Vážení zákazníci, Zásilkovny JSOU a BUDOU otevřeny. Balíky z případně zavřené pobočky budou přesměrovány do nejbližší otevřené a zákazník bude informován obratem. Je to oficiální vyjádření Zásilkovny. Děkujeme za pochopení.

Co máme nového

Hrnek se sítkem a víčkem baculka opět v prodeji

Vážení zákazníci, jsem moc ráda, že vám mohu opět dnes nabídnout velmi oblíbené hrnky baculky se sítkem a víčkem. Jsou perfektní na louhování bylinek i sypaných čajů. Díky krásným dárkovým krabičkám skvěle poslouží i jako osobní dárek. 

Rozšíření sortimentu odpadkových košů od Brabantia

Dobrý den. Rozšiřujeme postupně sortiment odpadkových košů od firmy Brabantia. V nejbližších dnech přibudou všechny nové barvy a také sáčky do těchto odpadkových košů.

Nová značka NORDIC WARE

Vážení zákazníci, jsem moc ráda, že vám mohu představit novou značku Nordic Ware, která vyrábí úžasné formy na bábovky a pečení. Poté co jsem jich pár sama vyzkoušela jsem se rozhodla zařadit je do sortimentu našeho eshopu. Opravdu doporučuji.

Skvělé svačinové boxy a formy na chleba od Lékué

Vážení zákazníci, otestovala jsem pro vás úžasné svačinové boxy a formy na chleba od španělské firmy Lékué, a proto jsem se rozhodla je zařadit do sortimentu na našem eshopu. 

Nové aranžovací květiny

Dnes jsme opět rozšířili sortiment aranžovacích květin o poslední novinky. 

Nové katalytické lampy od Maison Berger Paris

Další dnešní novinkou jsou nové úžasné a moderní katalytické lampy od Maison Berger Paris. Zařadili jsme do nabídky celkem 22 nových katalytických lamp

Nové dárkové hrnečky.

Dnešní novinkou je rozšíření dárkových hrnečků

 

Houbařská sezóna se blíží - perfektní houbařské nožíky od Opinel - skladem

Vážení zákazníci, počasí letos přeje houbám, proto jsem zařadila do nabídky úžasné houbařské nože od značky Opinel. Pro rychlejší expedici jsem je pro vás i naskladnila. Neváhejte. 

Nové hrnky baculky - vynikající dárek pro paní učitelku za vysvědčení

Oživili jsme naši širokou nabídku hrnečků v dárkovém balení. Vysvědčení se blíží. Zajistěte si ten svůj pro paní učitelku. Určitě neurazíte a naopak uděláte velkou radost.

Nové aranžovací květiny - lilie, sasanky, bauhinie, chrpy, kopr a další..

Vyzdobte si váš domov krásnou květinou a dělejte si radost po celý rok. Rozšířila jsem naši širokou nabídku našich aranžovacích květin.