Co máme nového

Nové krásné hrnečky pro milovníky koček.

Dobrý den, 

dnes jsem zařadila do sortimentu krásné hrnečky z kolekce porcelánových hrnků CAT´S WORLD s originálním a veselým  motivem koček v oblíbeném baculatém tvaru. Jsou vyrobeny z kvalitního a krásného porcelánu, můžete je mýt v myčce nádobí i používat v mikrovlnné troubě. Jsou baleny v dárkových krabičkách, takže jsou ideální také jako dárek.

Nové retro hrnečky na čaj FLORAL EXCLUSIVE.

Dobrý den,

právě jsem zařadila do nabídky nové a krásné retro hrnečky na čaj o objemu 500 ml ze série FLORAL EXCLUSIVEvyrobené z porcelánu New Bone China, vyznačující se elegantní a přírodní krémově bílou barvou s jemným leskem a mimořádnou trvanlivostí při zachování lehkosti a jemnosti. 

Hrnečky jsou zdobeny krásným motivy květin a jsou zabaleny v krásných dárkových krabičkách. Jsou ideální jako dárek k narozeninám, svátku a nebo jen tak pro radost.

Nové aranžovací květiny.

Dobrý den,

dnes jsem rozšířila náš široký sortiment dekoračních květin.

Nyní můžete vybírat z 276 krásných umělých květin, které jsou vyrobeny z polyuretanové pěny, plastu a textilu.

Novinky naleznete zde.

.

Zároveň si můžete v kategorii Aranžovací květiny  nově vyfiltrovat umělé květiny podle barvy, ceny, materiálu a rozměrů.

Nové koupelnové doplňky MINDSET od Brabantia.

Dobrý den, nově jsme zařadili do nabídky úžasné koupelnové doplňky MINDSET od holandské značky Brabantia.

MINDSET je kolekce koupelnových doplňků, která zahrnuje držáky na toaletní papír s poličkou i bez, WC štětku s držákem, stojan na toaletní papír, WC doplňky - sada 3 ks, WC sluhu, dávkovač mýdla, misku na mýdlo, držák na zubní kartáčky, úložnou dózu, košík, koupelnové zrcátko, poličku do koupelny, držák a háčky na ručníky a sprchovou poličku se stěrkou.

 Vše můžete mít v jednom stylu a barvě.

Nové doplňky do koupelny RENEW od Brabantia.

Dobrý den, nově jsme zařadili do nabídky úžasné a kvalitní doplňky do koupelny RENEW od holandské značky Brabantia.

RENEW je kolekce koupelnových doplňků, která zahrnuje držáky toaletního papíru, wc štětky s držákem, stojany na toaletní papíry, dávkovače na mýdlo, mýdlové misky, držáky na zubní kartáčky, umyvadlové sady, wc doplňky, koupelnové organizéry, úložné dózy, zrcadla s úložným prostorem a háčky na ručníky. Vše můžete mít v jednom stylu a barvě.

Nové odpadkové koše od Brabantia.

Dobrý den,

rozšířili jsme naši nabídku o nové odpadkové koše Brabantia. Jedná se koše na tříděný odpad Sort & Go o objemech 12 l, 16 l, 25 l a 40 l, stohovatelné odpadkové koše Sort & Go 20 l, vestavné odpadkové koše Sort & Go 12 l, STEPUP Pedálové odpadkové koš o objemu 40 l.

Úplnou novinkou tohoto roku jsou úžasné odpadkové koše BO HI Dotykové odpadkové koše o objemu 4 l, 7 l a 12l  , BO Dotykové odpadkové koše o objemu 4l, 7 l a 12 l.

Nově jsme zařadili barvy odpadkových košů - minerální hnědou, světle modrou a minerální modrou.

A pro vaše pohodlí při vyhledávání najdete u každého odpadkového koše typ odpadkového pytle PERFECTFIT, který přesně pasuje do určeného koše. Rovněž jsme rozšířili balení - můžete si vybrat sáčky v roli 10 ks, 20 ks, 40 ks a velké balení 120 ks nebo 200 ks (závisí na typu odpadkového koše a pytle). I u každého odpadkového pytle je uveden typ koše, pro který je určen.

Užiteční pomocníci na doma i na cesty MAKE&TAKE od Brabantia - novinka.

Dobrý den, 

jsem moc ráda, že vám mohu nabídnout nové užitečné pomocníky nejen na doma i na cesty z kolekce  MAKE&TAKE od holandské značky Brabantia. Můžete si vybrat obědové a svačinové boxy, snídaňové, obědové a salátové misky, hrnky na polévku a láhve na vodu - ve třech barvách - světle šedé, tmavě šedé a nefritově zelené. Využijete je nejen doma, ale i na cestách.

Jsou vhodné k mytí v myčce, ohřívání v mikrovlnné troubě nebo uschování v mrazáku. Vyrobené jsou z odolného plastu s dlouhou životností (záruka 5 let).

Nové stylové a prostorné dřevěné chlebníky.

Dobrý den,

dnes jsem zařadila do nabídky nové stylové a prostorné chlebníky od špičkové německé značky Zassenhaus. Jsou to chlebníky COUNTRY a COTTAGE, můžete si vybrat ze dvou provedení dřeva: bukového a dubového.

 065084 COTTAGE Dřevený chlebník 40x26 cm od Zassenhaus065060 COTTAGE Dřevený chlebník 40x26 cm od Zassenhaus provedení buk je opravdu nádherný065084 COUNTRY Dřevěný chlebník 40x30x20 cm buk s krájecím prkénkem od Zassenhaus065091 COUNTRY Dřevěný chlebník 40x30x20 cm dub s krájecím prkénkem otevřené

Nové barvy retro magnetických minutek.

Dobrý den,

jsem ráda, že vás mohu informovat o rozšíření retro magnetických minutek od špičkové německé značky Zassenhaus. Rozšířili jsme sortiment o tři nové barvy: metalickou zelenou, metalickou modrou a antracitovou. Nyní můžete vybírat z 20ti barev těchto úžasných minutek.

Nové dekorační květiny.

Dobrý den,

dnes jsem rozšířila náš široký sortiment dekoračních květin.

Nyní můžete vybírat z 267 krásných umělých květin, které jsou vyrobeny z polyuretanové pěny, plastu a textilu.

Novinky naleznete tady.

Zároveň si můžete v kategorii Aranžovací květiny  nově vyfiltrovat umělé květiny podle barvy, ceny, materiálu a rozměrů.