Koš na stěnu newIcon 3 l - matná černá

Kód: 116247
Neohodnoceno
Značka: Brabantia
899 Kč 742,98 Kč bez DPH
7-14 dnů

Odpadkový koš na stěnu newIcon  o objemu 3 l v matně černé barvě od holandské značky Brabantia.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koše série newIcon v matně černé barvě vynikají nejen krásou, ale jsou také samozřejmě spolehliví pomocníci v domácnosti. Zakoupením koše podpoříte čistění světových oceánů, tím že část peněz ze zakoupeného výrobku je věnována na projekt čištění světových oceánů. Tento menší odpadkový koš na stěnu o objemu 3 l je perfektní pro koupelnu nebo toaletu. Je použit mechanismus snadného otevírání. Vnitřní plastová nádoba je odnímatelná. Nástěnný odpadkový koš se snadno vyjme, aby se dal optimálně čistit.

Lakované díly lze nejlépe čistit vlhkým hadříkem a univerzálním čisticím prostředkem. Nikdy nepoužívejte výrobky obsahující chlorid nebo roztoky chlorovodíku. Plastové části mohou být nejlépe vyčištěny vlhkým hadříkem a univerzálním čisticím prostředkem. Nerezová ocel se snadno čistí hadříkem z mikrovláken a čisticím prostředkem na sklo.

Pro tento typ odpadkového koše jsou určeny igelitové sáčky Brabantia - PERFECTFIT Sáčky do odpadkového koše 3 l - typ V v roli 20 ks a nebo PERFECTFIT Sáčky do odpadkového koše 3 l - typ V v roli 60 ks.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpadkové koše - objem do 3 litrů
Barva: matná černá
Materiál: ocel
Objem: 3 l
Typ odpadkového koše: horní otevírání
Barva: matná černá
Materiál: kvalitní antikorozní materiál
Šířka: 17 cm
Výška: 26 cm
Výška otevřeného koše: 41,5 cm
Hloubka: 23 cm
Objem: 3 l
Prodloužená záruka: 10 roků
Výrobce: Brabantia

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: