Máme pro vás nové nákupní prostředí, těšíme se na vaši návštěvu

Co máme nového, Strana 4

Nový porcelán - kolekce porcelánu BRUSH od by inspire.

Kolekce porcelánu BRUSH od by inspire.

Již před pár dny jsme zařadili do nabídky nádherné dvě jídelní sady talířů kolekce porcelánu BRUSH od české značky by inspire.

Dnes jsme tyto jídelní soupravy doplnili o hrnek na čaj, kávu nebo čokoládu o objemu 250 ml, presso šálek s podšálkem o objemu 150 ml. Nesmí chybět konvice na kávu nebo čaj a k ní máme pro vás cukřenku a mléčenku. I talíř dezertní, polévkový talíř nebo mělký jídelní talíř si můžete koupit samostatně podle počtu, který potřebujete. Bez mísy na bramborový salát a misky na cereálie, sušenky, salát nebo kompot by nebyla kolekce porcelánu BRUSH kompletní. Poslední novinkou z této kolekce je etažér na cukroví.

Nová kolekce porcelánu TWIG od by inspire.

Kolekce porcelánu TWIG od by inspire.

K jídelním sadám talířů kolekce porcelánu TWIG od české značky by inspire jsme doplnili kávový šálek a hrnek na čaj, kávu nebo čokoládu. Nyní si také můžete jednotlivě koupit dezertní talíř, talíř na polévku a mělký jídelní talíř. Miska na cereálie nebo kompot je samozřejmostí. Pro servírování zákusků nám dobře poslouží etažér na cukroví.

Aby byl stůl úplný, máme i k této kolekci hezkou vázu.

Nový porcelán z kolekce porcelánu BLACK od by inspire.

Kolekce porcelánu BLACK od by inspire.

Vážení zákazníci, rozšířili jsme porcelánové sady nádobí kolekce porcelánu BLACK od by inspire o šálek s podšálkem 150 ml, mléčenku, cukřenku, samostatný dezertní talíř, polévkový talíř a jídelní talíř. Kolekce by nebyla úplná, kdyby chyběla velká mísa na servírování polévky nebo bramborového salátu a menší miska na cereálie, kompot nebo salát. Nesmíme také zapomenout zmínit hrnek 350 ml na čaj a konvici na čaj nebo kávu. Blíží se vánoce a k nim určitě patří etažér na cukroví. Posledním hezkým doplňkem je i váza ladící s kolekcí porcelánu BLACK.

Skleněné dózy s odměrkou na víku od firmy Brabantia

Horkou novinkou jsou dózy na potraviny s odměrkou ve víku. 

Dózy s odměrkou ve víku značky Brabantia zastupují inteligentní řešení skladování potravin. Jejich používáním omezíte plýtvání potravinami díky snadno čitelným značkám pro odměřování na víčku dózy. Pomocí nich můžete odměřit přesné množství potravin. Obsah v dóze zůstane déle čerstvý díky silikonovému těsnění. Obsah nádoby je stále viditelný, protože je použitý velmi kvalitní průhledný plast.

Kolekce porcelánu BAROKO od špičkové české značky by inspire.

Kolekce porcelánu Baroko - by inspire.

Jak jsem již avizovala, postupně doplňujeme další prvky kolekcí porcelánu k jídelním soupravám. Dnes jsme pro vás připravili kolekci porcelánu BAROKO.

Nové jídelní soupravy od by inspire.

Úplně nově jsme zařadili do nabídky skvělé jídelní soupravy z úžasných kolekcí porcelánu české špičkové značky by inspire. Můžete vybírat z jídelních souprav, které mají 12 ks, což znamená že se skládají z 4 ks dezertních talířů, 4 ks polévkových talířů a 4 ks mělkých jídelních talířů. Další možností jsou jídelní soupravy, které mají 18 ks - 6x dezertní talíř, 6x polévkový talíř a 6x jídelní talíř. Sady nádobí mají úžasný design, kvalitní porcelán, který se jen tak nepoškrábe a vynikající cenu. Naleznete je uceleně zde

V současné době pracujeme také na doplnění dalších prvků, které patří k těmto soupravám daných kolekcí a to, šálek s podšálkem 150 ml, hrnek 350 ml, miska 14,5 cm, polévkové mísy, talíř dezertní, talíř polévkový, talíř jídelní, cukřenka, mléčenka, váza a konvice na čaj nebo konvice na kávu. Sledujte novinky a také vás budeme informovat.

Nové chlebníky a odpadkové koše v barvách mechově zelená, růžový jíl a kopretinově žlutá

Vážení zákazníci, představuji vám úžasné odpadkové koše a chlebníky v barvách mechově zelená, růžový jíl, kopretinově žlutá.

Ve stejných barvách si můžete i dokoupit úžasné dózy na potraviny s okénkem.

Nové dózy Brabantia v barvách mechově zelená, růžový jíl, kopretinově žlutá

Vážení zákazníci, velmi ráda vám představuji vynikající dózy na potraviny s okénkem v barvách mechově zelená, růžový jíl, kopretinově žlutá.

K těmto dózám patří i odpadkové koše a chlebníky ve stejných barvách.

 

Nová žehlící prkna

Vážení zákazníci, právě jsme vložili nová úžasná žehlící prkna. Nejen, že mají úžasný design, ale je opravdu radost na nich žehlit. Mají dostatečně velkou plochu, jsou stabilní a ještě k tomu krásně vypadají. Uceleně je všechny naleznete v novinkách.

Úžasná koláčová forma s motivem třešní o průměru 26 cm v úžasné barvě granátová nebo slonová kost od Emile Henry

Keramická koláčová forma, průměr 26 cm, výška 5 cm a celkový objem 1,4 l v úžasné červené granátové barvě nebo barvě slonové kosti z limitované edice s motivem třešní od špičkového francouzského výrobce Emile Henry.

Tato kulatá koláčová forma má tradiční tvar a je vhodná pro všechny typy koláčů, ať už jsou to zeleninové, masové a nebo klasické sladké ovocné. Keramická forma ideálně vede a drží teplo, takže koláč vydrží po celou dobu servírování teplý. 

Naleznete je v novinkách.

Obě formy jsou skladem, ale neváhejte, je to limitovaná edice, takže po vyprodání již nebudou.