Co máme nového

Informace k naskladnění úžasných bábovkových forem NORDIC WARE

Vážení zákazníci, ráda bych vás informovala o dostupnosti a naskladnění oblíbených forem na bábovky americké značky NORDIC WARE

Formy na bábovky jsou objednávány vždy 3-5 měsíců dopředu. Termín naskladnění forem byl očekáván už koncem ledna 2021. Byl 7x změněn. V současné době jsou bábovkové formy fyzicky u dodavatele a čekají na příjem na sklad. Předpokládaný termín expedice od nás je 26.5.2021. 

Další závoz bábovkových forem bude přelom července - srpna 2021. Vzhledem k současné situaci je ale možné, že se závoz opět posune. Také nedorazilo 21 artiklů, které americká firma Nordic Ware slíbila. Měly by opět dorazit právě v tomto závozu. 

Pokud byste nechtěli čekat, nabízíme slušnou zásobu bábovkových forem skladem tady.

 

Nové krásné hrnky baculky se sítkem i víčkem a nebo bez.

Vážení zákazníci, dnes přinášíme naprosto jedinečné a oblíbené baculaté hrnečky, tentokrát s novými motivy. Můžete si vybrat hrnečky na čaj se sítkem i víčkem nebo bez.

Nové dekorace.

Dnes přinášíme nové dekorace. Můžete si vybrat nové krásné porcelánové Andílky,  závěsná dekorační srdíčka AMORE, závěsný květ, dřevěné dekorace vhodné k dalšímu dekorování - dřevěná srdíčka, dřevěné hvězdičky a dřevěné stromečky.

Rozšíření sortimentu žehlících prken od Brabantia.

Rozšířili jsme sortiment žehlících prken od holandské značky Brabantia.

Kolekce porcelánu GINKGO od by inspire

Rozšířili jsme náš sortiment o krásnou kolekci porcelánu GINKGO o zajímavé talíře, hrnečky, misky a servírovací talíře.

Noví krásní kovoví andělé vhodní do interiéru i ven.

Vážení zákazníci, představujeme vám nové krásné kovové anděly. Jsou ručně vyráběni, někteří díky tužkovým bateriím krásně svítí. Do jiných můžete vložit čajovou svíčku a budou krásným doplňkem nejen uvnitř v interiéru, ale jsou vhodní i ven, neublíží jím ani vítr ani déšť. Neváhejte.

Luční kvítí - vhodné do kytic i věnečků.

Znovu jsme zařadili do sortimentu umělé luční kvítí, které můžete využít nejen pro aranžování krásných lučních kytic, ale i pro jarní věnečky.

Nová kolekce porcelánu FLY od špičkové české značky by inspire

Dobrý den, zařadila jsem do naší nabídky krásnou a kvalitní kolekci porcelánu FLY od špičkové české značky by inspire. 

Prémiové čaje Kusmi Tea

Dobrý den, vyzkoušela jsem pro vás prémiové čaje špičkové francouzské firmy Kusmi Tea. Mohu je jen doporučit, a proto jsem se rozhodla je zařadit i do naší nabídky. 

Budou postupně přibývat podle toho, jak je budu testovat.

Doporučuji k těmto čajům dokoupit také naše hrnky se sítkem a víčkem nebo konvičky se šálkem

Černý porcelán CAVIAR od Maxwell and Williams

Pro milovníky černé barvy jsem zařadila do nabídky kvalitní porcelán z kolekce porcelánu CAVIAR od špičkové australské firmy Maxwell and Williams.