Co máme nového

Nová kolekce porcelánu SPICE.

Dobrý den, rozšířili jsme naši nabídku porcelánu o novou a krásnou kolekci porcelánu SPICE od špičkové české značky by inspire.

Kolekce porcelánu SPICE od české značky by inspire je tvořena bílým porcelánem se svěžími zelenými motivy koření. Tuto kolekci porcelánu tvoří také dezertní talíře s motivem tymiánu nebo kopru, jídelní talíře s motivem pažitky nebo rozmarýnu a nesmí chybět ani talíře na polévku s motivem petržele ve dvou provedeních. Důležitým doplňkem jsou také hrnečky, které si můžete vybrat podle svého vkusu. Talíře si můžete také zakoupit namíchané v jídelní soupravě, která má 18 ks. Je vhodný při jakékoliv příležitosti. 

Samozřejmostí je možnost mytí v myčce nádobí a používání v mikrovlnné troubě. 

Nová kolekce porcelánu LAMA.

Krásný porcelán s vtipným motivem LAMY na bílém základu. Kolekce porcelánu LAMA nabízí několik druhů hrnečků se třemi typy lamy, ale také i talíře a misky. 

Hrnečky na kávu s krásnými motivy ptáčků.

Dobrý den. Pro milovníky ptactva jsme zařadili do nabídky hrnečky s našimi nejznámějšími ptáky. Nyní si můžete vybrat hrneček se sýkorkou, hýlem, ledňáčkem, červenkou a dudkem.

Můžete si vybrat dvě velikosti - objem 450 ml a objem 1000 ml. 

Nové baculaté hrnečky na čaj.

Dobrý den, rozšířili jsme naši nabídku o velmi oblíbené hrnečky baculky v nových motivech. Naleznete je zde.

Nové vélké hrnky na čaj 1 l.

Dobrý den, na vaše přání jsme rozšířili nabídku velkých porcelánových hrnků na čaj o objemu 1000 ml

 

Nové svačinové boxy JAR TO GO ORGANIC od Lékue.

Dobrý den, rozšířili jsme naši nabídku svačinových boxů JAR TO GO o svačinové boxy se lžičkou JAR TO GO ORGANIC. 

Nový svačinový box se lžičkou JAR TO GO ORGANIC o objemu 400 ml nebo 600 ml v krémové barvě od španělské firmy Lékué je ideální na cesty i pro používání doma. Svačinový box je perfektní, pokud máte rádi müsli s jogurtem nebo mlékem. Tekutou složku nalejete do spodní nádoby a müsli vložíte do silikonové. Až budete potřebovat, tak müsli smícháte s tekutou složkou. Je perfektní i pro přenášení čerstvého ovoce.

Kameninové mísy na zadělávání těsta od MASON CASH.

Dobrý den, jsem moc ráda, že vás mohu informovat, že jsme zařadili do nabídky našeho zboží opravdu úžasné mísy na zadělávání těsta a misky na servírování od renomované a známé anglické značky MASON CASH.

Anglická značka MASON CASH vyrábí nádherné, praktické, funkční a svým designem a materiálem jednoznačně nepřehlédnutelné kuchyňské nádobí po více než 200 let.

Nové úžasné zavařovací sklenice od Kilner.

Je sice teprve začátek března a jaro pomalu klepe na dveře. Ale i tak je třeba se připravit na zavařovací sezónu včas. Zařadili jsme do nabídky úžasné a nadčasové zavařovací sklenice od anglické značky Kilner.

Kilner se domácí konzervaci potravin věnuje už téměř 200 let, proto má dokonalý přehled o všem, co s ní souvisí. Jeho sortiment proto tvoří nejen tradiční zavařovací sklenice, láhve pro uchovávání doma připravených šťáv, likérů, vín i destilátů, ale zahrnuje i širokou nabídku doplňků a příslušenství. Jsou to například etikety v mnoha designech, zavařovací teploměry, trychtýře i nálevky. Velkým důkazem kvality a odolnosti těchto zavařovacích sklenic je to, že Kilner standardně nabízí i náhradní těsnění. Pravá "Kilnerka" totiž slouží roky.

Nové úžasné retro hrnečky.

Dobrý den, ráda bych vám představila nové úžasné retro hrnečky na čaj nebo kávu. Pro milovníky bylinkových a sypaných čajů je nabízíme i ve verzi se sítkem a víčkem. Jsou na trhu v České republice úplně poprvé.

Široký výběr aranžovacích květin - FLOWER ART - novinka roku 2022.

Dobrý den, 

dnes vám představuji krásné a nové umělé květiny od české značky Paramit patří do kolekce aranžovacích květin FLOWER ART - květiny s uměleckým vzhledem, která je navržena a vyrobena podle nejnovějších trendů pro rok 2022.