Co máme nového

Nové zapékací mísy - v akční ceně

Vážení zákazníci, neusínáme na vavřínech, stále se vám snažíme přinášet nejnovější novinky a dostupné na trhu. Dnes vám přinášíme úžasné soupravy pečících misek od francouzské značky Emile Henry a hlavně za vynikající akční ceny. Souhrnně je naleznete zde. 

Nesmíme také zapomenout na soupravu - nádoby na olej a ocet spolu s miskou na odkládání vařeček, lžic nebo servírovacích příborů v nádherné granátové barvě. Rovněž v luxusní akční ceně.  

Elektrické Difuzéry MAISON BERGER PARIS

Elektrické difuzéry

Doplnili jsem náš sortiment o Elektrické Difuzéry MAISON BERGER PARIS, které jsou krásným doplňkem do domácnosti a současně ji příjemně provoní dodanou vůní, kterou si můžete doplnit o další Vůně do mlžných difuzérů.

Aroma lampy a difuzéry MAISON BERGER PARIS

Doplnili jsem sortiment Aroma lampy MAISON BERGER PARIS a k nim interérové vůně.  Dále tu máme nové Difuzéry MAISON BERGER PARIS, ke kterým jsou nové další vůně do aroma difuzérů

Difuzéry do auta MAISON BERGER PARIS

Difuzéry do auta

Náš sortiment jsme rozšířili o Difuzéry do auta MAISON BERGER PARIS, které jsou pěkným doplňkem vašeho vozu a současně ho příjemně provoní dodanou vůní, kterou si můžete doplnit o další Vůně do auto difuzérů.

Termosky a termolahve od Cilio

Kategorii termosky a termohrnky jsme rozšířili o řadu termosek a termolahví Colore, Latina a Elegante od špičkové značky Cilio.

Série nožů Black Line od Zassenhaus

Zassenhaus Black Line

Do naší nabídky jsme zařadili sérii nožů Black Line od německé značky Zassenhaus. Nože jsou vyrobeny z černé oxidované nerezové oceli. 

Keramické nože CERAPLUS od Zassenhaus

 

Ceraplus nože Zassenhaus

Do našeho sortimentu jsme zařadili také nože řady CERAPLUS.

Keramické nástroje a kuchyňské nože jsou tvrdší než ocel. Speciální keramika odolává opotřebení a korozi. Je bez chuti a bez zápachu. Díky ergonomicky tvarované rukojeti vyrobené z vysoce kvalitního plastu se nůž snadno drží. Přibalený praktický ochranný kryt čepele nůž udržuje v bezpečí a pod kontrolou.

Nože jsou k dispozici v těchto velikostech: 7,5 cm nůž na zeleninu, 10 cm univerzální nůž, 13 cm univerzální nůž, 14 cm santoku nůž, 15 cm kuchařský nůž, 20 cm kuchařský nůž a 15 cm Nakiri nůž

Nové vařečky a stěrky od Zassenhaus

Do naší nabídky jsme zařadili nové vařečky z bukového dřeva s vyřezávaným motivem a doplnili sortiment stěrek na těsto od německého výrobce Zassenhaus.  

Cestovní hrnky ECO LINE od Zassenhaus

Cestovní hrnky od Zassenhaus

Do nabídky jsme zařadili novinku Cestovní hrnek na kávu, který je vyrobený z ekologického bioplastu.