Titanová pánev 26 cm Forte

Kód: 66569-281
Neohodnoceno
ZdarmaZdarma
Titanová pánev 26 cm Forte - Zwilling J.A. Henckels - 66569-281
2 295 Kč 1 896,69 Kč bez DPH
2-4 týdny
Titanová pánev Forte o průměru 26 cm od německé značky Zwilling J.A. Henckels je ideálním pomocníkem pro smažení s malým množstvím tuku nebo bez něj díky svému vysoce odolnému a nepřilnavému povrchu. Je vyrobena z hliníkové slitiny tvrzené titanem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální pánev Forte o průměru plochy pro smažení 26 cm od německé značky Zwilling J.A. Henckels je vhodná pro každodenní využití nadšenci i profesionály. Díky novému nepřilnavému povrchu Ti-X s titanovou vrstvou bez PFOA se na ní při smažení nic nepřichytí. Pánev je díky tomuto povrchu také odolnější proti nárazům a poškrábání. Je ideální pro zdravé a energeticky úsporné smažení bez tuku a nebo s jeho minimálním množstvím. Rychle a rovnoměrně vede teplo až do okrajů pánve. Dvojité ocelovo-hliníkové dno je kompatibilní se všemi druhy plotýnek včetně indukce. Pánve jsou vyráběny o průměrech 20, 24, 26, 28 a 30 cm.

V roce 1731 Peter Henckels zaregistroval nyní světově proslulou ZWILLING jako ochrannou známku se společností Cutler's Guild of Solingen. O čtyřicet let později se narodil Johann Abraham Henckels a podle jeho jména je společnost známá dodnes. A tak začal mimořádný úspěch s původem v Solingenu a s kapitolami napsanými po celém světě do dnes. Vyrábí bezkonkurenční nože a nůžky, nádobí, příbory, manikúry a různé kuchyňské doplňky. U všeho, co vyrobí, klade důraz na kvalitu zpracování za použití špičkových materiálů. O své zákazníky se stará Zwilling stále, a proto když potřebujete svůj nůž nechat nabrousit, zajistí to Zwilling přímo ve své továrně!

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánve a woky
Barva: černá
Materiál: titanem tvrzená hliníková slitina
Materiál rukojeti: nerezová ocel
Průměr plochy pro smažení: 26 cm
Použití v troubě: ANO do 260 °C
Použití v myčce nádobí: ano, pro delší žívotnost doporučeno ruční mytí
Výrobce: Zwilling J.A. Henckels

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: