Máme pro vás nové nákupní prostředí, těšíme se na vaši návštěvu

Co máme nového

Nová žehlící prkna

Vážení zákazníci, právě jsme vložili nová úžasná žehlící prkna. Nejen, že mají úžasný design, ale je opravdu radost na nich žehlit. Mají dostatečně velkou plochu, jsou stabilní a ještě k tomu krásně vypadají. Uceleně je všechny naleznete v novinkách.

Úžasná koláčová forma s motivem třešní o průměru 26 cm v úžasné barvě granátová nebo slonová kost od Emile Henry

Keramická koláčová forma, průměr 26 cm, výška 5 cm a celkový objem 1,4 l v úžasné červené granátové barvě nebo barvě slonové kosti z limitované edice s motivem třešní od špičkového francouzského výrobce Emile Henry.

Tato kulatá koláčová forma má tradiční tvar a je vhodná pro všechny typy koláčů, ať už jsou to zeleninové, masové a nebo klasické sladké ovocné. Keramická forma ideálně vede a drží teplo, takže koláč vydrží po celou dobu servírování teplý. 

Naleznete je v novinkách.

Obě formy jsou skladem, ale neváhejte, je to limitovaná edice, takže po vyprodání již nebudou.

 

Dárkové hrnky od Paramit

Darkove hrnky Paramit

Dnes přinášíme nové dárkové hrnky. Jsou vyrobeny z jemného kostního porcelánu a mají úžasné motivy. Vynikající tip na dárek

Jeden motiv se vyrábí vždy ve třech provedeních: šálek s podšálkem 200 ml, hrnek na čaj nebo kávu o objemu 300 ml a hrnek na čaj o objemu 300 ml se sítkem a víčkem. Jsou dodávány v krásné dárkové krabičce, která má vždy stejný potisk jako hrnek.

Uceleně je najdete Nové zboží

www.panag.cz má nejen nový kabát..

Vážení zákazníci, představuji vám nový web. Doufám, že si na změnu brzy zvyknete a nový web se vám líbí.

Nově jsme na úvodní stranu zařadili rubriku Nové zboží, kde vždy najdete všechno nově vložené zboží pěkně pohromadě a v rubrice Novinky vás zase budeme informovat o zboží podrobněji. Na webu neustále pracujeme a pokud naleznete nějakou chybku, budu velmi ráda, pokud mi dáte vědět na prokesova@panag.cz, ať co nejdříve doladíme drobné chybky a fungujeme na 100%. Děkujeme.

S novým webem přicházejí i další vylepšení. Zavedli jsme možnost zaplatit předem na bankovní účet a tím tak ušetřit za dobírku a osobní odběr. 

Také se nám postupně daří zkracovat termín dodání a zrychlovat expedici zboží k vám. Čeká vás také spousta nového zboží.

Děkujeme vám za důvěru a přejeme příjemné nakupování.

Kolekce porcelánu PAVONE od by inspire.

Pavone c

Nová kolekce porcelánu PAVONE od by inspire.

Hlavním designovým prvkem kolekce PAVONE je paví pero v metalické zlaté barvě s nádherným vybarvením pavího pera na bílém porcelánu - kolekci porcelánu NOBLE.

Glazura porcelánu je krásně lesklá a porcelán samotný je zářivě bílý.

Díky metalické zlaté barvě je můžeme nádobí používat i v myčce nádobí a mikrovlnné troubě bez obavy s poškození nebo jiskření v mikrovlnné troubě. Je vhodný pro každodenní používání i slavnostní příležitosti.

    
Kolekce porcelánu FLAMINGO od by inspire.

 Flamingo l

Nová kolekce porcelánu FLAMINGO od by inspire.

Motivem kolekce FLAMINGO je plameňák v metalické zlaté barvě na bílém porcelánu - kolekci porcelánu NOBLE.

Glazura porcelánu je krásně lesklá a porcelán samotný je zářivě bílý.

Díky metalické zlaté barvě je možné nádobí používat i v myčce nádobí a mikrovlnné troubě. Je vhodný pro každodenní používání i slavnostní příležitosti.

Kolekce porcelánu FLEUR od by inspire.

Kolekce%20porcel%C3%A1nu%20FLEUR%20od%20by%20inspire.

Vážení zákazníci, představujeme novou kolekci porcelánu FLEUR.

Výrazným designovým prvkem kolekce FLEUR je černě "kreslený" květ na bílém porcelánu - kolekci porcelánu NOBLE.

Glazura porcelánu je krásně lesklá a porcelán samotný je zářivě bílý.

Nádobí je určeno i pro používání v mikrovlnné troubě a myčce nádobí. Je vhodné pro každodenní používání i slavnostní příležitosti