Co máme nového

Kameninové mísy na zadělávání těsta od MASON CASH.

Dobrý den, jsem moc ráda, že vás mohu informovat, že jsme zařadili do nabídky našeho zboží opravdu úžasné mísy na zadělávání těsta a misky na servírování od renomované a známé anglické značky MASON CASH.

Anglická značka MASON CASH vyrábí nádherné, praktické, funkční a svým designem a materiálem jednoznačně nepřehlédnutelné kuchyňské nádobí po více než 200 let.

Nové úžasné zavařovací sklenice od Kilner.

Je sice teprve začátek března a jaro pomalu klepe na dveře. Ale i tak je třeba se připravit na zavařovací sezónu včas. Zařadili jsme do nabídky úžasné a nadčasové zavařovací sklenice od anglické značky Kilner.

Kilner se domácí konzervaci potravin věnuje už téměř 200 let, proto má dokonalý přehled o všem, co s ní souvisí. Jeho sortiment proto tvoří nejen tradiční zavařovací sklenice, láhve pro uchovávání doma připravených šťáv, likérů, vín i destilátů, ale zahrnuje i širokou nabídku doplňků a příslušenství. Jsou to například etikety v mnoha designech, zavařovací teploměry, trychtýře i nálevky. Velkým důkazem kvality a odolnosti těchto zavařovacích sklenic je to, že Kilner standardně nabízí i náhradní těsnění. Pravá "Kilnerka" totiž slouží roky.

Nové úžasné retro hrnečky.

Dobrý den, ráda bych vám představila nové úžasné retro hrnečky na čaj nebo kávu. Pro milovníky bylinkových a sypaných čajů je nabízíme i ve verzi se sítkem a víčkem. Jsou na trhu v České republice úplně poprvé.

Široký výběr aranžovacích květin - FLOWER ART - novinka roku 2022.

Dobrý den, 

dnes vám představuji krásné a nové umělé květiny od české značky Paramit patří do kolekce aranžovacích květin FLOWER ART - květiny s uměleckým vzhledem, která je navržena a vyrobena podle nejnovějších trendů pro rok 2022.

Nové krásné vázy pro jednu květinu - ideální na jaro.

Dobrý den, chci vám představit nové krásné porcelánové vázy - ve tvaru válce a kvádru - QUADRO hranaté. Jsou ideální pro vaše jarní květiny. 

 

Poprvé v ČR - nové art hrnečky GREG IRVINE od australské značky Maxwell and Williams.

Poslední úplnou novinkou roku 2022 a poprvé v České republice k dispozici jsou úžasné hrnky navrhnuté melbournským malířem a sochařem GREGEM IRVINEM. Jsou navrhnuté speciálně pro oblíbenou a světoznámou australskou značku Maxwella a Williams. Kolekce je inspirována umělcovou láskou ke kompozicím a vzorům zátiší od ovoce a květin, po interiéry a cestování.

Podívejte se na všechny hrníčky z kolekce GREG IRVINE  a vyberte si pro Vás ten pravý.

Poprvé v ČR - nová kolekce porcelánu WILDWOOD COUPE do Maxwell and Williams.

Další úžasnou novinkou roku 2022, kterou vám chci nabídnout a představit je úplně nová kolekce porcelánu WILDWOOD COUPE, která je plná nádherných lučních květin, které jsou ručně malované.

Podívejte se na všechny hrníčky, misky a talířky z WILDWOOD COUPE a vyberte si pro Vás ten pravý.

Poprvé v ČR - Krásné retro hrnečky z kolekce porcelánu Meadow od Maxwell and Williams

Další úžasnou novinkou roku 2022, kterou vám chci nabídnout a představit je kolekce jedinečných retro hrnečků patřící do  úžasné kolekce MEADOW, která je plná nádherných květin s klidným akvarelovým designem, navrhnutá speciálně pro oblíbenou a světoznámou australskou značku Maxwella a Williams. 

Díky organickému tvaru s jemně texturovaným povrchem, se tyto hrnky příjemně drží. Udělejte si dobrou kávu a nebo svěží čaj do krásného a svěžího hrnečku.

Podívejte se na všechny hrníčky z kolekce MEADOW a vyberte si pro Vás ten pravý.

Poprvé v ČR - Nádherné hrnečky australských zvířat od Maxwell and Williams - kolekce porcelánu SALLY HOWELL

Další úplnou novinkou roku 2022 jsou úžasné hrnečky, které patří do nádherné kolekce porcelánových hrnků od melbournské umělkyně Sally Howell navrhnutý speciálně pro oblíbenou a světoznámou australskou značku Maxwella a Williams. V této kolekci ožívají původní zvířata Austrálie. 

S každým hrníčkem uloženým v půvabné dóze na památku, bude tato kolekce dokonalým dárkem pro vaše nejbližší.

Podívejte se na všechny hrníčky z kolekce SALLY HOWELL a vyberte si pro Vás ten pravý.

Poprvé v ČR - Úžasné pastelové hrnky od Maxwell and Williams - kolekce porcelánu SHERBET.

Dobrý den, jsem moc ráda, že vám mohu nabídnout úžasnou novinku - kolekce porcelánu SHERBET od špičkové australské značky Maxwell and Williams. Jsou jimi opravdu úžasné pastelové hrnky ve dvou objemech. Objem 110 ml je úžasný pro espresso nebo babycino. Objem 370 ml je bezvadný pro větší ranní kávu nebo čaj. Oba typy nabízíme v těchto barvách: žlutá, zelená, růžová, šedá, modrá a fialová. 

Série SHERBET disponuje nádhernou škálou pastelových barev hrníčků, které můžete mezi sebou kombinovat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení