Co máme nového

Nové dekorační květiny.

Dobrý den,

dnes jsem rozšířila náš široký sortiment dekoračních květin.

Nyní můžete vybírat z 267 krásných umělých květin, které jsou vyrobeny z polyuretanové pěny, plastu a textilu.

Novinky naleznete tady.

Zároveň si můžete v kategorii Aranžovací květiny  nově vyfiltrovat umělé květiny podle barvy, ceny, materiálu a rozměrů.

 

Nové šedé porcelánové vázy.

Vážení zákazníci, jsem velmi ráda, že vás mohu informovat o rozšíření našeho velkého výběru váz mnoha nejrůznějších barev o vázy v šedé barvě.

První z nich jsou krásné porcelánové vázy CARRÉ v zajímavém tvaru, výšky 25 cm, 32 cm nebo 35 cm, které mají krásně lesklou, nově šedou a pevnou glazurou, která nepropouští vodu. Naspodu vázy jsou nalepena filcová kolečka, která zabraňují poškrábání nábytku. Vázička se hodí do každého interiéru. Porcelánová váza CARRÉ je velmi oblíbená díky svému tvaru. Tyto vázy nabízíme i v bílé barvě.

Vázy CARRÉ  si můžete vybrat v bílé a šedé barvě.

Bílou vázu CARRÉ nabízíme ve třech velikostech: 25 cm32 cm35 cm.

Šedou vázu CARRÉ nabízíme ve třech velikostech: 25 cm, 32 cm, 35 cm.

 

5505-25GY CARRÉ šedá porcelánová váza 25 cm od Paramit

 

Druhou šedou vázou je moderní váza CONI,  která je ideální pro velkou kytici květin. 

Porcelánové vázy CONI si můžete vybrat v bílé a nebo šedé barvě:

Bílé vázy CONI si můžete vybrat ve dvou velikostech: 9x25 cm, a 10,5x31 cm.

Šedé vázy CONI si můžete vybrat ve dvou velikostech: 9x25 cm, a 10,5x31 cm.

330-Všechny vázy CONI v bílé a šedé barvě

Oblíbené hrnečky a šálky s konvičkou LINNEA jsou opět v naší nabídce.

Vážení zákazníci, jsem moc ráda, že vám mohu opět nabídnout oblíbené hrnečky a šálky s konvičkou LINNEA. Jsou vyrobeny z jemného porcelánu s motivem malovaných květin, které doplňují opravdu nádherní malovaní kolibříci. Najdete je zde.

LINNEA Hrnek na čaj se sítkem a víčkem 380 ml od DUOLINNEA Hrnek na čaj 650 ml od DUOLINNEA Skleněná konvička se šálkem od DUOLINNEA Konvička se šálkem od DUO

Úžasné kuchyňské kleště GOOD GRIPS od firmy OXO - novinka roku 2023.

Vážení zákazníci, jak jsem avizovala v předchozím článku, kdy představuji novou prémiovou americkou značku kuchyňských potřeb OXO. Představuji vám první dva produkty, které jsem naskladnila již před vánocemi a vyzkoušela je. Mohu jednoznačně doporučit. Kuchyňských kleští na trhu je spousta, ale tyto jsou opravdu TOP.

 

Klasické kuchyňské kleště OXO GOOD GRIPS velké nebo malé jsou všestranným pomocníkem. Snadno s nimi obrátíte, otočíte zeleninu, maso i ovoce a využijete je nejen při vaření, pečení, smažení a grilování, ale i servírování. Silikonové konce kleští snadno a bezpečně otočí i jemné a křehké potraviny, jako je chřest, mořské plody, ale i ovoce a zeleninu. Zároveň jsou dostatečně pevné i pro uchopení a otočení většího kusu masa při pečení v troubě nebo grilování. Silikon odolá i vyšším teplotám a nepoškrábe ani háklivé povrchy. Mají chytrý mechanismus, kdy zatáhnutím za horní "očičko" je stáhnete a zamknete. Tím se budou držet sevřené a můžete je pohodlně uložit do šuplíku a nebo zavěsit na háček.

Tyto kuchyňské kleště OXO GOOD GRIPS si můžete vybrat ve dvou velikostech - malé (délka 23,5 cm) a velké (délka 30 cm).

Další produkty budou postupně následovat. Sledujte novinky.

Nová prémiová značka domácích potřeb OXO.

Vážení zákazníci, první novinkou roku 2023, kterou jsem se rozhodla zařadit do mého internetového obchodu www.panag.cz je americká značka OXO.

OXO je prémiová značka domácích potřeb napříč kategoriemi – od vaření a pečení až po úklid. Zlepšují váš každý den, ušetří váš čas a předčí vaše očekávání.

Tato firma již 30 let vyrábí nástroje, které potěší a předčí očekávání. 

Společnost OXO vznikla před více než 30 lety jako malá rodinná firma v USA. Cílem této firmy bylo vylepšit domácí pomocníky tak, aby jejich každodenní používání bylo snadnější, příjemnější, lehčí a efektivnější.

Prvním podnětem této firmy bylo, když zakladatel společnosti Sam Farber vylepšil pro svou milovanou manželku Betsey škrabku na zeleninu. Kvůli počínající artritidě pro ni bylo používání tradiční škrabky nepříjemné a problematické.

Designéři v OXO pečlivě zkoumají tradiční pomocníky, kdo a jak je používá. Soustředí se na každý jeden detail a jejich vzájemné propojení. Důležitá a zásadní je i zpětná vazba od zákazníků, která se jednoznačně promítá do finální podoby výrobků OXO. Výsledek musí být dokonalý.

„Často se stává, že vylepšíme něco, co by vás nenapadlo, že vylepšit jde.“ Teprve potom, co vezmete poprvé do ruky pomocníky od firmy OXO, zjistíte, jak moc jsou všechny detaily dokonale promyšlené a jsou „prostě lepší“. Častokrát vás i napadne: „Jak to, že na to nikdo nepřišel dříve?“

Výrobky OXO vám usnadní každodenní činnosti, a to doslova všude. Od pomocníků, které používáte při vaření a pečení, při přípravě nápojů, až po úklid a organizaci nejen v kuchyni. V OXO navrhují nástroje, které vám dokonale padnou nejen do ruky, ale i do vašeho života. Vše je dokonale funkční, je vyrobeno pro maximální odolnost i při každodenním používání v domácnosti. Proto OXO u svých výrobků garantuje doživotní záruku.

Černobílé porcelánové nádobí BLACKLINE.

Dobrý den,

dnes jsem pro vás vybrala a zařadila do naše sortimentu porcelánového nádobí krásné a moderní černobílé nádobí z kolekce porcelánu BLACKLINE.

Kolekce porcelánu BLACKLINE je moderní a hodí se do každé kuchyně. Kombinuje oblíbené nadčasové barvy - bílou a černou. Jednoduchý a výrazný černý dekor na bílém porcelánu je zvýrazněný černým okrajem. Můžete si vybrat ze čtyř typů dekorů, a jsou to: puntíky, čárky, stromek a káry. Porcelánové nádobí BLACKLINE nabízí jídelní, dezertní a polévkové talíře. Důležitou součástí jsou také dva druhy misek - miska 570 ml a miska 260 ml. Bez dvou druhů hrnečků  - na čaj i kávu by nebyla kolekce porcelánů úplná.

Porcelán je vhodný do myčky i mikrovlnné trouby.

Kolekce porcelánu CROSS ROSE - novinka roku 2022.

Dobrý den,

dnes přicházíme s další novinkou roku 2022. Je to krásná kolekce porcelánu CROSS ROSE.

Kolekce porcelánu CROSS ROSE je vyrobena z bílého porcelánu a je ozdobená plastickým dekorem ve tvaru kosočtverců. Je dozdobena krásným motivem růže. Z této kolekce si můžete vybrat mělké jídelní talíře a dezertní talíře, které jsou v oblíbeném kulatém tvaru a mají plastický dekor pouze po okrajích. Miska na polévku a hrnek na čaj má plastický dekor po celém výrobku. Využijete je nejen pro každodenní použití, ale skvěle vyniknou i pro slavnostně prostřený stůl.

Kolekci porcelánu CROSS ROSE můžete kombinovat s čistě bílým porcelánem CROSS.

Vánoční porcelán - novinka roku 2022.

Dobrý den, 

dnes jsme zařadili do sortimentu krásný vánoční porcelán - kolekci porcelánu CROSS VÁNOCE.

Kolekce porcelánu CROSS VÁNOCE je vyrobena z bílého porcelánu, je ozdobená plastickým dekorem ve tvaru kosočtverců. Je ozdobena vánoční dekorem stříbrných a zlatých vloček a baněk. Z této kolekce si můžete vybrat mělké jídelní talíře a dezertní talíře, které jsou v oblíbeném kulatém tvaru a mají plastický dekor pouze po okrajích. Miska na polévku a hrnek na čaj má plastický dekor po celém výrobku. Využijete je nejen pro každodenní použití, ale skvěle vyniknou i pro slavnostně prostřený stůl. 

Kolekci porcelánu CROSS VÁNOCE můžete kombinovat s čistě bílým porcelánem CROSS.

Kolekce porcelánu CROSS je vyrobena z bílého porcelánu a je ozdobená plastickým dekorem ve tvaru kosočtverců. Z této kolekce si můžete vybrat mělké jídelní talíře a dezertní talíře, které jsou v oblíbeném kulatém tvaru a mají plastický dekor pouze po okrajích. Miska na polévku a hrnek na čaj má plastický dekor po celém výrobku. Využijete je nejen pro každodenní použití, ale skvěle vyniknou i pro slavnostně prostřený stůl. 

Keramické nádobí TRIANGLE - novinka roku 2022.

Dobrý den,

právě jsme zařadili do našeho sortimentu - keramické nádobí TRIANGLE.

Kolekce keramiky TRIANGLE je vyrobena z keramiky s lesklou stříkanou glazurou v béžové až šedo-béžové barvě, která je místy protkaná tmavšími odstíny šedé a hnědé. Jedinečnost keramiky zvýrazňuje okrajová hnědá linka. Tato kolekce keramického nádobí nabízí talíře a misky v neobvyklém trojúhelníkovém tvaru. Okraje keramiky jsou jemně nepravidelné. Keramické nádobí TRIANGLE je vyráběno ručně, každý kus keramiky je originál a může mít jiný odstín - od světlé až po tmavou barvu.

Můžete si vybrat keramický mělký jídelní, dezertní a polévkový talíř. Miska a hrnek tuto kolekci keramického nádobí krásně doplňují. Můžete si ale také vybrat dvě soupravy - jedna obsahuje 10 ks a druhá je 20ti dílná.

Kolekce porcelánu WILDWOOD COUPE opět k dispozici.

Dobrý den,

chci vám dnes oznámit, že oblíbená a nádherná kolekce porcelánu  WILDWOOD COUPE od špičkové australské značky Maxwell and Williams byla opět naskladněna v České republice a lze již objednávat.

Podívejte se na všechny hrníčky, misky a talířky z WILDWOOD COUPE a vyberte si pro Vás ten pravý.