Co máme nového

Nové katalytické lampy od Maison Berger Paris

Další dnešní novinkou jsou nové úžasné a moderní katalytické lampy od Maison Berger Paris. Zařadili jsme do nabídky celkem 22 nových katalytických lamp

Nové dárkové hrnečky.

Dnešní novinkou je rozšíření dárkových hrnečků

 

Houbařská sezóna se blíží - perfektní houbařské nožíky od Opinel - skladem

Vážení zákazníci, počasí letos přeje houbám, proto jsem zařadila do nabídky úžasné houbařské nože od značky Opinel. Pro rychlejší expedici jsem je pro vás i naskladnila. Neváhejte. 

Nové hrnky baculky - vynikající dárek pro paní učitelku za vysvědčení

Oživili jsme naši širokou nabídku hrnečků v dárkovém balení. Vysvědčení se blíží. Zajistěte si ten svůj pro paní učitelku. Určitě neurazíte a naopak uděláte velkou radost.

Nové aranžovací květiny - lilie, sasanky, bauhinie, chrpy, kopr a další..

Vyzdobte si váš domov krásnou květinou a dělejte si radost po celý rok. Rozšířila jsem naši širokou nabídku našich aranžovacích květin.

Nové krásné luční kvítí
Nové zapékací mísy - v akční ceně

Vážení zákazníci, neusínáme na vavřínech, stále se vám snažíme přinášet nejnovější novinky a dostupné na trhu. Dnes vám přinášíme úžasné soupravy pečících misek od francouzské značky Emile Henry a hlavně za vynikající akční ceny. Souhrnně je naleznete zde. 

Nesmíme také zapomenout na soupravu - nádoby na olej a ocet spolu s miskou na odkládání vařeček, lžic nebo servírovacích příborů v nádherné granátové barvě. Rovněž v luxusní akční ceně.  

Elektrické Difuzéry MAISON BERGER PARIS

Elektrické difuzéry

Doplnili jsem náš sortiment o Elektrické Difuzéry MAISON BERGER PARIS, které jsou krásným doplňkem do domácnosti a současně ji příjemně provoní dodanou vůní, kterou si můžete doplnit o další Vůně do mlžných difuzérů.

Aroma lampy a difuzéry MAISON BERGER PARIS

Doplnili jsem sortiment Aroma lampy MAISON BERGER PARIS a k nim interérové vůně.  Dále tu máme nové Difuzéry MAISON BERGER PARIS, ke kterým jsou nové další vůně do aroma difuzérů

Difuzéry do auta MAISON BERGER PARIS

Difuzéry do auta

Náš sortiment jsme rozšířili o Difuzéry do auta MAISON BERGER PARIS, které jsou pěkným doplňkem vašeho vozu a současně ho příjemně provoní dodanou vůní, kterou si můžete doplnit o další Vůně do auto difuzérů.