.

TASTY+ Nová řada kuchyňských pomocníků pro krájení a strouhání od Brabantia.

Dobrý den,

dnes jsem náš široký sortiment kuchyňských pomocníků, kteří jsou nezbytní při přípravě potravin rozšířila o řadu TASTY+ tentokrát pro krájení a strouhání.

Řada TASTY+ krájení a strouhání:

obsahuje: kráječe na sýr, struhadla, škrabky na potraviny, různé typy kuchyňských nožů a krájecí desky.

 

 

TASTY+ Nová řada kuchyňských pomocníků pro pečení a míchání od Brabantia.

Dobrý den,

dnes jsem rozšířila sortiment důležitých kuchyňských pomocníků o řadu TASTY+ tentokrát pro pečení a míchání.

Řada  TASTY+ pro pečení a míchání :

zahrnuje malou metlu a velkou metlu na šlehání, šlehací metlu a odkapávač v jednom, servírovací lopatku s krájecí hranou, silikonový štětec, stěrku. Míchací mísy 1,5 a 3,2 l. Cedník 2,4 l a odšťavňovač 500 ml. Nesmím zapomenout zmínit super sadu mís, která obsahuje - mísa 3,2 litrů, mísa 1,5 litrů, cedník 2,4 litrů a odšťavňovač 0,5 litru a sadu na pečení, která obsahuje obsahuje šlehací metlu, stěrku, silikonový štětec a mísu 3,2 litrů. Pro pečení jsou důležité také digitální kuchyňské váhy a digitální minutky.

TASTY+ Nová řada kuchyňských pomocníků pro vaření a servírování od Brabantia.

Dobrý den,

dnes jsem rozšířila sortiment důležitých kuchyňských pomocníků o řadu  TASTY+ vaření a servírování od špičkové holandské značky Brabantia. 

 Tito kuchyňští pomocníci patří do série kuchyňských pomocníků TASTY+, která se vyznačuje použitím vysoce kvalitních materiálů a robustním zpracováním. Splňuje požadavky i náročných kuchařů. Jsou vyrobeny z nylonu a plastu, takže jsou ideální pro nepřilnavé povrchy a jsou vhodné do myčky. Mají odolnou rukojeť, která je vyrobena z robustního plastu. Barevné rukojeti upoutají pozornost a pohodlně se vejdou do ruky.  Mají ergonomickou rukojeť s integrovanou opěrkou pánve. Odolné vůči vysokým teplotám - max. 220 °C/448 °F. Tato série kuchyňských pomocníků patří do série TASTY+ vaření a servírování.

Díky úspěšné kombinaci atraktivního vzhledu a vysoké funkčnosti ukazuje série TASTY+ sílu nizozemské značky Brabantia. 

Řada kuchyňských pomocníků TASTY+ vaření a servírování zahrnuje obracečku s krájecí hranou, naběračku na polévku se škrabkou, servírovací naběračku se škrabkou, kuchyňské kleště a pinzeta v jednom, naběračka na špagety s odměrkou, pěnovačka a naběračka v jenom, šťouchadlo na brambory a sadu kuchyňského náčiní se stojanem, která obsahuje naběračku, servírovací naběračku, obracečku a pěnovačku.