Co máme nového

Krásné vánoční hrnky - vánoční kolekce roku 2023.

Dobrý den,

dnes jsem zařadila do sortimentu krásné vánoční hrnečky z vánoční kolekce pro rok 2023.

POPRVÉ V ČR - originální hrnečky od MARC MARTINA z kolekce porcelánu BEST FRIENDS FOREVER od Maxwell and Williams.

Dobrý den,

dnes jsem zařadila do našeho širokého sortimentu hrnečků krásné a zábavné hrnečky  z pera Melbournského umělce MARCA MARTINA z kolekce porcelánu BEST FRIENDS FOREVER (BFF). Hravý a okouzlující design této kolekce, navržené ve spolupráci s melbournským umělcem Marcem Martinem, obsahuje současné akvarelové ilustrace milovaných psů a jejich rozkošných dovádění. Vyrobeno z kvalitního porcelánu, má elegantní, moderní tvar a velký objem 400 ml. Ideální dárek pro každého milovníka psů, tvoří nádherně svéráznou sadu s ostatními hrnky BEST FRIENDS FOREVER (BFF).

POPRVÉ V ČR - originální hrnečky od MARC MARTINA z kolekce porcelánu FELINE FRIENDS od Maxwell and Williams.

Dobrý den,

dnes jsem zařadila do našeho širokého sortimentu hrnečků krásné a zábavné hrnečky  z pera Melbournského umělce MARCA MARTINA z kolekce porcelánu FELINE FRIENDS. Hravý a okouzlující design zachycuje rozkošné dovádění jedné z našich oblíbených kočičích kamarádek s umělcovou charakteristickou náladovostí. Vyrobeno z kvalitního porcelánu, má elegantní, moderní tvar a velkorysou kapacitu 400 ml. Ideální dárek pro každého milovníka koček, tvoří nádherně svéráznou sadu s ostatními hrnky FELINE FRIENDS.

 

POPRVÉ v ČR - krásné hrnečky od CATHERINE CASTLE z kolekce porcelánu BIRD TALK od Maxwell and Williams.

Dobrý den,

jsem ráda, že vám dnes mohu představit novou a krásnou kolekci porcelánu  BIRD TALK navržený australskou umělkyní CATHERINE CASTLE přímo pro australskou značku Maxwell and Williams. Vyznačuje se originálním designem, typickými bohatými barvami a jemnými detaily. Tyto krásné hrnky jsou vyrobeny z kvalitního porcelánu s jemně zaobleným tvarem. Samozřejmostí je mytí v myčce nádobí a používání v mikrovlnné trouby. 

 

Poprvé v ČR - nové barevné hrnky MARINI FERLAZZO od Maxwell and Williams.

Dobrý den, 

jsem velmi ráda, že vám mohu představit nové nové hrnečky od úžasného australského designéra Nathana Ferlazzo z kolekce MARINI FERLAZZO. 

Každý hrnek z této kolekce porcelánu MARINI FERLAZZO má jedinečnou květinovou ilustraci, která představuje životní prostředí zvířat a nese si s sebou nezaměnitelný styl této kolekce. Každý design zachycuje živé zobrazení ikonického australského zvířete spolu s jejich mláďaty, zdobené bujným původním listím v charakteristickém stylu MARINI FERLAZZO. 

Nové porcelánové nádobí CARRÉ GRAFICO a nové hrnky GRAFICO - novinka roku 2023.

obrý den,

jsem moc ráda, že vám mohu představit novou kolekci porcelánového nádobí s moderním černým dekorem ve tvaru linek, kosteček, teček CARRÉ GRAFICO.

CARRÉ GRAFICO Jídelní sada nádobí s černým dekorem od by inspire je opravdu krásná

Spolu s tímto moderním jídelním nádobím jsem rozšířila nové a oblíbené hrnky PIPE s dekorem GRAFICO.

Můžete vybírat:

GRAFICO porcelán s černými véčky si můžete vybrat ve třech velikostech:  šálek 250 ml, espresso šálek 80 ml a hrnek 350 ml. 

