Máme pro vás nové nákupní prostředí, těšíme se na vaši návštěvu

Co máme nového

Série nožů Black Line od Zassenhaus

Zassenhaus Black Line

Do naší nabídky jsme zařadili sérii nožů Black Line od německé značky Zassenhaus. Nože jsou vyrobeny z černé oxidované nerezové oceli. 

Keramické nože CERAPLUS od Zassenhaus

 

Ceraplus nože Zassenhaus

Do našeho sortimentu jsme zařadili také nože řady CERAPLUS.

Keramické nástroje a kuchyňské nože jsou tvrdší než ocel. Speciální keramika odolává opotřebení a korozi. Je bez chuti a bez zápachu. Díky ergonomicky tvarované rukojeti vyrobené z vysoce kvalitního plastu se nůž snadno drží. Přibalený praktický ochranný kryt čepele nůž udržuje v bezpečí a pod kontrolou.

Nože jsou k dispozici v těchto velikostech: 7,5 cm nůž na zeleninu, 10 cm univerzální nůž, 13 cm univerzální nůž, 14 cm santoku nůž, 15 cm kuchařský nůž, 20 cm kuchařský nůž a 15 cm Nakiri nůž

Nové vařečky a stěrky od Zassenhaus

Do naší nabídky jsme zařadili nové vařečky z bukového dřeva s vyřezávaným motivem a doplnili sortiment stěrek na těsto od německého výrobce Zassenhaus.  

Cestovní hrnky ECO LINE od Zassenhaus

Cestovní hrnky od Zassenhaus

Do nabídky jsme zařadili novinku Cestovní hrnek na kávu, který je vyrobený z ekologického bioplastu.

Nové váhy BALANCE od Zassenhaus

Váhy od Zassenhaus

 Blíží se vánoce a tak při přípravě vánočního cukroví určitě oceníte naši novou digitální váhu ECO ENERGY v červené a černé barvě. Rozšířili jsme oblíbené digitální kuchyňské váhy Balance o tři nové barvy - šedou, fialovou a barvu taupeA nesmíme také zapomenout na úplně jinou váhu - digitální váhu na vážení kávy BARISTA.

 

 

Sortiment doplněn o nové vázy od Paramit

Máme pro vás v nabídce nové vázy od výrobce Paramit.

Dózy na kávu v retro stylu a nerezové dózy na kávu a čaj od Zassenhaus

 Zassenhaus-nové retro dózy

Pro milovníky kávy jsme rozšířili náš sortiment o dózy na kávu v retro stylu od značky Zassenhaus. Nezapomněli jsme ale ani na nerezovou dózu na čaj TEA a dózy na kávu COFFEE a MOCCA. Dózy jsou nejen nádherným designovým prvkem, ale perfektně udrží kávu a její vůni v suchu a dlouho čerstvou. Dobře se otevírají a uzavírají.

Luxusní a jedinečné šálky s podšálkem ROMA od Cilio

Cilio šálky roma

Rozšířili jsme nabídku o naprosto luxusní a jedinečné šálky s podšálkem ROMA o objemu 50 ml a 100 ml. Jsou to opravdu jedinečné a luxusní šálky s podšálkem. Mají extra silné stěny, takže udrží kávu dlouho horkou a můžete si vybrat z mnoha barev podle svého vkusu nebo interiéru.

Doporučujeme jako luxusní dárek.

Nové prkénka na krájení od Zassenhaus

Zassenhaus-nová prkénka

Dnes jsme pro vás také rozšířili oblíbený, ale i často opomíjený sortiment prkének. Tentokrát jsme se zaměřili na materiál a můžete si vybrat dřevěná prkénka na servírování a krájení ze dřeva nebo termoplastického polyuretanu.

Rádi bychom vás upozornili na servírovací prkénka z javoru a ořechu, akátu, manga, olivy. Můžete si také vybrat s rukojetí nebo bez. Nepřehlédněte prosím také servírovací prkénka s drážkou.

Zajímavou novinkou jsou krájecí prkénka TPU v různých barvách a velikostech. Jsou vyrobeny prvotřídního plastu - termoplastického polyuretanu. Jsou odolné proti proříznutí a šetrný k nožům - ideální, pokud krájíte ingredience na salát nebo do pánve wok. Prkénka jsou také flexibilní, můžete ohýbat okraje a přesouvat zeleninu kam je potřeba, do pánve nebo misky. Poté se desky rychle vrátí do původního tvaru. Moderní kuchyňské pomůcky neabsorbují žádnou chuť ani vůni, mohou být vloženy do myčky nádobí a mohou být sterilizovány ve vroucí vodě během 30 sekund. Odolné krájecí desky tolerují teplo až do 150 ° C.

 

 

Nové mlýnky na papř a sůl od Zassenhaus

Zassenhaus-nové mlýnky

Doplnili jsme sortiment špičkové německé značky Zassenhaus o nové mlýnky na pepř, sůl a kávu.