GRAFICO véčka presso šálek 80 ml, šálek na kávu 250 ml a šálek na čaj 350 ml od by inspire

GRAFICO porcelán s kostkami si můžete vybrat ve třech velikostech: šálek 250 ml, espresso šálek 80 ml a hrnek 350 ml.

 GRAFICO Presso šálek 80 ml, hrnek 250 ml, hrnek 350 ml s kostkami od by inspire

GRAFICO porcelán s vodorovnými černými linkami si můžete vybrat ve třech velikostech: šálek 250 ml, espresso šálek 80 ml a hrnek 350 ml. 

GRAFICO Hrnky s černými vodorovnými linkami o objemu 80 ml, 250 ml a 350 ml od by inspire jsou nádherné

GRAFICO porcelán s puntíky si můžete vybrat ve třech velikostech: šálek 250 ml, espresso šálek 80 ml a hrnek 350 ml. 

Puntíky Presso šálek, capucino šálek a hrnek na čaj od by inspire je opravdu nádherný

Nový je také GRAFICO šálek s linkami - můžete zakoupit samostatně nebo jako sadu 4 ks.

GRAFICO Šálek 250 ml se svislými linkami od by inspire

Nové porcelánové nádobí CARRÉ FIELD - novinka roku 2023.

Dobrý den, dnes jsem rozšířila náš široký sortiment porcelánového nádobí o kolekci porcelánu CARRÉ FIELD .

Kolekce porcelánového nádobí CARRÉ FIELD je postavena na kolekci porcelánu CARRÉ , která je čistě bílá se smetanovým nádechem. CARRÉ FIELD je doplněna černým motivem obilí a polní trávy symbolizující hojnost.  Tyto dvě kolekce porcelánu můžete samozřejmě kombinovat.

CARRÉ FIELD Krásná jídelní sada nádobí od by inspire je opravdu nádherné

Nové porcelánové nádobí CARRÉ GRASS - novinka roku 2023.

Dobrý den, představuji vám novinku roku 2023 - kolekci porcelánového nádobí CARRÉ GRASS .

Kolekce porcelánového nádobí CARRÉ GRASS je postavena na kolekci porcelánu CARRÉ , která je čistě bílá se smetanovým nádechem. CARRÉ GRASS je doplněna zelenými jemnými lístky trávy. Tyto dvě kolekce porcelánu můžete samozřejmě kombinovat.

Kolekce porcelánu CARRÉ GRASS od by inspire_1

Nové bílé porcelánové nádobí CARRÉ - novinka roku 2023.

Dobrý den,

jsem moc ráda, že vám dnes mohu představit bílé porcelánové nádobí z kolekce porcelánu CARRÉ.

Kolekce porcelánu CARRÉ je vyrobena z bílého krémového porcelánu. Vyznačuje se hranatými talíři se zaoblenými rohy. Z této kolekce si můžete vybrat mělké jídelní talíře a dezertní talíře, které jsou v moderním čtvercovém tvaru se zaoblenými rohy. Miska na polévku nahrazuje talíř na polévku. K dispozici jsou ještě také  servírovací tácy a hrnky. Využijete je nejen pro každodenní použití, ale skvěle vyniknou i pro slavnostně prostřený stůl. Pokud potřebujete dokoupit více kusů talířů, lze je dokoupit i jednotlivě. Stejně tak můžete dokoupit zvlášť misky, servírovací tácy i hrnky. Porcelánový servírovací bílý tác CARRÉ si můžete vybrat ve dvou velikostech: 25x10 cm a 33x12 cm.

Krásná nová kolekce porcelánu CARRÉ od by inspire je opravdu nádherná_1

Nové barevné keramické šálky s podšálkem TIME - novinka roku 2023.

Dobrý den,

dnes jsem pro vás zařadila do nabídky krásné a kvalitní keramické šálky s podšálkem TIME. Jsou velké 350 ml a jsou ideální na kávu, čaj i čokoládu. Samozřejmostí je mytí v myčce nádobí.

Keramické šálky s podšálkem TIME si můžete vybrat v několika barvách: bílé, béžové, šedé a tyrkysové. Můžete tak mít ve vaší rodině každý svůj a nebo je vzájemně zkombinovat.